Pereiti prie turinio
vėja

Ar "dievas", gyvenimas duoda žmogui daugiau, nei jis gali iškęsti?

Rekomenduojami pranešimai

Aš galvoju tik savižudžiams duoda tiek kiek jie nebe sugeba pakelti, dėl to ir pasitraukia iš gyvenimo. Nors dėl tokių žingsnių visada juos smerkiu, nėra tokių problemų neišsprendžiamų. Galbūt vienas ir nebe sugebėtum, bet juk turim aplink mus supančius mylinčius žmones kurie mums visada pasiryžę padėti.

Papildysiu kad daugybe dalyku priklauso nuo to kiek zmogus stiprus emociskai, jei jo psichika nepakelia daugiau deja pasekmes buna liudnos. Man pvz visi isbandymai ziauriai atsiliepe ant mano psichines bukles, liudna tai pripazinti bet tai tiesa. Anksciau galejau daugiau pakelti negu dabar, ir net menkiausia smulkmena man dabar daznai atrodo tragedija


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
iš tiesų tai aš nesuprantu ten to jų mąstymo. kaip ir ten tos jaunos merginos, idealizuoja mirtį, tai nemanau kad jos žudosi dėl to kad jų nemyli... man apskritai atrodo kad tie visi emo, gotai ir taip toliau tai yra didelės sektos, o ten jau ir praplauna smegenėles.

 

šitų tai aš irgi nesuprantu visiškai, man jie labai keisti

 

Bet ar pastebėjot tendencija jog nenusižudo valkatos, bomžai, nuo kurių visi yra nusisukę, o nusižudo tie žmonės kuriuos supa mylintys žmonės.

 

bet o ko jiems žudytis, jie taip gyvena ir gyvena jims gerai, turi ką valgyt išgerti, nereikia dirbti mokesęių mokėti šeimų išlaikyti ir jiems viskas pofik

 

pati esu ne kartą galvojusi apie savižudybę( bet niekada to nebandžiau darystis), tuo metu atrodo kad niekam esi nereikalingas, atrodo kad bus geriau nebebus rūpesčių irt.t., tačiau nusiramini atsipeikėji ir toliau gyveni

iš tiesų save laikau stipria, bet kartais ateina kritinis momentas, kai tu jauti kad daugiau nebegali, aš nesmerkiu tų žmonių kurie žudosi, jie matyt irgi kažko negalėjo pakelti, kas kitam galbūt būtų atrodę juokinga

nežinau ar suprasit ką parašiau


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, niekada neujutau to jog daugiau nebegaliu ar per sunku. Kažkaip gyveni ir gyveni, buvo gyvenime kritiniai lūžiai, kada išslydo po kojom viskas, sužinojau vieną klaikų dalyką viduryje amerikos, kažkur teksaso dykumose, sėdėjau ir bloviau, o kas belieka. Ačiū dideliausia sakau savo mylimai sesutei, kada aš verkiau pasikukčiodama jai ant peties, o ji tiesiog tylėjo ir glostė man galva.... Paskui abi sėdėjom ant mašinos bagažinės, gėrėm alų ir žiūrėjom į saulėlydi... aš aišku bliovau, o sesuo tik tylėjo, bet neįsivaizduojat ką man reiškė ta tyli :flowers: Bet niekada neleidau sau pagalvoti apie tai kad "JAU NEBEGALIU" ar niekada neprisileidau minties apie savižudybę. NIEKADA.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
iš tiesų tai aš nesuprantu ten to jų mąstymo. kaip ir ten tos jaunos merginos, idealizuoja mirtį, tai nemanau kad jos žudosi dėl to kad jų nemyli... man apskritai atrodo kad tie visi emo, gotai ir taip toliau tai yra didelės sektos, o ten jau ir praplauna smegenėles.

 

 

Na aš nemanau, kad emo, gotai yra sektos. Tiesiog jie jaučiasi artimo mąstymo, tai ir buriasi. o jaunos merginos, kaip sakai, idealizuoja tą mirtį ko gero, kadjaunam žmogui apskritai sunku susitaikyti su "nauju" pasauliu, depresijos metai ir t.t. kai jautiesi niekam nereikalingas. O vaikai iki tam tikro amžiaus traktuoja mirtį kaip grįžtamą procesą (tik nežinau, iki kelių metų), kad atkreiptų dėmesį ir pasakytų, jog aš esu, pamatykit mane, nejau jums nerūpiu? Apskritai visi šitie vaikščiojimai peilio ašmenimis yra neretai gilių psichologinių rūpesčių šeimoje išraiška.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet ar pastebėjot tendencija jog nenusižudo valkatos, bomžai, nuo kurių visi yra nusisukę, o nusižudo tie žmonės kuriuos supa mylintys žmonės.

 

 

TAIP> Ir apskritai nesižudo labai ligoti, kenčiantys žmonės. Kai Juknaitė pasakojo apie vieną vaikiną, tai vos neapsižliumbiau. O šiaip gal ne į temą, bet siūlyčiau perskaityti Juknaitės knygą "Tariamas iš tamsos". Tiems, kam sunku, manau, turi praverti akis.. Aš tai verkiau..


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
šitų tai aš irgi nesuprantu visiškai, man jie labai keisti

 

 

 

bet o ko jiems žudytis, jie taip gyvena ir gyvena jims gerai, turi ką valgyt išgerti, nereikia dirbti mokesęių mokėti šeimų išlaikyti ir jiems viskas pofik

 

pati esu ne kartą galvojusi apie savižudybę( bet niekada to nebandžiau darystis), tuo metu atrodo kad niekam esi nereikalingas, atrodo kad bus geriau nebebus rūpesčių irt.t., tačiau nusiramini atsipeikėji ir toliau gyveni

iš tiesų save laikau stipria, bet kartais ateina kritinis momentas, kai tu jauti kad daugiau nebegali, aš nesmerkiu tų žmonių kurie žudosi, jie matyt irgi kažko negalėjo pakelti, kas kitam galbūt būtų atrodę juokinga

nežinau ar suprasit ką parašiau

 

 

psichologai, kažkur girdėjau, sako, kad kiekvienas sveikas žmogus bent kartą savo gyvenime yra pagalvojęs apie savižudybę (bet aišku, nevykdantis jos).

Manau, kad suprantu,ką nori pasakyti.

 

O apie tuos, kurie gyvena ir gyvena, ir jiem gerai.. Aš manau, kad jie tiesiog dar gali būti jautresni žmonės, ir kur kitas tik pagalvoja apie savižudybę, kitas - nusižudo.

Žinau žmonių, kurie atrodytų gyvena gerai - tėvai gerai uždirba, jie neturi kuo rūpintis, arba mokosi kuo puikiausiai turi perspektyvų, bet pradeda vartoti narkotikus, tada patiria jau tą stadiją, kai iš žmogaus lieka iškamša kažkokia, arba nimiršta nuo jų.. Bet jie tai daro ne iš išpindėjimo,o iš vidinės tuštumos, kurios negali ištverti (bet aiškunevisi..)


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet ar pastebėjot tendencija jog nenusižudo valkatos, bomžai, nuo kurių visi yra nusisukę, o nusižudo tie žmonės kuriuos supa mylintys žmonės.

...todėl, kad matydami, kaip sunku artimam kesti tavo depresinę agonija, nutaria , nebeapsunkinti jiems gyvenimo....ir žudosi ttikrai drąsū žmonės, nes tai yra baisu, jei tai darai pakankamai blaivaus proto, nors ir labai depresinės būsenos,,,,mirti savo valia, tai suvokiant be galo baisu....

Gyventi ir kentėti , apsurdas, reikia gyventi, kad gyventi, matyti, kaip keičiasi metų laikai, kaip auga vaikai, pasilepinti savais malonumais, o ne kentėti, ir matyti kaip kenčia kiti.....gyvenimas yra gyvenimas, o ne pragaras,....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kiekvienas zmogus gauna nei perdaug nei permazai tik tiek kiek pakelia ir kiekvienam sava beda visad yra pati didziausia.Gyvenime budavo visko ir kartais atrodo nebegali atsitiesti bet pasakai sau kad tiesiog privalai ir kito pasirinkimo neturi .As augau be tevu todel man visad didele paspirtis yra mano vaikuciai -negaliu paluzti vien del ju .Vaikai mano didziausia šviesa iš gilios tamsos .Pateisinciau tik zmogu zengusi i savizudybe nebent jis butu jau nepagydomos ligos uzkamuotas ,kai jau zinai kad sviesos tunelio gale nebebus .


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
.Pateisinciau tik zmogu zengusi i savizudybe nebent jis butu jau nepagydomos ligos uzkamuotas ,kai jau zinai kad sviesos tunelio gale nebebus .

..Kada esi išvargintas ligos( depresijos), matai kaip kankinasi artimieiji, vargstančiu protu galvoji kitaip...Labai sunku išmokti mintis pakreipti kita linkme, jog turi puikią šeimą, kuri tave palaiko, nuostabius vaikus, jog tave myli tokią kokia esi....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
..Kada esi išvargintas ligos( depresijos), matai kaip kankinasi artimieiji, vargstančiu protu galvoji kitaip...Labai sunku išmokti mintis pakreipti kita linkme, jog turi puikią šeimą, kuri tave palaiko, nuostabius vaikus, jog tave myli tokią kokia esi....

 

 

Tikrai sutinku kad sunku perzengti save ,taciau dabar jau nebera jau didele geda nueiti pas psihologa ,yra daug knygu ir internetiniu puslapiu kiek zinau anksciau buvo net nemokami psihologo telefonai kur paskambines gali bendrauti ir aiskintis savo problemas .As asmeniskai esu nemazai perskaiciusi ivairiu knygu apie psihologija dar pries uzpuolant didesnems bedoms ,galvoju gal ir tas man padejo visgi skaiciau ,domejausi tai manau turejo ir praversti .


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.