Pereiti prie turinio
Snapė

Narkotikai

Ar esate, kada nors vartoję narkotikus?  

50 narių prabalsavo

  1. 1. Ar esate, kada nors vartoję narkotikus?

    • Taip
      13
    • Ne
      37


Rekomenduojami pranešimai

Dabar taip populiaru yra parukyti ?oles, ar tai sukramtyti pora tableeio prie? einant a ?okius. Tai adomu pasidare ar muso forumieeiai yra nors viena syki vartoje, bilei kokio narkotiko :blink: ? A? turiu omeni nebutinai leidimasi a vena.

Ir aplamai, labai yra adomu kokia juso nuomone apie tai?

Redagavo Indre

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu susidurus su ?iuo dalyku. Baisiau buti negali...Ka?in kiek narkomano ma?inomis laksto? Jo gi nepatikrinsi- nekvepia, nesmirda, o ir policija le?o neturi...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko susidurt, ta prasme zinau kas tokius dalykelius pardavineja, taciau pati ju vartot nevartojau ir nesiruosiu, nes zinau kokia ju zala ir siaip turiu tik neigiama poziuri i narkotikus, kaip ir i cigaretes :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? esu vartojus kelio ru?io....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ir kaip? ar patiko?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?iaip i? esmes pigiau eiti u?simetus narkotos, nei pirktis bare geralo...o kepenis ir tas ir tas vienodai sodina...

 

Papildita:

ar ne taip indrute?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? tikrai ne?inau ar pigiau ar ne. Net neasivaizduoju kiek tas "malonumas" kainuoja.Ir jeigu butu patik? nera?yeiau kad buvau ragavus. Pora syk rukiau ?olytes su klasiokais, gi visi ruke a? ir i? paskos. Bet buvo tik bloga viena syk, o antra syk i?vis nieko kaip kad cigaret? surukius.

 

Papildita:

Ai tiesa, o ?iaip esu narkomane juoda. Surukau a diena daugiau negu 10 cigareeio, o kaip ?inia nikotinas - narkotikas.

Redagavo Indre

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar kada matet toxikomanus?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau kazkada nora pabandyti, bet nepabandziau ir labai poziuris neigiamas i visokius narkotikus.

 

Bet kaip zinia kaip ir Indre esu narkomane, surukau tiek pat kaip ir ji cigarieciu per diena :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jezus marja kiek aplinkui narkomano....


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikek, jei dar geriau apsidairytum tai suprastum, kad sveika zmogu rasti jau yra labai sunku :laugh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai paie?kojus visada rasi...o be to, kas ie?ko, ta randa....labai geras posakis...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.