Pereiti prie turinio
Dory

Karpos

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kal kas žinote kaip išnaikint karpas? Gal kas esate išbandę kokių vaistų ir tikrai jums padėjo?

Pasidalinkite patirtimi :super:

Pas mane yra plokščiosios karpos, jų keletą yra paplitusių ant rankų, ir man atrodo kad ju daugėja :D . Gal jos ir netugdytų, bet šiaip nelabai estetiškai atrodo ir dažnai man jos sutrūkinėja, ir skauda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man buvo ant nosies apacios atsirades, tai tikrai atrode fee..

Bandziau vaistais, nepadejo, tada su acto rugstim (dantu krapstuka imerkiau i ta acta ir atsargiai patepiau karpa). netrukus ji pasidare tokia kaip sasiukas, paskui ir dingo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats seniausias karpu gydymo metodas- menesiniu kraujas. Pati niekada neturejau karpu, taciau zinau ne viena pazistama, kuri tokiu budu jas isnaikino.


Mes matome daiktus ne tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, bet tokius, kokie jie atrodo mums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pats seniausias karpu gydymo metodas- menesiniu kraujas. Pati niekada neturejau karpu, taciau zinau ne viena pazistama, kuri tokiu budu jas isnaikino.

...nevisada padeda...bandžiau... :flowers: man neišnyko, dukrai neišnyko...

Tepiau visokiais tepalais, ėjom šalinti į polikliniką...vistiek augo..paskui.....ėmė ir dingo visos kurios kilo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveiki, kal kas žinote kaip išnaikint karpas? Gal kas esate išbandę kokių vaistų ir tikrai jums padėjo?

Pasidalinkite patirtimi :victory:

Pas mane yra plokščiosios karpos, jų keletą yra paplitusių ant rankų, ir man atrodo kad ju daugėja :flowers: . Gal jos ir netugdytų, bet šiaip nelabai estetiškai atrodo ir dažnai man jos sutrūkinėja, ir skauda.

kažkada mano sesei po sužeidimo ant pado atsirado viena karpa, po to šalia jų priaugo labai daug :flowers: tai jai užteko išnaikinti tą pagrindinę pirmą karpą, o kitos nunyko savaime (naikino kažkokia spec. rūgštim).

Savo vaikui (8 m) karpas ant rankų pirštų įveikiau tik su Acetocaustinu (nors vaistininkė mane atkalbinėjo, sakė, kad vaikui ta rūgštis per stipri). Važiavom ir į 'Apgamą", kad nudegintų, bet tik prikankino vaiką ten, o karpos ne tik kad ataugo po to nudeginimo, bet ir randai toj vietoj liko :sird: labai nusivyliau Apgamu. O šiaip karpos rodo nusilpusį imunitetą :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi turejau,buvo ant kojos pirsto. Saldziau su Watneriu,net du kartus dariau,bet nepadejo. tada vaistinej nupirkau rusiska leker-supercistotelo, toks raudonas flomasteris,kai pradejau juo tepti atsirado tokie juodi taskeliai,paskui pradejo listi tokie juodi plaukeliai. Sako,kad cia saknys. Aisku ilgai reikejo zaisti,tepiau tol kol nebeliko tu juodu plaukeliu,o paskui ir greitai karpa dingo. Fui,kai prisimenu,tai net bloga darosi. Tfu tfu tfu,tikiuosi,daugiau tokiu zarazu neturesiu.


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su mėnesinių krauju karpas išsigydit galima??? :sird:

 

Mano dukterėčiai buvo užaugo viena karputė ant pado, paskui ją aplinkui prisisėjo milijonai karpų, gavosi taip kad beveik visas padukas vien karpos :victory: vargšei ir vaikščiot buvo kančia. Tai sesuo nupirko kažkokių vaistų, juos prilieti ir laikai arba 30 sekundžių arba 60. Tai išnaikino tą vadinamą motininę pirmąją kitos savaimę išnyko, padukai dabar kuo gražiausi. Bet pradėjo jos augti tai ant rankučių, ant pirštų :flowers: su tais pačiais vaistais gydits nebegali, nes klaikus skausmas, neįmanomą iškesti net poros sekundžių. tai tepliojasi visai įmanomais vaistais bet vieną išgydo išdygsta nauja kur nors, ir taip vargsta.

Reiks pasakyt kad su mėnesinių krauju patepliotų, avdruk pavyks :mellow:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute,gal su situo Wartner%20hand%20new.jpg?

 

Dar daug kas sako,kad galima isnaikinti su tokia kosyte maistinis actas 9% ir miltai. Kas vakarą reikia tepti ant karpos. Dar gerai karpas naikina Acetocaustin. As kai turejau,tai kur tik imanoma skaiciau,kaip kiti isnaikina ta zaraza.


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alacka, nežinau žinok su kokiais vaistais ten naikino, nes pirko amerikoj :victory:

 

reiks nupirkt man gal lietuvoj tų vaistų kaip tu sakai kad naikina :mellow:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pats seniausias karpu gydymo metodas- menesiniu kraujas. Pati niekada neturejau karpu, taciau zinau ne viena pazistama, kuri tokiu budu jas isnaikino.

Pritariu :mellow:

Zinau ir as apie si dalyka :victory:

Atsirado ir pas mane viena ant pado :sird:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute,gal kol kas nepirk,pamegink su PM krauju, su actu 9%+miltai (turi buti tikia kosele kaip skysta tesla, tikrai zinau kad siuo budu daug kas karpas issinaikina) - pabandyk, o jei jau nepraeis,tada pirksi vaistukus nuo karpu.


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad su actu kiek atsimenu dukterėčia lyg ir bandė tik nežinau ar jai kantrybės nebuvo toliau testi ar nepadėjo :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.