Pereiti prie turinio
simple_girl

Mylimas daiktas

Rekomenduojami pranešimai

Ar yra koks nors daiktas, kurį su savimi visada nešiojatės?

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rankinei visada ne?iojuosi ka?tona, jau senas jis varg?as...

O kuprinytei, kelis labai svarbius ir mielus daiktelius tai yra amerikieti?kas vienas centas, kura man padovanojo mano drauge amerikiete(nes pas juos jis , vienas centas, ne?a laim?, ir rades negali nepakelt). Ir tokia vaiki?ka grandinele su pakabuku, kuria man padovanojo mano duktereeia, yra du pakabukai, vienas friends, o kitas forever. Pas mane friends, o pas ja forever.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neturiu tokio :bigsmile:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kur iseinu, tai visada su savimi pasiimu savo telefonus :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jei kur iseinu, tai visada su savimi pasiimu savo telefonus  :grin:

aij, cia apie tokius daiktus :doh

tai taip, telefonas, veidrodelis, blizgesys, pinigine, jie visad su manim :bigsmile:

tik kazi ar as juos myliu :hm::grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai jeigu apie tokius daiktu, tai a? galeeiau dadet raktai, ?uo(nes visada kartu), o svarbiausia raktai, pinigine ir telefonas. Jau su?iais daiktais tai neprapuleiau.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as visada nesiojuosi maza miela meskiuka, pliusinuka, bet miniaturine, jis man kaip talismanas, nes brangus prisiminimas vieno zmogaus, gal todel nuo jo dovanos renku pliusinius meskiukus ivairaus dydzio, ju pilnas kambarys, man jie patinka


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu tokio daikto :sird:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai myliu savo puodel?,i? kurio dabar geriu arbat?.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats mylimiausias daiktas - masinos rakteliai, o jei rimtai tai tas, kuri padovanojo mylimas zmogus.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats mylimiausias tai tikriausiai kompiuteris, nes paskutiniu metu praleidziu daugiau nei puse savo gyvenimo su juo :D :D :D O jei rimtai, tai neturiu kazkokio ypatingo daikto, kuri nesiociausi visur kartu su savimi, anksciau turejau kinietisku pinigeliu rinkineli, kuri nesiojau piniginej, kad visada pinigu butu :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pats mylimiausias tai tikriausiai kompiuteris, nes paskutiniu metu praleidziu daugiau nei puse savo gyvenimo su juo :D :D :) O jei rimtai, tai neturiu kazkokio ypatingo daikto, kuri nesiociausi visur kartu su savimi, anksciau turejau kinietisku pinigeliu rinkineli, kuri nesiojau piniginej, kad visada pinigu butu :D

girdejau ir as apie ta rinkineli, bet kadpas mus kazin kur tokiu rasi :unsure:

O gal kas mate?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.