Pereiti prie turinio
Valdas1_1

Fioletinė šviesa Jau Lietuvoje gauta iš Rusijos. Mes ja valomės.

Rekomenduojami pranešimai

Fioletinė šviesa Jau Lietuvoje gauta iš Rusijos. Mes ja valomės.

 

Mano varde Aš Kristus, ir Mano varde gyvasis Dievas Aš kviečiu Šventumo ugnies energiją iš mano širdies vidaus esamo altoriaus varde aš esu tas kas aš esu. Aš pripažistu centre trilapės ugnies Fioletinę ugnį mano širdyje. Dauginant momente Šventojo Sendžermeno Valdovo buvimo, butent buvimo jėgą iki stipriausio mano Aš Esu Baltosios Širdies Ugnis: aš pripažistu šią šviesą perteikiant ir smelkiant per visą Dvasią atgaivinant Mano Dvasinę Atmintį laisve ir pradedant šviesa, turint papildoma: Dvasios likimą. Jis paveiktos kopijuojančios jėgos.

Aš kviečiu pereiti per Mano keturis žemutinius kunus kurie yra Mano dvasios samonėje. Tai transformacinis fioletinės ugnies perėjimo kelias. Tai transformuojančios priežasties, širdies priežasties, kur visko atsinešimas į mažesnę galimybę esant križiaus tobulume. Kur viskas neapimta mokslo, Dievo valios, dėl mano gyvenimo tekmės, tad turi įvykti tai: Šventoji dvasia ugniniais liežuviais yra veiksmo išsipildime kaip apačioje, taip ir viršuje.

Šventumą priimu tik šią valandą visa jėga. Tai gyvo Dievo priėmimas, kuris dabar paskelbia mano dvasiai: Aš esu, tas kas esu po to kai paskelbta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Fioletinė šviesa Jau Lietuvoje gauta iš Rusijos. Mes ja valomės.

 

Mano varde Aš Kristus, ir Mano varde gyvasis Dievas Aš kviečiu Šventumo ugnies energiją iš mano širdies vidaus esamo altoriaus varde aš esu tas kas aš esu. Aš pripažistu centre trilapės ugnies Fioletinę ugnį mano širdyje. Dauginant momente Šventojo Sendžermeno Valdovo buvimo, butent buvimo jėgą iki stipriausio mano Aš Esu Baltosios Širdies Ugnis: aš pripažistu šią šviesą perteikiant ir smelkiant per visą Dvasią atgaivinant Mano Dvasinę Atmintį laisve ir pradedant šviesa, turint papildoma: Dvasios likimą. Jis paveiktos kopijuojančios jėgos.

Aš kviečiu pereiti per Mano keturis žemutinius kunus kurie yra Mano dvasios samonėje. Tai transformacinis fioletinės ugnies perėjimo kelias. Tai transformuojančios priežasties, širdies priežasties, kur visko atsinešimas į mažesnę galimybę esant križiaus tobulume. Kur viskas neapimta mokslo, Dievo valios, dėl mano gyvenimo tekmės, tad turi įvykti tai: Šventoji dvasia ugniniais liežuviais yra veiksmo išsipildime kaip apačioje, taip ir viršuje.

Šventumą priimu tik šią valandą visa jėga. Tai gyvo Dievo priėmimas, kuris dabar paskelbia mano dvasiai: Aš esu, tas kas esu po to kai paskelbta.

 

Labai gerai pasakei. Dar pasitikrink ar tavije nera dvasines puikybes ir savo asmenybes susireiksmonimo. jei pastebesi tokiu daliku, dar per anksti buriesi aplink save mokinius. Nes mokiniai kaip tie drugiai nakti. Jie mato sviesa ir skrenda i ja. Ar esi tikras savimi kad nesi tik paprasta lempa aplink kuria speiciasi daugybe drugiu ir negali paliesti tos liepsnos ir isvarge nukrinta zemen. As suprantu labai gyliai tavo ta zinute. Tiksliau ne mano asmenybe ja supranta o mano sviesa manije ja supranta. Aciu uz ta zinute.


Einantis i Sviesa...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Fioletinė šviesa Jau Lietuvoje gauta iš Rusijos. Mes ja valomės.

 

Mano varde Aš Kristus, ir Mano varde gyvasis Dievas Aš kviečiu Šventumo ugnies energiją iš mano širdies vidaus esamo altoriaus varde aš esu tas kas aš esu. Aš pripažistu centre trilapės ugnies Fioletinę ugnį mano širdyje. Dauginant momente Šventojo Sendžermeno Valdovo buvimo, butent buvimo jėgą iki stipriausio mano Aš Esu Baltosios Širdies Ugnis: aš pripažistu šią šviesą perteikiant ir smelkiant per visą Dvasią atgaivinant Mano Dvasinę Atmintį laisve ir pradedant šviesa, turint papildoma: Dvasios likimą. Jis paveiktos kopijuojančios jėgos.

Aš kviečiu pereiti per Mano keturis žemutinius kunus kurie yra Mano dvasios samonėje. Tai transformacinis fioletinės ugnies perėjimo kelias. Tai transformuojančios priežasties, širdies priežasties, kur visko atsinešimas į mažesnę galimybę esant križiaus tobulume. Kur viskas neapimta mokslo, Dievo valios, dėl mano gyvenimo tekmės, tad turi įvykti tai: Šventoji dvasia ugniniais liežuviais yra veiksmo išsipildime kaip apačioje, taip ir viršuje.

Šventumą priimu tik šią valandą visa jėga. Tai gyvo Dievo priėmimas, kuris dabar paskelbia mano dvasiai: Aš esu, tas kas esu po to kai paskelbta.

Nepripažinto genijaus sindromas MANO MANO MANO....

Fioletinė šviesa Jau Lietuvoje gauta iš Rusijos. Mes ja valomės., Fioletinė šviesa Jau Lietuvoje gauta iš Rusijos. Mes ja valomės.
....Made ir Rusia? Na na...Prajukinote žinoce.... :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nepripažinto genijaus sindromas MANO MANO MANO....

....Made ir Rusia? Na na...Prajukinote žinoce.... :flowers:

 

Koks skirtumas is kur teigia kad ji gauta. :flowers: Man atrodo paprasciausiai nera tokio daliko kad butu violetine liepsna butu duodama is vienos ar kitos salies tarsi koks olimpinis fakelas. Tie kurie teigia kad ji gauta is tokios ar tokios salies, matyt visai nesusivokia kas yra violetine sviesa. :kadaryt:


Einantis i Sviesa...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.