Pereiti prie turinio
Bambyna

Permanentinis makiažas

Rekomenduojami pranešimai

ka manot apie toki makiaza? ;)

Redagavo kicule

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:geda: o kas tai yra? ... nu aš iš kaimo :grin:

Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokį tokį?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Permanentinį - temoj parašyta


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galvojau kad čia yra prisegta nuotrauka. O apie permanentinį makiaža nieko negaliu pasakyt, nes neteko dar tokio darytis. Bet pvz: kas visą laik akių kontura, arba lūpų, paryškina pieštuku manau labai gera išeitis :geda: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau grožio salone pasiūlė akims bet kaina kažkaip perdidelė man gaila tokius pinigus mokėti už akių pravedimus 400 lt už lūpų kontūtus 300lt už spalvą 500 lt.

nors kai buvau tik pagimdžiusi ir net kartais susišukuoti nespėdavau buvau rimtai susimasčiusi.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jetau ka brangiai :)

yra ir pigesniu variantu...

kokiam cia taip salone? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:) o kas tai yra? ... nu aš iš kaimo :grin:

:)

Permanentinis makiažas - pagalba skubančiai moteriai. Greitai lekiantis laikas dažnai nepalieka keliolikos minučių rytiniam makiažui. Vis labiau populiarėjanti procedūra leidžia pamiršti skubų rytinį gražinimąsi ir išlieka visą parą, dėl jo nereikia jaudintis lyjant lietui ar maudantis ežere.

 

Permanentinis makiažas laikomas tatuiruočių atmaina, tačiau kitaip nei tatuiruotė permanentinis makiažas yra laikinas piešinys ant veido. Darant tatuiruotę, pigmentai suleidžiami į giluminį dermos sluoksnį, o permanentinį makiažą - į viršutinį odos sluoksnį epidermį.

 

Permanentiniu makiažu galima ne tik paryškinti, bet ir pakoreguoti veido bruožus: pakeisti antakių formą, optiškai padidinti akis, paplatinti lūpas, pakeisti jų formą bei atspalvį. Jei antakiai iš prigimties šviesūs ir šiek tiek trumpoki, galima paryškinti antakius nupiešiant plaukelius. Taip jie atrodys tankesni ir įgis formą. Kai bėgant metams nusileidžia lūpų kampučiai, juos galima vizualiai pakoreguoti, iš siaurų lūpų padaryti putlesnes, iš storų - siauresnes.

 

Atliekant permanentinį makiažą, tolygi makiažo spalva ir formų simetrija paprastai išgaunama po 2-3 procedūrų.

 

SOTHYS SPA centre naudojamas šiuolaikinis aparatas permanentiniam makiažui daryti. Naudojami sterilūs reikmenys ir netoksiški, nesukeliantys alergijos pigmentai. Atliekant procedūrą, oda nepažeidžiama. Prieš tai patepama nuskausminamuoju kremu, tad moterys beveik nejaučia skausmo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai noriu pasidaryt antakiu permanentini.

Gal zinot kur Kaune gera kosmetologe :) gal ka rekomenduosite? :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule,prajuokinai mane.... o kodel taip asmeniskai...man...??? :D jau matyt,uzpasinai,kad pas mane padarytas toks dalykas...?


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašiai :D

 

Ar taip?

Jei taip, kada darei? Kiek laiko paraejo? Ar patenkinta? Ar skaudėjo?:hm: Ar nesigaili.... Va kiek prirašiau :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip!

Nu va tu galvoji,kaip cia pasidaryti,o as galvoju,kaip cia jau panaikinti... :doh: na nevisai panaikinti,bet noreciau dali istrinti ir biski pakeisti forma.

 

na kadangi as dariausi gal pries 5 metus :hm: tada tas dalykas buvo tik neseniai atsirades,pati sau nupaisiau forma kaip noriejau (nes savo antakius skutu,plaukeliu visai neturiu ir forma man visai nepatikdavo naturali),tai ji man taip ir padare pagal mano nupiestas linijas,o dabar tiesiog matau,kaip ir ka norieciau pakeisti... :(

 

dabar jau galima pasidaryti zymiai graziau ir naturaliau,aisku iskaitant,kad tau darys,zmogus turintis praktikos! Dabar jei eiciau darytis,butinai atkreipciau demesi i tai ka siulytu ir sakytu pats meistras,nes manau tikras meistras turi tame nusimanyti ir ne visada sutikti su to,ka sako ir praso klientas! :geda:

 

Na tai va... patenkinta as ar ne,tu jau tikriausiai supratai :lol: bet siaip pasakysiu,kad tai tikrai geras dalykelis :D labai patogu...ir t.t. aisku,(pasikartosiu)jei tai yra atlikta gerai ir tau paciai taip patinka!

Del skausmo,tai tikrai nebijok! As esu zmogus,kuris ziauriai bijo skausmo,ejau darytis su didziule baime,bet... juk tau darys su nuskausminanciais,aisku jie pilnai skausmo nenuima,bet tai ten lieka nebeskausmas,o tiesiog nemalonumas.

Pvz.jeigu dareisi tikra tatoo,tai ten tikrai skausmas didesnis,nei darant permamentini makijaza! Pradzia buna tokia "mm..ai.." o paskui jau ipranti! ;)

 

Va tep... :hm:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.