Pereiti prie turinio
oksana

oksana- mano nuotraukytes

Rekomenduojami pranešimai

oksana o kurioj vietoj jūs gyvenat, kažkaip labai matyta vieta :rolleyes:

 

o nuotraukytės tikrai labai gražios :rolleyes:

mes gyvenam Anglijoje, Peterborough mieste. cia Nene parkas :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas aiškus aš irgi ten gyvenau, užtai ir galvoju kur man tai matyta


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
viskas aiškus aš irgi ten gyvenau, užtai ir galvoju kur man tai matyta

gyvenai peterbore? :rolleyes::rolleyes: :super:kurioje vietoje? mes ne paciame centre,o toliau Ortone :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip silta...kaip zalia...kaip sviesu...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuostabios nuotraukytes, vis negaliu apsispret i ka Emilija panasi i Tave Oksana, ar i tavo vyra :mirksiukas:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gyvenai peterbore? :mirksiukas: :lol: :super:kurioje vietoje? mes ne paciame centre,o toliau Ortone :)

 

 

jo gyvenom peterbore, paskui išvažiavom į marčių, o iš ten į lt

 

iš pradžių gyvenom stangraude, paskui centre, visą laiką labai norėjau į londoną, bet vyras...


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai grazios ir siltos foto :rolleyes:, tik kad Oksana , per kuria vieta jau tu cia stora :), tada as soresne :D , nu bent per pilva tai tikrai :)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su malonumu perziurejau visa tavo albuma, labai grazios nuotraukos o mazoji princese labai isaugusi, isgrazejusi, visa panele.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oksana ... :tongu: ,,,,pievoje taip šiltai sutūpę su dukryte,,,

aga-labai grazi diena buvo- as po darbo iskarto istempiau visa savo seimynele i parka pasivaikscioti :(

 

Kaip silta...kaip zalia...kaip sviesu...

 

diena grazi buvo, bet nepasakyciau,kad silta- vejas tuo metu buvo gan saltas.... :)

Nuostabios nuotraukytes, vis negaliu apsispret i ka Emilija panasi i Tave Oksana, ar i tavo vyra :D

daug kas sako,kad i teti panasi mergyte, bet atsiranda tokiu,kuriems mazule ir i mane panasi-tad nezinau... :D man asmeniskai tai i mano vyra :D

 

jo gyvenom peterbore, paskui išvažiavom į marčių, o iš ten į lt

 

iš pradžių gyvenom stangraude, paskui centre, visą laiką labai norėjau į londoną, bet vyras...

oj mes tai i centra nenorejom ir nenorim vaziuot gyventi-dabar gyvenam Orton Brimbles jeigu zinai-turetum zinoti, nes sitas miestelis salia Nenes parko :)

o del kokiu priezasciu grizot gyventi i lietuva?

 

labai grazios ir siltos foto :P, tik kad Oksana , per kuria vieta jau tu cia stora :huh:, tada as soresne :lol: , nu bent per pilva tai tikrai :grin:

stora stora :lol: :lol: :lol: :lol: per subyne tai tikrai stora- ir siaip dabar jau susiemiau.....reik numest kokius 10kg :)

 

su malonumu perziurejau visa tavo albuma, labai grazios nuotraukos o mazoji princese labai isaugusi, isgrazejusi, visa panele.

vaikai labai greit auga, nepastebesi Ledi_x kaip ir tavo mazuliukas bus jau visai ne mazuliukas :)

 

aciu saulytes uz siltus, sirdziai mielus zodelius :gele: :) :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oj mes tai i centra nenorejom ir nenorim vaziuot gyventi-dabar gyvenam Orton Brimbles jeigu zinai-turetum zinoti, nes sitas miestelis salia Nenes parko :grin:

o del kokiu priezasciu grizot gyventi i lietuva?

 

 

stora stora :( :gele: :) :D per subyne tai tikrai stora- ir siaip dabar jau susiemiau.....reik numest kokius 10kg :huh:

 

 

ai vyras labai norėjo į lietuvą tai ir grįžom :tongu:

 

nu bent jau nuotraukoj tai tikrai neatrodo kad stora, jei tu stora tai ką tada man kalbėt :P


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ai vyras labai norėjo į lietuvą tai ir grįžom :tongu:

 

nu bent jau nuotraukoj tai tikrai neatrodo kad stora, jei tu stora tai ką tada man kalbėt :)

na tie vyrai labai impulsyviai sprendzia...uzsimane ir taskas- gerai,kad dar saviski galiu ir moku nuraminti :( :gele:

zana,o kodel tavo albumiuko nera? noretusi jau ir tave pamatyti :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.