Pereiti prie turinio
simple_girl

Koks jūsų požiūris i pankus ir gotus?

Rekomenduojami pranešimai

Ką jus galvojate apie pankus, gotus, banglus?

Redagavo Indrute

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tayp pat netrukdo.bet tayp man labai keistas kaikuriu zmoniu poziuris.kad pwz ziuri i tokius zmones keistai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Todel, kad jie atrodo kitaip, todel ir keistai ziuri, nes daugeliui zmoniu tai nepriimtina. :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

pankai ir gotai man nemai?o, bet va banglo tai a? nemegstu - u? jo elgesa su moteri?kaja lytimi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man jie netrukdo, bet truputa keistas atrodo ?monio noras butinai ka?kokiai grupei priklausyti, ka?ka megd?ioti... Tai lengviau, nei buti paeiam savimi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ateis laikas ir praeis tie vaiki?ki u?mojai...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Bet buna, kad ir nepraeina

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visokio reikia , bet gotai :pack2_thumbup[1]: pa?astu keleta ?monio , beje matomo tv ekrane , bet jie slepia tai ir ai?ku jie jau senai subrend? . I?vaizda dar ne viskas - sielos ?auksmas i?lieka .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kaip atrodo pankai ir gotai ash zinau. Bet kaip atrodo Banglai ash nezinau :hm: . Kaip jie atrodo. Shiaip tegul zmones atrodo taip kaip jiems patinka. Kazkada ir ash atrodziau taip, kad nekiekvienas mane suprasdavo :blink: . Bet tie laikai praejo ir ash dabar atrodau kaip padorus pilietis. :abrr:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

man tai ir nemaiso tokie zmones kas kaip nori taip tas atrodo,cia jau ira kiekvieno individualus reikalas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.