Pereiti prie turinio
simple_girl

Mylimas daiktas

Rekomenduojami pranešimai

Ar yra koks nors daiktas, kurį su savimi visada nešiojatės?

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rankinei visada ne?iojuosi ka?tona, jau senas jis varg?as...

O kuprinytei, kelis labai svarbius ir mielus daiktelius tai yra amerikieti?kas vienas centas, kura man padovanojo mano drauge amerikiete(nes pas juos jis , vienas centas, ne?a laim?, ir rades negali nepakelt). Ir tokia vaiki?ka grandinele su pakabuku, kuria man padovanojo mano duktereeia, yra du pakabukai, vienas friends, o kitas forever. Pas mane friends, o pas ja forever.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

jei kur iseinu, tai visada su savimi pasiimu savo telefonus :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
jei kur iseinu, tai visada su savimi pasiimu savo telefonus  :grin:

aij, cia apie tokius daiktus :doh

tai taip, telefonas, veidrodelis, blizgesys, pinigine, jie visad su manim :bigsmile:

tik kazi ar as juos myliu :hm::grin:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ai jeigu apie tokius daiktu, tai a? galeeiau dadet raktai, ?uo(nes visada kartu), o svarbiausia raktai, pinigine ir telefonas. Jau su?iais daiktais tai neprapuleiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as visada nesiojuosi maza miela meskiuka, pliusinuka, bet miniaturine, jis man kaip talismanas, nes brangus prisiminimas vieno zmogaus, gal todel nuo jo dovanos renku pliusinius meskiukus ivairaus dydzio, ju pilnas kambarys, man jie patinka

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pats mylimiausias daiktas - masinos rakteliai, o jei rimtai tai tas, kuri padovanojo mylimas zmogus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pats mylimiausias tai tikriausiai kompiuteris, nes paskutiniu metu praleidziu daugiau nei puse savo gyvenimo su juo :D :D :D O jei rimtai, tai neturiu kazkokio ypatingo daikto, kuri nesiociausi visur kartu su savimi, anksciau turejau kinietisku pinigeliu rinkineli, kuri nesiojau piniginej, kad visada pinigu butu :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pats mylimiausias tai tikriausiai kompiuteris, nes paskutiniu metu praleidziu daugiau nei puse savo gyvenimo su juo :D :D :) O jei rimtai, tai neturiu kazkokio ypatingo daikto, kuri nesiociausi visur kartu su savimi, anksciau turejau kinietisku pinigeliu rinkineli, kuri nesiojau piniginej, kad visada pinigu butu :D

girdejau ir as apie ta rinkineli, bet kadpas mus kazin kur tokiu rasi :unsure:

O gal kas mate?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.