Pereiti prie turinio
Snapė

Narkotikai

Ar esate, kada nors vartoję narkotikus?  

50 narių prabalsavo

  1. 1. Ar esate, kada nors vartoję narkotikus?

    • Taip
      13
    • Ne
      37


Rekomenduojami pranešimai

esu bandziusi :susigedes :susigedes extasy, bet daugiau nebenoriu :bloga :bloga


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
esu bandziusi :susigedes  :susigedes extasy, bet daugiau nebenoriu :bloga  :bloga

Na ir koks jausmas po extasy? A? kai buvau studientaka vis norejau pabandyti bet ka?kodel neradau kur nusipirkti. buvom sutar? su drauge kad viena per pus?. bet nepasitaike proga. dabar atrodo absurdas. bet kas ?ino kaip kada protelis susisuks. :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
esu bandziusi :susigedes  :susigedes extasy, bet daugiau nebenoriu :bloga  :bloga

 

 

tikrai.kox jausmas?kaip ten viskas ?labai idomu suzinot :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada nebandziau ir turbut nebandisiu :) narkotikai tai ne pramoga, daug kas galvoja tik pabandisiu pajusiu ta jausma kaip viskas yra bet po to ir tampi priklausomas nuo narkotiku, tai nieko gero :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Niekada nebandziau ir turbut nebandisiu :) narkotikai tai ne pramoga, daug kas galvoja tik pabandisiu pajusiu ta jausma kaip viskas yra bet po to ir tampi priklausomas nuo narkotiku, tai nieko gero :)

 

na taip,geriau nerizikuoti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip :boredom:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebandziau ir nenoreciau, juk yra daug idomesniu dalyku gyvenime..kodel nepabandzius pvz. issokti is lektuvo su parasiutu, arba nuo tilto, prisirisus virve (profesionaliai aisku :hm: ), arba nerti i vandenyna ir pamatyti nepakartojamus povandeninio gyvenimo vaizdus ir pan. :pack2_thumbup[1]: Juk tai duotu daug daugiau, nei mintys, kaip ten butu pabandzius narkotiku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar radau ?oles mai?ela :rolleyes: ...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vakar radau ?oles mai?ela :hm: ...

ir kas toliau ? :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ir kas toliau ? :rolleyes:

 

 

Ir nieko, surukiau :laugh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sekasi ?monems nors ka nors naudingo rasti... :laugh: Kodel mano kely naudingi daiktai nesimeto? :bigsmile:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sekasi ?monems nors ka nors naudingo rasti... :laugh: Kodel mano kely naudingi daiktai nesimeto? :bigsmile:

 

 

jeigu dar rasiu galesiu tau persiust :laugh:

 

O jeigu rimtai paspyriau ta mai?iuka ?uo puole gaudyt, a? ja tempt jis nepasiduoda nu ir vienu ?od?iu gavos taip kad ?uo vos nesuede :doh :laugh: Bet gal kas pamete tas ir rado tik nesupras i?kur taip i?draskytas :laugh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.