Pereiti prie turinio
simple_girl

Koks jūsų požiūris i pankus ir gotus?

Rekomenduojami pranešimai

man jie gyvewnti netrugdo.aisku keista ziureti i ju stiliu :laugh: i ju poziuri i pasauli.bet tegul gyvena ir ziuri i ta pasauli kaip jie nori.kiekvienas zmogus yra keistas vienas kitam,bet juk netrugdom vieni kitiems gyventi tegu daro ta ir jie...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man jie gyvewnti netrugdo.aisku keista ziureti i ju stiliu  :laugh: i ju poziuri i pasauli.bet tegul gyvena ir ziuri i ta pasauli kaip jie nori.kiekvienas zmogus yra keistas vienas kitam,bet juk netrugdom vieni kitiems gyventi tegu daro ta ir jie...

 

pritariu tau,kad kiekvienas zmogus savaip ziuri i pasauli.ir neturim teises smerkti tu ,kurie mums tiesiog atrodo kitokie..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas yra pankai,tai dar ?inau.Bet kas tie gotai-niekaip nesuprantu.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie gotus lengva rasti info padarius paieska google. Gausybe ypac anglu kalba.

Siaip man nei pankai nei gotai netrukdo gyventi. Labiau jau vadinami "forsai" kurie kitokius uzgaulioja.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka as apie juos galoiu pasakyti ..zmones kurie turi savo stiliu , savo muzika ir m,egsta issikirti , aisku buna ir tokiu is kuriu net juokas paima , taip save isdergia , na bet ka kaip jiems patinka taip jie ir vaiksto , neturiu nieko pies :super: jei jiems gerai tai man tuo labjau :pana3::rolleyes:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm na požiuris normalus, netrukdo man jie, bet išvaizda kartais stebina... Svarbu, kad būtų žmonės kaip žmonės, o kaip jie ten jau atrodys nebesvarbu. Gan dažnai tokie žmonės man asmeniškai yra daug įdomesni nei kiti...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Hm na požiuris normalus, netrukdo man jie, bet išvaizda kartais stebina... Svarbu, kad būtų žmonės kaip žmonės, o kaip jie ten jau atrodys nebesvarbu. Gan dažnai tokie žmonės man asmeniškai yra daug įdomesni nei kiti...

 

 

 

iš avataro sprendžiant tamstai gotai turėtų būt labai artimi :super:

 

man netrukdo nei vieni, nei kiti pati pauglystėje buvau labiau panaši į gotę, bet jų chebrai nepriklausiau, beje neperseniausiai mačiau blondzynę gotę su peroksidu nusišviesinusią plaukus :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teigiamas, bet man asmeniskia tai jie nepatinka :victory:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

požiūris teigiamas, bet nepatinka? dar ir toks variantas būna?

 

man jų išvaizda tik keista, bet būti keistam nieko blogo... nete bendrauju su vienu tokiu, niekad nebūčiau pamanius, kad jis kažkoks kitoks, kol neišėjo iš kalbos....


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buna, toliaruoti juk reikia o patikti tai nebutinai juk turi :victory:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jie tokie pat kaip ir visi


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
iš avataro sprendžiant tamstai gotai turėtų būt labai artimi :tongu:

 

Nepasakyčiau, kad artimi gotika lygtais ir nesidomiu. Nors ka gali žinot gal ir artimas gotikai tik pats to nežinau... Dabartinis avataras galima sakyt jog kaip ir mano emocine bukle atspindi...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.