Pereiti prie turinio
kicule

Lieknėjančių klubas - 2

Rekomenduojami pranešimai

Aš tai niekur neskubu, po biškutį metu po gramelį kitą ir labai tuom džiaugiuosi :) pažiūrėjom nuotraukas su drauge dabartinę ir 2010m naujųjų metų, nu skirtumas tikrai matosi :)

Šaunu.

O aš šiandien vos visko nesugadinau, bet atrodo nesugadinau, jaučiu eisiu ankščiau miegot, nes liudna daros. :cry:


156f4d9f18b324e35ac994dd3fe216a791.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš paskutiniu metu irzli,pikta, nenoriu niekur eiti, o jei reikia kur eiti,tai reikia prisiversti.Oras atšilo, reikia išsirengti,o pažiūrėti baisu...Bandau nevalgyti(ypač vakare norisi),dar piktesnė-alkana.Prigeriu vandens,naktimis lakstau į tualetą.Pavalgau-dar piktesnė ant savęs.O paskutiniu metu atrodo,kad ir nuo vandens storėju...Kuo daugiau skaitinėju,tuo labiau painiojuosi.Dabar prisiskaičiau,kad nereikia derinti maisto,nes greičiau virškinasi ir greičiau išalksti.Prisipirkti jogurtukų,vaisių,daržovių,kurie tikrai ne pigūs-nu negaliu...Vienu žodžiu...Pasidejavau...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškarto ir nereikia badauti. Bandyk po truputi. Ir nebadauti, o tiesiog valgyti vos-vos mažesnėm porcijom. Nes tai tikrai didelis stresas organizmui, būtent kad pasireiškia erzlumas ir t.t. Aš kai pažiūriu dabar iš kokiu lekščiu mes seniau valgėm :lol: Atrodo ir kur ten tiek tilpo :unsure:

Geriau valgyti dažniau ir po biški. Aš pvz., megėja pavalgyti, pakramtyti. Bet išmokau valgyti normuotai , "neapsiryti" :) Bet valgau pakankamai dažnai. Darbo metu per pertraukele suvalgau kad ir mažyti sausainuką, sumuštinuką...svarbu kad neišalkti iki tiek, kad paskui VALGAAAI ir apsiriji :sird:

Labai dažnai pamirštama gerti vandenį, o tai butena.

Ryte ant tusčio skrandžio geriant vandenį, vandenukas pažadina ir atgaivina kieviena mūsų kūno lastelę, papildo ja dregme. :mellow:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi Žmonike - Kiculė teisi. Nedaryk tokių savęs skriaudimo seansų. Nebadauk. Ataugs tau jei ne tuoj, tai žiemą kaip drėbtels - trigubai.

 

Tu mažiau skaityk kas ką parašė. Esmė visų dietų yra - DISCIPLINA SAU. Tai valgai su malonumu, tik mažą saujelę maisto (ne daugiau). Būtų gerai - kad vienodu dienos laiku. Vakare kefyras su cinamono šaukštu. Labai gerai padeda, o ne visoks kitoks maistas. Daug geri vandens, kaip ir sakė Kiculė. Vakare nevalgai saldžių vaisių, jei jau nebegali kenteti, graužk daržoves.

 

Atsisakai, jei įmanoma pyragaičių, tortų, gal net duonos ir bulvių. Bet po truputį visko galima. Bet saikingai.

 

Gali graužti tuos guminukus, kur vaikučiai mėgsta. Jie nekaloringi. Tunas labai gerai. Su juo salotos tinka.

 

Nukris tas svoris, gal per vėlai susizgribai. Bet po truputį jis išnyks. Neėsk kaip kiaulė - ja ir netapsi :mellow: Tik nepyk, gerai. Čia mano toks šūkis. Nes per žiemą, nuo tos sėslios ramybės man visada priauga kokie 3 kilai svorio. Tai po naujų metų aš jau save judinu, nebevalgau tiek ir ant saulės išlendu pirmykštės formos.

 

Aukštyn nosį, Žmonike. Tu gi šauni mamytė, miela žmona - taip kad viskas bus sutvarkyta :unsure:


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Esmė visų dietų yra - DISCIPLINA SAU

Tikrai taip :D Nuo to viskas ir prasideda :flower:

Gerai pasakė vienas dietologas, kuris nustato dietas žmoniems kuiems to labai reikia, dėl sveikatos, pooperaciniu ir t.t.

Sako: Juk pagalvokite, jei dietos svorio metimui būtų tokios veiksmingos, ar būtų ju tiek daug ir dar nemokaimai :D

 

Labai gerai variantas sumažinti kažka šiek tiek labiau pvz., miltinius gamynius...Jie tikrai "labai gražiai" lieka ant mūsų kuno. Būtent kas lečia kuno stangrumą :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikos merginos :D aš taip pat susijėmiau labai na ir ką pavyksta labai gerai o ir svoris krenta :flower: ,kaip sakoma,pradėjau valgyti o nebe ėsti :D sumažinau porcijas,nevalgau bulkų,bulvių (kartais ir valgau :D ) nuo šeštos val nieko nevalgau,o jei labai jau noriu tai duonos riekę arba obuolį suvalgau,ir esu patenkinta kelnės smunka :D ir pilvas pamažėjo :) ai dar rytais gi pratimus darau tai va ir jie manau dasidėjo kiekvieną rytą dar nevalgiusi pasportuoju ir taip jau trys mėnesiai kažkur :doh: REZULTATAS PUIKUS :D


1.gif

94d2ba8b8caf.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai visame savo lieknejimo periode vadovavausi banalia fraze "arba edi ka nori, arba atrodai kaip nori" . Ir persiformavo kazkaip poreikiai, ar labiau vis del to noriu valgyti bet ko, ar labiau noriu vasar iseiti su miniaku, laisvai gulineti plezia su bikini ir t.t. Tiesiog reikia savo prioritetus susidelioti.

Ilga laika norejau TIK skaniai pavalgyti, dzin man buvo visi miniakai ir t.t. o atejo momentas kada atsirado poreikes i lieknesne figura.

O jeigu to tikro poreikio nera, nepavyks saves prievartaimu numesti svorio jokiais budais...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.