Pereiti prie turinio
vėja

Ar "dievas", gyvenimas duoda žmogui daugiau, nei jis gali iškęsti?

Rekomenduojami pranešimai

Kaip manote, ar yra tokių dalykų, kad gauni daugiau nei gali ištverti? Ir kam viso to reikia?


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip manote, ar yra tokių dalykų, kad gauni daugiau nei gali ištverti? Ir kam viso to reikia?

 

tikrai taip manau, kartais atrodo jau nebegali nebeištversi


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galbūt kažkada gilioj vaikystei pasąmonei taip ir galvojau. Bet deja deja gyvenimo praktika rodo, kad kiek duodą tiek ir sugebi pakelti.

 

Aš galvoju tik savižudžiams duoda tiek kiek jie nebe sugeba pakelti, dėl to ir pasitraukia iš gyvenimo. Nors dėl tokių žingsnių visada juos smerkiu, nėra tokių problemų neišsprendžiamų. Galbūt vienas ir nebe sugebėtum, bet juk turim aplink mus supančius mylinčius žmones kurie mums visada pasiryžę padėti.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip aš irgi galvoju kad duoda tiek, kiek pakeli, matyt.

Nors savižudžių aš nesmerkiu.

Indrut, o jei tų žmonių neturi?


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo toks etapas, kai jau atrodė viskas, daugiau nebegaliu. tėvai skyrėsi, mirė senelis, kitas senelis sunkiai sirgo, susipykau su savo geriausia drauge, egzaminai vidurinės ir visos kitos problemos. tuo momentu atrodė kad žemė slysta iš po kojų, bet man labai padėjo mano draugė ir jos mama, visada su jom galėjau išsikalbėti. jei neturėčiau šitos draugės nežinu kaip man būtų pasibaigę viskas. bet jei turi aplink save nors vieną tave mylintį žmogų, tikrai išspręsi visas problemas, kad ir kaip atrodytų sunku.

o savižudžių tai aš nesuprantu ir ko gro nesuprasiu. nes jie elgiasi labai egoistiškai. jie nusižudo, jiems patiems gerai, tačiau jie nesuvokia kiek skausmo suteikia aplink juos esantiems žmonėms.


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o savižudžių tai aš nesuprantu ir ko gro nesuprasiu. nes jie elgiasi labai egoistiškai. jie nusižudo, jiems patiems gerai, tačiau jie nesuvokia kiek skausmo suteikia aplink juos esantiems žmonėms.

 

bet ar neatrodo kad dėl to ir nusižudo, kad galvoja jog jų niekas nemyli ir jie niekam nereikalingi, o jei tavęs niekam nereikia tai kaip tu jiems gali sukelti tą skausmą


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip taip, ir as taip galvoju, juk zudosi butent del to, kad jiems atrodo, jog niekam nereikalingi..Aisku, buna ir tokiu, kurie nusizudo, nes galvoja, jog tai, ka padare, mylimi zmones negales jiems atleisti :D

 

As net nezinau, ar visada duodama tiek, kiek gali iskesti..Mano situacijoje, dabar viska pergalvojus, tai taip, buvo duota tiek, kiek galejau pakelti, nors tuo momentu atrode beviltiska..Kam viso to reikia? labai plati tema..priklauso, kaip i tai ziuresi..tiems, kurie tiki i Dieva, net nekyla toks klausimas..tie, kurie netiki, kalte galetu suversti lemciai, karmai ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš tiesų tai aš nesuprantu ten to jų mąstymo. kaip ir ten tos jaunos merginos, idealizuoja mirtį, tai nemanau kad jos žudosi dėl to kad jų nemyli... man apskritai atrodo kad tie visi emo, gotai ir taip toliau tai yra didelės sektos, o ten jau ir praplauna smegenėles.


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar pastebėjot tendencija jog nenusižudo valkatos, bomžai, nuo kurių visi yra nusisukę, o nusižudo tie žmonės kuriuos supa mylintys žmonės.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuo atveju, Indrute, as manyciau, kad nusizudo del gedos, matyt kazkas nutiko ju gyvenime, su kuo jie negalejo susitaikyti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va ką ir sakau, kad tai silpni, bevaliai, beširdžiai žmonės. Niekada nepateisinau jų poelgio, ir visada smerkiau. Nebereikalo bažnyčia visais laikais nelaikydavo mišių už šiuos mirusiuosius, ir kapinėse leisdavo laidoti tik prie tvoros....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, būtent valkatos gyvena ir tikriausiai džiaugiasi tuom kad yra gyvi, jie neturi namų, neturi kažką skaniau pavalgyt. yra pripratę prie tokio gyvenimo ir jie tikriausiai nekelia sau problemų kad jiems blogai. o žmogui kuris viską turi vis tiek bus mažai, siekia daugiau. o kažkada skaičiau kad vienas jaunas vaikinukas nusižudė dėl skolų, matyt dėl to pačio norėjimo daugiau įklimpo į skolas, o paskui nemato išeities ir žudosi.


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.