Pereiti prie turinio
Mellysa

Musu koliazai-3

Rekomenduojami pranešimai

Jenny, :flowers:

Labai, labai fainai :super:

 

 

katcia, as dar siek tiek "blur" panaudociau :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:super: geras!!! o gal gali ta teptuka pas mus imesti? :flowers: ar jis yra ten??? :geda: lig ir nemaciau...

 

melyssa paieskosiu, kur radus buvau ir idesiu :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn ar cia reik deti ar i "musu iremintos nuotraukos" :hm: cia savo mokyklos laiku,klasiokei padariau! :geda:fe9de64870c9t.jpg45af76224e30t.jpgca553f17c244t.jpg


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mellysa super.Bet kaip jums taip ir pavyksta oda ataisyt.Na neiseina man :geda::hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bumbasi- su guassian blur oda padarai svelnesne ir grazesne,aisku pries tai jei reikia tai panaikini visus spogelius su Path Tool :victory:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Melyssa superiniai darbeliai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puikūs darbeliai :gel:

 

Mellysa, parašyk, kokius šriftus naudojai pirmuose dviejuose darbeliuose - labai gražūs :wub1:

Faina idėja ta mergytė už speiguoto lango ir gražiai žiūrisi :gel:, o vaikinukas mikės pūkuotuko draugų kompanijoj tai visai it čia buvęs :)

Dėl blurintos odos, tai man jau daugokai, kaip plastikinė atrodo, norėtųsi mažesnio įsikišimo, bet čia jau kaip kam patinka :geda: Kaip pamenu savo draugystės su fotošopu pradžioj irgi labai mėgdavau gal dar daugiau priblurinti :lol: ir labai gražu buvo :)

 

Katcia, kruopštus darbelis, bet man labai kliūva akys, t.y. per intensyvi (netikra) rainelių spalva ir jokio skaidrumo. Pabandyk su dodge tool pašviesint šiek tiek raineles, palikdama tamsesnį išorinį apvadą, akys įgaus gylio, gyvesnės taps ;) Ir tą patį gali pabandyt padaryt su lūpom - gal spindesio įgaus ;)

 

Jenny, ir taip gražus katinukas tapo tiesiog įspūdingas - sunku akis atitraukti :super:


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nijoliux,as nzn kur tiksliai reik ziureti tos pavadinimus,bet fotosope,kai atidarau ji,man raso ant "Bichkham script Two"

O del blurintos odos,tai siaip tai daug nedariau,gal taip atrodo delto kad,dar nois nuemu,o tas irgi kazkiek uzblurina dar :gel:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu nijoliux, eisiu bandyt, dodge tool dar niekad nenaudojau, tiesiog nezinojau jo paskirties :gel::gel:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nijoliux dar karta aciu :gel: pabandziau, tai akys db tikrai gyvesnes :gel:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.