Pereiti prie turinio
simple_girl

Didžiausią įspūdį palikusi knyga?

Rekomenduojami pranešimai

kokia knyga jums labaiusiai paliko ispudi ir kodel?kokia istrauka isimintiniausia?

Redagavo Indrute

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai perskaiciau tema, tai mintyse dvi knygos nusvito "Rugiuose prie bedugnes" ir "Dievu miskas" :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai daug tokio yra. Man visos palieka did?iula aspuda. Bet i? paskutiniojo "Da Vineio kodas".


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man labai astrigo "Salve, Regina" ..... :bigsmile: nebepamenu ra?ytojo ..... :doh

prisira?ius net esu i? tos knygos ?io bei to :susigedes


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra knygo kurias skaieiau daugyb? karto, bet jos nenusibosta. Tarkim, ?emaites "Marti". Kiekvienu gyvenimo tarpsniu ?ia knyga supranti kitaip...Megstu lietuvio klasika. Asimintiniausia knyga- Putino "Altorio ?e?ely". Ne?inau, kiek karto ja esu skaieius, viena karta deseiau vienuoliktokams, ?iais mokslo metais vel i? naujo ja skaitysiu, nes turesiu vienuoliktokus.

Ka tik perskaieiau tritoma "Pokalbiai su Dievu". Puiki knyga.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne?inau kas autorius bet pavadinimas "Tik su dukra" eia apra?omi tikri avykai kaip amerikiete i?tekejo u? irakieeio ar tai iranieeio a? juos mai?au. :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man patiko "Ash buvau shitame kare" apie pirma cecenijos kara. Skaiciau ir asharos birejo. Ziauru. Gerai, kad mes tenais nekariaujame.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?iaip neviena knyga :rolleyes: "Kam skambina varpai " , "Er?k??ių pauk??iai " , " ?iau?kut?" , ''?iedas su antspaudu " ir t.t. gal??iau vardinti daug .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man patinka Remarko knygos. Jose raso apie tikra gyvenima, kartais atrandi daug artimo sau.

Bambyna kas tau patiko "rugiuose prie bedugnes"??? man si knyga pasirode visai nieko verta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai greičiausiai būtų R.Bacho knygos: "Vienas" "Džonatanas Livingstonas žuvėdra", "Iliuzijos".

Gal kas skaitėte?


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgam ispudi paliko " Tik su dukra..." :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man labai patiko. vasaros beprotybes, ir papludimys. neatsimenu autoriu,bet sitos knygos ilgai buvo istrigusios man i galvyte ir i sirdi.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.