Pereiti prie turinio
Snapė

Namo apdaila ir jo spalvos

Rekomenduojami pranešimai

Kokią darot namo apdailą? Tinkuojat strūktūriniu tinku, dažot, kalat lentelėm, klinkerinėm plytelė?

O kokios spalvos jum gražiausios namui?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kokią darot namo apdailą? Tinkuojat strūktūriniu tinku, dažot, kalat lentelėm, klinkerinėm plytelė?

O kokios spalvos jum gražiausios namui?

 

 

nors namo neturiu, bet man graziausia tai tinkuota strukturiniu tinku, o spalvos pastelines: gelsva, dramblio kaulo ar sv.pilka :victory: Nemegstu ryskiu spalvu


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man labiausiai patinka maisyta su akmeniu, kaip zemiau esanciuosi pav. :victory: Spalvos tik pastelines, balta, smeline, gelsva..

 

6351e126beaf49c679.jpg

 

f9e2cfa6b6c983ac6c.jpg

 

corlespratton_029(600x450).jpeg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes dar tik derinam namo projekta bet jau turim vizija kaip jis atrodys, man grazu kai buna namas smelio spalvos su rudu stogu ir rudi langai :mirksiukas:


Dovanėlėcompliment.gif

cec9e6c82f5c.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.