Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

merginos patikekit tikrai yra vaistai vaisiui pasalinti....

mano drauge taip per seseri prarado kudiki apie ji net nezinodama dar... jos sesuo akusere... na ilga istorija, o ir nemano ji...

 

 

o tavo vietoj as jai nieko nesakyciau ir prie vaiko neprileisciau...

o idomu kaip vyras sureagavo?


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai ir as zinau apie tokius vaistus- pacioje pradzioje netgi gydytojai siulo jeigu moteris nenori vaikucio.... siulo ne nusiurbyma darytis,o isgerti tabletyte ir organizmas savaime pasalins per menesines.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as specialiai pagooglinau tai Lt sie vaistai RU 480 ar 6 nera registruoti buvo svarstoma arb galima juos legalizuoti bet nebuvo tam pritarta. Ir net medikamentinis abortas yra priziurimas gydytoju nes yra leidziami du vaistai, paeiliui, o ir komplikacijos gali buti ziaurios. "Pirmiausia teikiamas išsamus konsultavimas, atliekamas fizinis ištyrimas ir nustatomas nėštumo dydis. Pirmojo vizito metu moteris gauna vieną medikamentų dozę, ir yra gydytojo priežiūroje 30 min. Po dviejų dienų - antras vizitas. Skiriama antroji vaistų dozė, ir moteris lieka klinikoje gydytojo prižiūrima 4 val. Po dviejų savaičių moteris turi grįžti į kliniką pasitikrinti, ar nėštumas nutrauktas. Jei nėštumas liko, tada taikomas chirurginis metodas. Maždaug 50 proc. moterų abortas įvyksta antrojo vizito klinikoje metu, beveik 75 proc. - praėjus 24 val. po antrosios vaistų dozės." Be to yra tikimybe, kad abortas neivyks arba ivyks ne iki galo

 

Oksana ne per menesines pasisalina vaisius o iskart keturiu valandau begyje, todel viskas ir yra stebima gydytoju :flowers:

 

O ir vaistai sitie tikrai neatrodo kaip vitaminai ir jei gert juos kasdien tai abejoju ar sulauksi sekanciu mmm nes yra ne vienas atvejis kai moteris suvartojusi si vaista mire, paieskokit informacijos,rasit :flowers: taip kad man cia apsurdiskai viskas skamba ir abejoju ar anytai yra is to naudos, ypac jei tu esi susituokusi su jos sunum. Nezinau gal ir klystu bet skamba nelabai itikinanciai


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mane apgavo as nzn kad ten aborto vaistai

 

 

kiek tau metų mergyt?


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai Butaforija faktas kad yra vaistai skirti sukelti persileidimui, kurie skiriami itin ankstyvame nestumo periode ir tik greistai priziurint ginekologei.

 

seip iewutukai is lempos tai juokus megsti mergyte, tau padave tu suvalgei nu tai valio, kokios problemos.

man atrodo tu cia stumi bele kad stumt, kiek tau metu??


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na as specialiai pagooglinau tai Lt sie vaistai RU 480 ar 6 nera registruoti buvo svarstoma arb galima juos legalizuoti bet nebuvo tam pritarta. Ir net medikamentinis abortas yra priziurimas gydytoju nes yra leidziami du vaistai, paeiliui, o ir komplikacijos gali buti ziaurios. "Pirmiausia teikiamas išsamus konsultavimas, atliekamas fizinis ištyrimas ir nustatomas nėštumo dydis. Pirmojo vizito metu moteris gauna vieną medikamentų dozę, ir yra gydytojo priežiūroje 30 min. Po dviejų dienų - antras vizitas. Skiriama antroji vaistų dozė, ir moteris lieka klinikoje gydytojo prižiūrima 4 val. Po dviejų savaičių moteris turi grįžti į kliniką pasitikrinti, ar nėštumas nutrauktas. Jei nėštumas liko, tada taikomas chirurginis metodas. Maždaug 50 proc. moterų abortas įvyksta antrojo vizito klinikoje metu, beveik 75 proc. - praėjus 24 val. po antrosios vaistų dozės." Be to yra tikimybe, kad abortas neivyks arba ivyks ne iki galo

 

Oksana ne per menesines pasisalina vaisius o iskart keturiu valandau begyje, todel viskas ir yra stebima gydytoju :super:

 

O ir vaistai sitie tikrai neatrodo kaip vitaminai ir jei gert juos kasdien tai abejoju ar sulauksi sekanciu mmm nes yra ne vienas atvejis kai moteris suvartojusi si vaista mire, paieskokit informacijos,rasit :zaraz: taip kad man cia apsurdiskai viskas skamba ir abejoju ar anytai yra is to naudos, ypac jei tu esi susituokusi su jos sunum. Nezinau gal ir klystu bet skamba nelabai itikinanciai

va va draugei mano leido vaistus ir ja i ligonine buvo pagulde, tai kiek pamenu ji sake, kad savijauta ziauri buvo, o kai nuejo pas ginekologe(sesers drauge) pasitikrinti po to, tai ji ir prasitare...sako "viskas, svaru jau"....

 

 

na, o del temos autores tai ji gal ne butinai jauna bet paprasciausiai patikli, jei pries tai gerai sutare, galbut nesitikejo... na jei geriau zinoti ir gal mums prisijungusi daugiau papasakos...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ši situacija ir išgyvenimai merginos nepriklauso nuo metų.. visko juk būna, žmonės šeis laikasi baisūs net ir atrodo artimi..

o tie vaistai yra tikrai baisus dalykas.. ir tik su gyditojo priežiūra reikia juos naudot.


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai sakiau,nor4jau akd ir ji kartu su mumis pasidziaugtu vaikelio atejimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mes su vyru kaip tik jo tevams pirmiau pasakem, mano tevu labiau prisibijojom, bet viskas buvo liuks poto.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
zinot as bijau nes kai laukiausi pirmo vaiko tai vyro mama suzinojusi pasake kad man truksata vitaminu ir pasiule vienus tokius kadangi dar nebuvom isirenge iki galo namo gyvenom pas ja ir kas ryta as geriau tuos vitaminus karta pamaciau kad ji tuos jos sakomus vitaminus ima is aborto vaistu dezutes verkiau nuvaziavau pas gyditoja ji pasake kad man jau per velu isgeriau perdaug aborto vaistu manau kad ir sykart ji kaska gali sugalvoti o antra kart prarasti vaiko as nenoriu

 

O siaubas, tokias moteriškes tai tik šaudyt :D Je išvis ją galima mpterim vadint...

 

Kas dėl pasakymo, tai manau, kad ir nesakytum, ankščiau ar vėliau tai pasimatytų. Tik va, koks to nesakymo tikslas??? Suprantu, visokių atvejų būna, tai ir reikia žiūrėt pagal situaciją :super:


taitikas.jpg

Juokis pro ašaras, nes gyvenimas per trumpas liūdėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.