Pereiti prie turinio
kicule

Šlapimo pūslės uždegimas.

Rekomenduojami pranešimai

prasom KIcule, tik nesirk :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
GEISTE, vistiek netikiu as tokiais dalykais, teko bendrauti apie tokius dalykus su vienu zmogum. Sako negalima isvis nei klausyt, nei priimti tokiu dalyku. :D

Tai jau arciau juodosios magijos ir t.t. :D

 

Sidabrine Vilke, aciu uz info., :lol:

 

Geistės nuomonė nebūtinai turi sutapti su forumiečių nuomonėmis :D

 

Kiekvienas turime teisę turėti savo nuomonę. Jei gydaisi vaistais ir nešalini dvasinių priežasčių, vadinasi, sukiši jas gilyn į vidų ir ji vėl po kiek laiko išlįs. Tai labai naudinga medikams ir farmacininkams. Aš esu iš tų, kurie jų nemaitina.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Geistės nuomonė nebūtinai turi sutapti su forumiečių nuomonėmis :super:

 

Kiekvienas turime teisę turėti savo nuomonę. Jei gydaisi vaistais ir nešalini dvasinių priežasčių, vadinasi, sukiši jas gilyn į vidų ir ji vėl po kiek laiko išlįs. Tai labai naudinga medikams ir farmacininkams. Aš esu iš tų, kurie jų nemaitina.

 

taip Geiste tavo nuomone, neturi sutapti su forumieciu, bet niekas ir nesake kad turi :geda:

Bet mano nuomone, jei isipjovei pirstai, tai yra juokinga gydyti dvasia, o tereikia dezinfekuoti zaizda ir paristi bintu, o ne maldom gyti kraujo uzkretima :victory: ir priezasciu ieskoti dvasioje. <_>

na bet jei supranti, kad su tavim niekas nekalba apie aukstas materijas tai nereikia to akcentuoti kiekvienoje temoje, kad priezastis yra butent tame apie ka kalbi tu. :victory::doh:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mergaites o buten kaip pasireiskia si liga ar uzdegimas (kaip cia pavadinus) nes as dabar nebezinau,kas man antra diena darosi :rolleyes: visu pirma man taip jau yra buve irgi dar paauglystei,vakar vel tas pats... vienu zodziu,labai daznai noriu i WC,kai nueinu tai visai po biski ir pradzia buna gera,bet kai baigiu slapintis,tiesiog nepakenciamas nei skaumas,nei nemalonumas,nei durimas,bet kazkoks neapsakomas jausmas,labai negeras :( ir dar pastebejau,kad slapinosi kartu su krauju :( aisku ne taip kad begtu tas kraujas,o tiesiog rausvas slapimas matosi,kad susimaises su krauju :( kas tai??? ir dar kazkaip pilva apacioj,pacioj apacioj maigo kazkaip... menesinem tikrai dar nelaikas!

 

 

 

Ar tai ir yra slapimo pusles uzdegimas? :victory:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mergaites o buten kaip pasireiskia si liga ar uzdegimas (kaip cia pavadinus) nes as dabar nebezinau,kas man antra diena darosi :rolleyes: visu pirma man taip jau yra buve irgi dar paauglystei,vakar vel tas pats... vienu zodziu,labai daznai noriu i WC,kai nueinu tai visai po biski ir pradzia buna gera,bet kai baigiu slapintis,tiesiog nepakenciamas nei skaumas,nei nemalonumas,nei durimas,bet kazkoks neapsakomas jausmas,labai negeras :( ir dar pastebejau,kad slapinosi kartu su krauju :( aisku ne taip kad begtu tas kraujas,o tiesiog rausvas slapimas matosi,kad susimaises su krauju :( kas tai??? ir dar kazkaip pilva apacioj,pacioj apacioj maigo kazkaip... menesinem tikrai dar nelaikas!

 

 

 

Ar tai ir yra slapimo pusles uzdegimas? :victory:

Taip Mellysa, butent slapimo pusles uždegimas :geda:

Užjaučiu...

 

Pabandyk nupirkti uvamin retard tableciu, jos nera tokios "baisios" kaip Furadoninas :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir petražolių nusipirk. Jų arbata, nors ir neskani, labai padeda...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pietražoles taip pat geriau, bet matyt jau per stiprus uždegimas buvo, jos man jau nepadėjo :(

Nors pabandyt visada galima.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va,dar to man betruko.... :victory: :( aciu mergaites,butinai pasinaudosiu jusu patarimais :( nes per gyd.lakstyti dabar tikrai laiko nera! Aciu,kad taip greit atsilepet :rolleyes:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cistitas - šlapimo takų infekcija (ŠTI), pasireiškianti šlapimo takų uždegimu, dažniausiai sukeliamu bakterinės floros. Cistito eiga dažnai būna lėtinė. Liga linkusi kartotis. Dažniausiai serga moterys. Taip pat svarbu pažymėti, kad liga itin susijusi su ginekologine moters sveikata. Slapimo pusle uzdegima gydo vienintelis kordicepsas, jis veikia ivairias bakterijas. Visi kiti vaistai tik maskuoja uzdegimo sukeltus simptomus, tai yra isgydo pasekmes taciau ne priezastis, todel liga nuolat ir nuolat kartojasi.

jei reikia daugiau info

juratebb@gmail.com

867205001

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Cistitas - šlapimo takų infekcija (ŠTI), pasireiškianti šlapimo takų uždegimu, dažniausiai sukeliamu bakterinės floros. Cistito eiga dažnai būna lėtinė. Liga linkusi kartotis. Dažniausiai serga moterys. Taip pat svarbu pažymėti, kad liga itin susijusi su ginekologine moters sveikata.

 

Slapimo pusle uzdegima gydo vienintelis kordicepsas, jis veikia ivairias bakterijas. Visi kiti vaistai tik maskuoja uzdegimo sukeltus simptomus, tai yra isgydo pasekmes taciau ne priezastis, todel liga nuolat ir nuolat kartojasi.

jei reikia daugiau info

juratebb@gmail.com

867205001

ir atvirksciai, del uzsitesusio cistito gali kilti rimtu ginekologiniu problemu :flowers:

 

nu kad gal ne vienintelis - as jo nevartojau, bet cistita issigydziau ir jau geri 3 m kaip jis manes nebevargina (3xtpfu). Reikia ziureti, kas ji sukele konkreciu atveju (persalimas, nusilpes imunitetas, ilgas sedejimas, t.y.) ir stengtis salinti priezastis. Ir taip pat issiaiskinti, kokia butent bakterija sukelia liga bei tinkamai parinkti antibiotika, kuris veikia butent tos rusies bakterijas. O stebuklu nebuna. Girdejau, kad kordicepsas teigiamai veikia imuniteta, bet kad vienintelis isgydytu cistita, tai neisizeiskit, bet nelabai noriu tiket :flowers:

 

Man asmeniskai geriausiai padejo naturalios, liaudiskos priemones - ivairios arbatos, spanguoles (labai svarbu rugstinti slapimo terpe, kad nesidaugintu bakterijos) ir antibiotikas Norbaktinas. Kiti antibiotikai, Uvamin, Zinnat ir visokie kitokie vaistai buvo neveiksmingi :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pati issigydziau tik kordicepso pagalba, nors mano poziuris is pradziu buvo skeptiskas jo atzvilgiu. Jus esate teisi kad kordicepsas teigiamai veikia imuniteta, be to kordicepsas yra natūralus antibiotikas ir slopina pneumokokų, stafilokokų, streptokokų bei daugelio kitų mikrobų dauginimąsi. Šis grybas taip pat veikia ir įvairius virusus, tarp jų ir adenovirusus, gripo, hepatito, herpeso, atipinės pneumonijos virusus. Kordicepso preparatų, kaip vienos iš kompleksinio gydymo sudedamųjų dalių, skiriama sergantiems ŽIV. Kordicepsas veikia ir pirmuonis (chlamidijas, ureaplazmą, trichomonas ir kt.), helmintus ir kitus grybelius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.