Pereiti prie turinio
kryste

Kibinai

Rekomenduojami pranešimai

mergytes, radau receptą kaip pagaminti Skanius Kibinus,

kiek man teko gaminti pagal įvairiausius receptus, šito recepto nebekeisiu į nieką

Tiesiog superiniai kibinai gaunasi :rolleyes:

 

Tešlai reikia:

1 kg aukščiausios rūšies kvietinių miltų

450 g Eve margarino

4 kiaušinių

200 g 30 proc. riebumo grietinės

žiūpsnelio druskos

 

Įdarui reikia:

1 kg kiaulienos sprandinės

3 svogūnų

50 g Eve margarino

0,5 (pusė) pakelio Vegetos

maltų juodųjų pipirų

šlakelio šalto virinto vandens

 

o cia video vaizdzialis :flowers: kaip gaminti


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na rytoj gaminsiu pagal Krystės įkeltą receptą kibinus, gi reik išbandyti :lol:

 

tik man mėsoj ir dar pusę pokelio vegetos skamba klaikiau negu klaikiai, šitą vietą tai pakeisiu :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mergytes, radau receptą kaip pagaminti Skanius Kibinus,

kiek man teko gaminti pagal įvairiausius receptus, šito recepto nebekeisiu į nieką

Tiesiog superiniai kibinai gaunasi :flowers:

o cia video vaizdzialis :) kaip gaminti

Kryste, aš gaminu kibinus pagal labai panašų receptą, man tokie patys skaniausi iš visų kiek esu ragavusi (tavo receptuko dar nebandziau)

 

Tešlai reikia:

1 kg miltų

300 g sviesto (labai gerai, jei turit tikro kaimiško)

5 kiaušinių

300 g riebesnės grietinės

druskos

 

Įdarui:

1 kg kiaulienos faršo (gali būti riebesnis arba galima, jei mėgstat, netgi naudoti pjaustytus lašinukus)

3 svogūnų

maltų juodųjų pipirų, druskos

 

 

Tešlai produktai turi būti kambario temperatūros (neatvėsinti ir nešildyti), visus produktus kartu dideliame dubenyje išmaišyti ir minkyti tešlą ilgai, kol gerokai suminkštės ir nebelips prie rankų. Tada padalinti dalimis ir kočioti gana plonai, išpjauti skritulius (aš kibinams naudoju specialią formelę, su kokiom daro ir koldūnus, tik didesnę), tokio dydžio, kokio perlenkus bus jūsų kibinai (aš naudoju nedidelę lėkštutę). Padarytus kibinus aptepu kiaušinio plakiniu ir kepu 200 C karštumo orkaitėje apie pusvalandį (kol gražiai pagelsta, tiksliau, parusvėja). Svarbu neperkepti, nes tada kibinai būna aitroki. Iškepusi tešla būna netgi šiek tiek sluoksniuota. dar vienas pastebėjmas - man skaniau, kai svogūnai mėsai supjaustyti stambiau. Skanaus :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va būtent ir visas skritumas kad naudojamas faršas o ne pjaustyta mėsa. Ištikrųjų tai ją reik kapoti su dviem peiliais abiejose rankose, traukant juos į skirtingas puses. Tikrai žinau iš patikimų šaltinių kad būtent taip ir daro karaimai. Aš irgi kartais taip darau, kartais pjaustau. Labai nuo nuotaikos priklauso. BEt kad su pjaustyta/kapota mėsa daug daug skaniau tai čia faktas :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mergytes, radau receptą kaip pagaminti Skanius Kibinus,

kiek man teko gaminti pagal įvairiausius receptus, šito recepto nebekeisiu į nieką

Tiesiog superiniai kibinai gaunasi :)

 

Tešlai reikia:

1 kg aukščiausios rūšies kvietinių miltų

450 g Eve margarino

4 kiaušinių

200 g 30 proc. riebumo grietinės

žiūpsnelio druskos

 

Įdarui reikia:

1 kg kiaulienos sprandinės

3 svogūnų

50 g Eve margarino

0,5 (pusė) pakelio Vegetos

maltų juodųjų pipirų

šlakelio šalto virinto vandens

 

o cia video vaizdzialis :D kaip gaminti

oj dariau as situos kibinus- viska dariau kaip parasyta- pasaka!!!!!!!!!!!

vyras net netikejo,kad cia namie pagaminti kibinai- valge net ausys kratesi

aciu tau uz fantastiska receptuka :flowers::victory: :)

ei uz nuoruoda,kurioje irgi pilna kitu receptu :) :D :) :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Va būtent ir visas skritumas kad naudojamas faršas o ne pjaustyta mėsa. Ištikrųjų tai ją reik kapoti su dviem peiliais abiejose rankose, traukant juos į skirtingas puses. Tikrai žinau iš patikimų šaltinių kad būtent taip ir daro karaimai. Aš irgi kartais taip darau, kartais pjaustau. Labai nuo nuotaikos priklauso. BEt kad su pjaustyta/kapota mėsa daug daug skaniau tai čia faktas :flowers:

matai, Indrute, aš naudoju maltą mėsą, kurią atsivezu iš kaimo (iš anytos) - tai ji būna stambiai sumalta ir šiek tiek riebesnė nei parduotuvėj. Manau, kad su parduotuviniu faršu tikrai nesigautų skaniai, nes esu pastebėjusi, kad netgi šonkauliukai, kuriuos kartais perku parduotuvėj, visai ne tokio skonio, kazkokie sausi ir liesi :) O kibinams mėsytė turi būti riebesnė, turbūt todėl Krystės ir recepte rašoma, kad įdarui dar reikia ir margarino, ir vandens.

 

Dar labai norėčiau išmokti kepti tą tikrąjį šimtalapį, kurį kepa totoriai (skaniausi, kiek teko valgyti, būna iš Alytaus ir jo apylinkių) :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vanduo ir margarinas reikalingas tam kad būtų sultinio prakanudus kibiną. Aš tai pilu kefyro, ir gan daug, kad mėsa būną tokia galimą sakyti skystoka. Tą pati darau ir koldūnus gamindama :flowers:

 

O tau tai kaimiškos mėsytės labai labai pavydžiu, žinau koks skonis būną su šviežia mėsa visokių patiekalų, o dar jeigu augintas gyvulys buvo natūraliai tai tik ir pavydėti tau belieka :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vanduo ir margarinas reikalingas tam kad būtų sultinio prakanudus kibiną. Aš tai pilu kefyro, ir gan daug, kad mėsa būną tokia galimą sakyti skystoka. Tą pati darau ir koldūnus gamindama :flowers:

aš irgi į čeburėkų mėsytę kefyro pilu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu, kad patiko receptas :flowers:

 

ir as daznai kepu, ir visados gaunasi 100%,anksciau nelabai draugavau su kibinais,

o dabar vienas is megstamiausiu patiekalu


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau du kart sia savaite darem su vyru kibinus ;) nu fantastika ;) :flowers:


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sitas receptas nepakeiciamas ;) as ir nebuvau megeja kibinu, na bet paragavus siuos tai norisi juos valgyti ir valgyti, tikrai labai skanu :flowers:

gaila, kad figurai tai ne i gera ;)


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gaila, kad figurai tai ne i gera ;)

 

Už tai aš juos stengiuosi labai labai retai daryti, nes valgyt sustoti neįmanomą šiuos kibinus ;)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.