Pereiti prie turinio
Mellysa

Musu koliazai-3

Rekomenduojami pranešimai

bumbasi- su guassian blur oda padarai svelnesne ir grazesne,aisku pries tai jei reikia tai panaikini visus spogelius su Path Tool :gel:

Mellysa, gal gali papasakot, kaip ta juodai-balta nuotrauka darei? :super:

Labai jau grazu :gel:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nijoliux,as nzn kur tiksliai reik ziureti tos pavadinimus,bet fotosope,kai atidarau ji,man raso ant "Bichkham script Two"

O del blurintos odos,tai siaip tai daug nedariau,gal taip atrodo delto kad,dar nois nuemu,o tas irgi kazkiek uzblurina dar :super:

Ačiū už šriftą, jau parsisiunčiau :gel:

Dėl grūdėtumo (Noise), tai nereikėtų nuimti, nes taip visiškai prarandama odos tekstūra. Photoshop'o meistrai kaip tik siūlo po blurinimo uždėti Noise, kad paslėpti fotošopines mahinacijas su oda ir bent iš dalies atstatyti jos tekstūrą :geda:

 

Pabandyk atlikti šiuos žingsnius, kiekvienąsyk, kai nublurinsi odą:

1. Išsikelk vien tik odą į atskirą sluoksnį;

2. Filter/Noise/Add Noise. Nustatymai:

Amount (kiekis): 2 arba 3 (pagal nuotraukos rezoliuciją, vizualiai matysi, kuris geriau),

Distribution (paskirstymas): Uniform (vientisas)

uždėk varnelę ant Monochromatic (vienspalvis).

3. Dubliuoji odos sluoksnį

4. Apatiniam odos sluoksniui pakeisk režimą iš Normal į Lighten, Opacity sumažink iki 60 proc.

5. Viršutiniam odos sluoksniui pakeisk režimą iš Normal į Darken, Opacity sumažink iki 50 proc.

Viskas :wub1:

 

Nijoliux dar karta aciu ;) pabandziau, tai akys db tikrai gyvesnes :gel:

Džiaugiuosi, kad pagelbėjau :lol:


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jenny, Mellysa Katcia labai grazus darbeliai tik aš gal katcios vietoje bandyčiau naudoti grifką iš perukų esamų nes jį mano akimis žiūrint nelabai naturaliai atrodo, o akys man visai normalios :gel:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nijoliux,aciu uz paaiskinima! :rolleyes: Uzsirasiau pas saves fotosopo sasiuvinuke :flowers: butinai isbandysiu! Dar karta Aciu! :sneguole:

Butaforija,Aciu!


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi,Kicule nu tu ir uzklausei....hm...kaip cia reiktu protingai paaiskinti... :flowers::sneguole: (nu siaip tai,cia paprasta) radau balta fona su raudonom sirdelem,ant jo pernesiau veidus,aptriniau su laabai minkstu trintuka,opacyti palikau visu 100%,paskui ejau i brightness/contrast ir mazdaug dariau,kad susilietu krastai (nuotraukos) baltai su fonu ir gal kokius du ar trys kartus pakartojau (bet iskart pasakysiu,kad veidai ir is pacios foto jau turetu buti su saule apsvesti,nes kai bandziau taip padaryti su paprasta foto,taip neisiejo) nu va ir viskas... paskui sujungiu layrsus ir padariau juodai balta,o sirdeles aptriniau ir padariau contrasto daugiau!

Nu nzn ar as cia aiskiai,bet cia lengva... svarbiausia,kad foto butu apsviesta saules... :rolleyes:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš apie šita klausiau :flowers::sneguole:

45af76224e30t.jpg

 

Butent domina kaip uztamsinai, ta nereikalinga fona :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mellysa super... atrodo kaip fotoatelje fotkinta butu...


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aaaaaa.......... :rolleyes: padariau dublikata,jam padariau blur-box blur labai dideli,nu is nuotraukos matysi,kai viskas susilies...paskui aptriniau su minkstu trintuku veida ir visa kita,kas man turi likti,paskui tam sloksniu padariau dar kopija,sujungiau ir vel aptriniau,kropsciau...poto tam sloksniui padariau Curves sutamsinau iki pat galo,kur liko svesesniu spalvu,tai uzspalvinau su minkstu juodu teptuku,paskui panaudojau filtra ar plaginas,nzn kaip ji pavadinti (ji radau pas mus,sepija nuemiau spalva visiskai,blura padariau,gal kokius 10-15 ir pasviesinau iki galo (bet dariau ant kopijos) o paskui tiesiog tam sloksiui padariau opacity kokie 35% ir viskas...

 

Nu cia mano ismislas toks,eksperementuoju ir va kartais kazkas gaunasi... :sneguole:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aaaaaa.......... :lol: padariau dublikata,jam padariau blur-box blur labai dideli,nu is nuotraukos matysi,kai viskas susilies...paskui aptriniau su minkstu trintuku veida ir visa kita,kas man turi likti,paskui tam sloksniu padariau dar kopija,sujungiau ir vel aptriniau,kropsciau...poto tam sloksniui padariau Curves sutamsinau iki pat galo,kur liko svesesniu spalvu,tai uzspalvinau su minkstu juodu teptuku,paskui panaudojau filtra ar plaginas,nzn kaip ji pavadinti (ji radau pas mus,sepija nuemiau spalva visiskai,blura padariau,gal kokius 10-15 ir pasviesinau iki galo (bet dariau ant kopijos) o paskui tiesiog tam sloksiui padariau opacity kokie 35% ir viskas...

 

Nu cia mano ismislas toks,eksperementuoju ir va kartais kazkas gaunasi... :lol:

Šitas eksperimentas net labai vykęs :doh: Labai gražiai žiūrisi :victory:

 

Nijoliux,aciu uz paaiskinima! :hysterical: Uzsirasiau pas saves fotosopo sasiuvinuke ;) butinai isbandysiu! Dar karta Aciu! :lol:

Džiaugiuos, jei nors kiek padėjau :geda:


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kaikur mano sito dalykelio prireike,likau laaaaabai patenkinta rezultatu,aciu,Nijoliux :hysterical:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:hysterical: cia mano pora paskutiniu darbeliu... siaip sumasciau kad reikia padaryt balta ir juoda angela... naudojau ta pacia foto... :lol: ir cia mano veidukas imontutas i kita kuneli... :victory:

d469a9b815eet.jpg

 

f238c2ce3578t.jpg

 

jei ka pastebesit tai laukiu ir papeikimu ir pagyrimu... :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.