Pereiti prie turinio
Bambyna

Permanentinis makiažas

Rekomenduojami pranešimai

Bandysiu kreiptis dėl Rejuvi procedūros. Klausimas kiek kainos panaikinti ko nereikia ir padaryti visa korekcija... rfrtais pamastau gal išvis visa panaikinti...

Čia matosi kad antakiai visiškai skirtingu formu :geda: ( Nors čia gerokai su pudra "nublukinau" Vienas vienoks, kitas kitoks. Vienas tikrai per aukštai užkeltas, puse antakio plaukeliu truksta :D

Norėjau pasitikėti meistre, maniau bus gerai.

c6513b533a0d.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat, vat :flowers:

 

Dar vienas iš aturaliu variantu.

x_032768ec.jpgx_25561834.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai plaukeliais žymiai gražiau. Ir kai dar yra nuosavų plaukų, tada ypač gerai žiūrisi.

Tavo antakių kreivumas pirmoj foto nelabai įžiūrimas, bet ta ruda spalva tai tikrai ne kaip :flowers: O kodėl tau vietoj norimos grafiti padarė rudą? Čia ji taip savo nuožiūra nusprendė? :flowers: Ir kodėl tavo atveju atsisakė daryti plaukeliais? Kodėl sakė neišeis? :unsure:

 

Aš paklausiu Vilmos, kur ji darėsi, nes nors ir buvo sakius kur, bet kažkaip pro ausis praleidau. O jos antakius (2 sav po permanentinio, dar korekcijos nedarytos) galit pamatyt mano fotogalerijoj, ten viena iš paskutinių foto kur ji su dukriuku :) Tiesa, dabar jie jau iš tiesų truputį šviesėja, nebe tokie rėžiantys akį, jau man darosi gražu :)


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tikrai plaukeliais žymiai gražiau. Ir kai dar yra nuosavų plaukų, tada ypač gerai žiūrisi.

Tavo antakių kreivumas pirmoj foto nelabai įžiūrimas, bet ta ruda spalva tai tikrai ne kaip :unsure: O kodėl tau vietoj norimos grafiti padarė rudą? Čia ji taip savo nuožiūra nusprendė? :hm: Ir kodėl tavo atveju atsisakė daryti plaukeliais? Kodėl sakė neišeis? :hm:

 

Aš paklausiu Vilmos, kur ji darėsi, nes nors ir buvo sakius kur, bet kažkaip pro ausis praleidau. O jos antakius (2 sav po permanentinio, dar korekcijos nedarytos) galit pamatyt mano fotogalerijoj, ten viena iš paskutinių foto kur ji su dukriuku :) Tiesa, dabar jie jau iš tiesų truputį šviesėja, nebe tokie rėžiantys akį, jau man darosi gražu :)

Nežinau kodėl ruda :flowers: Kai maišė dažus, pažiūrėjo į akys ir sako - Rudos akys ir t.t. Nors kalbėjom apie pilkšva ir kas svarbiausiai švelnu, neršku, norėjau naturalumo :)

 

Labai gražu :) :yes: Paklausk kur ir pas ka darė? :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nijoliux, Vilmos antakiai tikrai atrodo super natūraliai ir gražiai :flowers:

 

Mano mama ateinantį pirmadienį darysi, įdomu kaip jai gausis :flowers: Dar pas pusiau mokinę darysis su meistre šalia, bet manau padarys gerai, nes šalia visada sėdės meistrė. O ir mokinė vos ne kaip marti :unsure:

Šiaip sakė amerikoj ši procedūra 400 dolerių.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niu va jei daryčiau tai antakiu, taip tai kolkas nereikia :)


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.