Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ką manote apie madą? Ar vaikotės madų?

Rekomenduojami pranešimai

nesu madiste ,bet stengiuosi skoningai apsirengt. :mirksiukas:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As ir taip paciai..juk tos mados taip greitai keiciasi..as turiu savo stiliu ir tik kelias detales derinu is tuometines mados prie savo stiliaus..

as butent taip pat.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as siaip ir formuoju savo stiliu, nors viena kita detale megstu ''pasiimt'' is madu laikotarpio :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mado nesivaikau, bet domiuosi.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakoma, kad rengtis reikia ne pagal mad?, o pagal stilių. O ?iaip madų vaikytis yra brangu, nes jos greitai kinta. O kartais ir kenksminga, kai norima ?sisprausti ? XS dyd? badaujant.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesivaikau, nes nelabai kada iseina apsirengti ka nori, i darba su tais paciais drabuziais vaikstau, o to laisvalaikio ir visai ne daug lieka.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesivaikau madu nesioju tik kas tinka ir patinka .Turiu drauge ,mes ja ir vadiname -paskutinis mados klyksmas -na ir kas kad pasipuosus madingiausiais ,brangiausiais rubais -ivaizdis tikrai nekoks .Taip kad manau neverta vaikytis madu ir nejuokint zmoniu jei tau tas rubas visiskai netinka


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na vyru trumpikes tai kai matosi tai man grazu.. zinoma kai nebelekokios trumpikes o tos kur specialia tam skirtos su ta placia grazia guma... ir aisku vyriokas turi buti nenupiepes.. ir suderinta viskas ......

o stringai kai pas mergas iki pazastu uztraukti sviecia tai fui... su vyru visada pazvengiam is tokiu kai pamatom.....

 

 

o siaip kas liecia mada na tai.... siais laikais ji juk labai daug stiliu apima ir tikrai gali pagal savo skoni prisitaikyti... ne taip kai musu mamu laikais jei sijonai trumpi tai visos su trumpais... nesvarbu tinka , netinka netinka...

na mados tendencijas zinoti manau reikia, kad visai nenugrybautum... bet aklai ja sekti.... na nezinau... be to lietuvoj ta mada tikrai kai p jau kazkas cia minejo yra tai kas kabo parduotuvese.... jau geriau tada skuduryne apsipirkinet :blink: jei nori buti originalus ir nepakartojamas <_>


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patogumas pirmoj vietoj.aisku prisiziurint siek tiek naujoms madoms ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau tokios podiumų mados nėra skirtos paprastam žmogučiui, nes kartais jie atrodo taip tragiškai, kad net miegot su jais būtų ne kas :geda: ,, o ir madų vaikytis manau, reiktų turėt labai plačią kišenę, o ir kaži ar spėtume su kiekviena nauja kolekcija :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai mada nėra labai svarbi. Ji man buvo svarbi paauglystėje - atėjo į madą bridžai, mama, noriu bridžų, atėjo platėjančios, noriu platėjančių džinsų ir panašiai...

 

dbr man mados gali ir nebūti. Mada tai kažkas į ką gali apsižiūrėti. O stilius, tai, kas patinka (irgi ne aklas išskirtinumo vaikymasis) - žodžiu, man užkliūna toks dalykas, kad skelbiamas individualumas, bet tas individualumas susiniveliuoja- visi vienodai išskirtiniai. Ir tas kvailas noras būti tokiam labai kitokiam, kad daeina iki absurdo - nei gražu, nei įdomu, kažkaip man tai labiau ptimena neišprususią visuomenę su ta mada kai kuria...

 

dėl tų vyrų trumpikių, kurios iš po kelnių matosi.. na, man tai tarkim irgi yra gražu :) Bet ne visokios trumpikės ir ne visiem vyrams tinka. Vat tuo stilius nuo mados ir skiriasi, kad pagal madą, jei atėjo, tai visi ir išsikiša tas trumpikes, bet tai atrodo neskoningai :flowers:

 

 

P.S. o aš mačiau tokią suknelę, kad net mua :D raudona suknelė ir trumpi raudoni batai. Ale pagailėjau sau pinigų, bo turiu kitokių spalvų tokių derinukų, bet labai raudono užsinorėjau :D

tai nžn kaip ten su mada gal ir konfliktuotų :D


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va, aš dar pamiršau apsakyti. man yra gražu, ne kas madinga, o kas skoninga ir elegantiška.

 

Negaliu pasakyti, kad būnu pati visada elegantiška, kartais ir aš apsirengiu kaip paauglė, nes kartais užeina toks noras būti paaugliška :D

o kartais noriu būti labai moteriška :)

 

o mada išvis nepasikliauju dėl skonio


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.