Pereiti prie turinio
oksana

Ką turėtų mokėti 3 metų vaikas?

Rekomenduojami pranešimai

noreciau labai suzinoti ka tokio amziaus vaikas turi moketi? nes mano mazoji nenori dar nei raidytes zinoti, nei skaiciukus ir spalvytes nenori zinoti.... bandom graziuoju -zaisdami su ja mokintis- niekaip.... bandom piktuoju-irgi niekaip..... neidomus jai dar tie dalykai..... tai gal turite patarimu kaip ir ka daryti?????? ko mokinti,o kas dar per anksti tokiam vaikui.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būdamas 2,5 - 3 metų amžiaus vaikas dažnai kalbasi pats su savimi. Jo taip vadinama egocentriška kalba – vienintelė ir puiki galimybė garsioje vaiko kalboje išgirsti logiką, jo minčių nuoseklumą arba nenuoseklumą, nes viskas, apie ką jis šiuo metu galvoja, yra išsakoma. Šis etapas nėra per daug ilgas: palaipsniui monologai tampa vidiniais, ir apie žmogaus mąstymo ypatumus toliau bus galima spręsti tik netiesiogiai.

 

3,5 - 4 metų amžiaus:

Kalbą vaikas pradeda vartoti tikslingai ir sąmoningai. Tai reiškia, kad kalbėdamas jis sprendžia savo problemas ir, pavyzdžiui, gali paprašyti draugą užtraukti langą, o neiti pats. Vaikas suvokia savo minties, kuri reiškiama su taisyklingos kalbos pagalba ir todėl yra suprantama aplinkiniams, jėgą. Šio amžiaus vaikai gyvai domisi garsų simboliais – raidėmis, su malonumu apvedžioja raides iš grublėto popieriaus ir t. t.

Jie gali dirbti su nešiojamu raidynu, dėliodami raides, reiškiančias atskirus garsus, jų junginius ir net paprastus žodžius.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prasau parasykit-ka jusu vaikiukai tokiu metu mokejo jau daryti-kuom is tikruju domejosi ir panasiai- nes tos teorines medziagos-kartais neatitinka realybes :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mūsų Pupcė, 3 metų skaičiuja iki 5, bet mes kiekvieną rytą skaičiuojam ar po nakties visi pirštukai ant kojyčių. Žino ir kiek tai yra natūroje, nes vyksta derybos kiek saldainukų gaus, 1-2-3....parodo pirštukais.Puikiai išnaudoja savo statusą...aš dabar sergu, atneškit man atsigerti, nes negaliu keltis iš lovos. Mano rankutės mažos, negaliu atsukti kamštelio...Tėti, nebark manęs, aš netyčia...Daug piešią, karpo, mėgsta žiūrėti filmukus. Rytukas, anksti išmoko naudotis kompu, ko nepasakysi apie mažiukę. Net kalba tobulėjoskirtingai, Valentina 2metų jau kalbėjo, Rytis, tik 3 normalai....Čia kaip kam... :) ..nepergyvenk... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mūsų Pupcė, 3 metų skaičiuja iki 5, bet mes kiekvieną rytą skaičiuojam ar po nakties visi pirštukai ant kojyčių. Žino ir kiek tai yra natūroje, nes vyksta derybos kiek saldainukų gaus, 1-2-3....parodo pirštukais.Puikiai išnaudoja savo statusą...aš dabar sergu, atneškit man atsigerti, nes negaliu keltis iš lovos. Mano rankutės mažos, negaliu atsukti kamštelio...Tėti, nebark manęs, aš netyčia...Daug piešią, karpo, mėgsta žiūrėti filmukus. Rytukas, anksti išmoko naudotis kompu, ko nepasakysi apie mažiukę. Net kalba tobulėjoskirtingai, Valentina 2metų jau kalbėjo, Rytis, tik 3 normalai....Čia kaip kam... :) ..nepergyvenk... :)

nepergyvenu- zinau,kad viskam savas laikas- tad mano mazoji matyt moka 3 metu tai kas jai priklauso moketi :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per pirmuosius trejus metus vaikas labai daug išmoksta. Bėgioja, laipioja, rengiasi, susiranda draugų, žaidžia įvairiausius žaidimus. Sparčiai vystosi ir jo kalba. Sulaukęs trijų metų vaikas bendrauja sakiniais. Jo žodyną sudaro apie 1000 - 1500 žodžių. Tačiau išmoktų žodžių skaičius gali smarkiai skirtis. Šiame amžiuje vaikas supranta pasakojamąją kalbą, bendrauja 3 - 4 žodelių sakiniais, įsisavina pagrindinius žodžių derinimo dėsningumus. Trijų metų vaiko kalboje dažnai stebimas neteisingas ilgų, o ypač mažai žinomų, žodžių tarimas. Žodžiai sutrumpinami, keičiami vietomis skiemenys, praleidžiami garsai. Pavyzdžiui, žodį “plaktukas” vaikas taria “paktukas”, “rankšluostis” - “jankuostis” ar pan. Trečiaisiais gyvenimo metais vaikai greitai įsidėmi naujų žodžių reikšmes, mokosi taisyklingai kaityti žodžius, pasakoti. Kalboje atsiranda apibendrinančios sąvokos (baldai, žaislai, indai), skaitvardžiai (vienas, du, daug), daiktų požymius ir ypatumus nusakantys žodžiai (didelis, mažas, geras, gražus ir t.t.). Savo mintis vaikas reiškia vis ilgesnėmis frazėmis, todėl kartais dar vartojamos neteisingos žodžių galūnės. Svarbu, kad žaizdami ir kalbėdami su vaiku, tėveliai mokytų pastebėti įvairias žodžio formas (pavyzdžiui, berniukas - gražus, o mergaitė ...- graži; tavo batai du, o akytės... - dvi, čia - didelis katinas, o čia - mažas katinėlis, šuo guli po lova, o paukštelis tupi - ant šakos). Neįkyrėkite vaikui savo pastabomis, verčiau teisingai pakartokite jo mintį. Prisiminkite, kaip kantriai jūs mokėte mažylį vaikščioti, savarankiškai valgyti ar vakare surinkti žaisliukus. Mokantis kalbėti, jam taip pat reikia jūsų paramos ir padrąsinimo.


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Būdamas 2,5 - 3 metų amžiaus vaikas dažnai kalbasi pats su savimi. Jo taip vadinama egocentriška kalba – vienintelė ir puiki galimybė garsioje vaiko kalboje išgirsti logiką, jo minčių nuoseklumą arba nenuoseklumą, nes viskas, apie ką jis šiuo metu galvoja, yra išsakoma. Šis etapas nėra per daug ilgas: palaipsniui monologai tampa vidiniais, ir apie žmogaus mąstymo ypatumus toliau bus galima spręsti tik netiesiogiai.

 

3,5 - 4 metų amžiaus:

Kalbą vaikas pradeda vartoti tikslingai ir sąmoningai. Tai reiškia, kad kalbėdamas jis sprendžia savo problemas ir, pavyzdžiui, gali paprašyti draugą užtraukti langą, o neiti pats. Vaikas suvokia savo minties, kuri reiškiama su taisyklingos kalbos pagalba ir todėl yra suprantama aplinkiniams, jėgą. Šio amžiaus vaikai gyvai domisi garsų simboliais – raidėmis, su malonumu apvedžioja raides iš grublėto popieriaus ir t. t.

Jie gali dirbti su nešiojamu raidynu, dėliodami raides, reiškiančias atskirus garsus, jų junginius ir net paprastus žodžius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mano dukrytei 3metukai ir 3 menesiai jau ikki 5 skaiciuoti moka ir labai meksta dainiuti ir noriai nori mokintis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kleckui 3 su puse.Pasako beveik visas raides (isskyrus raides su nosinem), keliu tiesiog neistaria.Skaiciuoja irgi iki 5, tik neistaria 4. Tik va su kalbejimu tai mums sunkiai einas.Nuo gruodzio pradejo tik kalbet normaliai, tai dar jau jau padrikai taip kalba... bet su lig kiekviena sav zodyne atsiranda vis nauju zodziu :D


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano pupa jau skaiciuoja lietuviskai iki 7. angliskai iki 10. rusiskai iki 5 :flowers:

kazkaip nelabai jau nerimauju-kazkaip kai pradejo eit i darzeli as ramesne pasidariau, nes ten ji su vaikuciais zaidzia-jau neslampineja paskui mane. ir siaip perku jai plastelina arba minksta teska, is kurios lipdome kartu ivairiausias figureles ir kurios po triju dienu sustingsta, tai mes pridareme ivairiausiu sagiu ir viso kito-kada nors ikelsiu nuotraukyte su visasi musu darbeliais :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na mano pupa jau skaiciuoja lietuviskai iki 7. angliskai iki 10. rusiskai iki 5 :flowers:

 

saunuole,trim kalbom kalbes :D

 

ir siaip perku jai plastelina arba minksta teska, is kurios lipdome kartu ivairiausias figureles ir kurios po triju dienu sustingsta, tai mes pridareme ivairiausiu sagiu ir viso kito-kada nors ikelsiu nuotraukyte su visasi musu darbeliais :P

 

gera ideja ir mums... :flowers:


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
saunuole,trim kalbom kalbes :D

 

 

 

gera ideja ir mums... :flowers:

jo jinai ir kalba trim kalbom-dviem gerai,o anglu dar mokinasi :P

 

is tikruju labai gerai laika praleidziam lipdydamos :flowers:

tik jau vel tesla reikia pikrti, nes jau uzbaigem :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.