Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ką manote apie madą? Ar vaikotės madų?

Rekomenduojami pranešimai

Siulau padiskutuoti, ka apskritai manot apie madą. Ar vaikotės madų?

Paskutiniame "Stiliuje"- krūva J. Statkevičiaus nuotraukų ir jo komentarų apie madą. Peržiūrėjau jas atidžiai ir pagalvojau: arba man į pensiją laikas, arba madinga tik tai, kas kvailai atrodo...

Kaip jums naujoji vyrų mada - matomos trumpikes? Man tai kvaila...

Redagavo Nicole

dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad mada yra tas, ka randi parduotuvese.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Manau kad mada yra tas, ka randi parduotuvese.

 

?iurint, kokiose parduotuvese... Kai kurios parduotuves prekiauja Gariuno produkcija.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas ir yra ta mada , tai kiekvienam pagal kisene. Tas ziauru lietuvoj,kai uzveza tu paciu rubu, eina poto visi vienodi. Man buvo seniai, kai laksciau po visa kauna simtadieniui sukneles, radau pagal savo norus, tevukai nemazai suplojo. Maniau busiu graziausia. Uzlipam moksej ant scenos, dar dvi is kitos klases tokios kaip as, tik spalvos kitokios :swoon2[1]: Taip pat esu pirkus lapes kailinius, kadangi esu isranki tai irgi narsiau kelias savaites kol radau. Ir ka, nemalonu kai i paskaitas eidama sutinki dar tokia pacia :mad: Dabar cia problemos nera, nes parduotuviu marios, o rubai tie patys kaba gal 2-3 savaites. :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip? zengete zingsnis zingsnin su mada ar tiesiog vilkite tuom kas jum patogu, nors ir nelabai madinga? :susigedes

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mado vaikausi tik bato srityje, o kas lieeia drabu?ius, tai visa laika deviu tik tai kas man tinka, patinka ir yra patogu. Kartais kai drauges pasako kas ?iuo metu yra madinga, jaueiuosi kaip i? menulio i?kritus, nes bunu apie tai visai nieko negirdejus, nors atrodo ir ?urnalus skaitau ir ?iuriu televizijos laidas apie stilio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as tai stengiuosi neatsilikti .taciau batus perku kokie man patogus ir kurie patinka :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikausi. Tik tiek, kiek man paeiai ta mada tinka ir patinka :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesivaikau mado, man svarbu, kad buto patogu..

O ta mada, kad vyro trumpikes matosi, tai man irgi kvaila..lygiai taip pat kai matosi mergino kelnaites...bet kiekvienas gro?a suprantam savaip...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? daugiau kreipiu demesa,kad buto patogu,kad pati gerai jauseiausi.Turiu viena kita ruba,prie kurio labai prisiri?usi:i?plaunu ir vel velku.Vyras negali pak?sti mano vy?navo ?varko.Sake,kad paims ma?inai plauti,o man tas ?varkas toks patogus ir mielas,kad gal dar panervinsiu ?a pavasara savo vyra :laugh:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vaikausi. Tik tiek, kiek man paeiai ta mada tinka ir patinka :hm:

 

As ir taip paciai..juk tos mados taip greitai keiciasi..as turiu savo stiliu ir tik kelias detales derinu is tuometines mados prie savo stiliaus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesivaikau madu.

Rengiuos tai kas man patinka, patogu ir rengiuosi pagal nuotaika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.