Pereiti prie turinio
kicule

Driclor nuo prakaito

Rekomenduojami pranešimai

INFORMACIJA VARTOTOJUI

 

VISKAS, KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI APIE DRICLOR PRIEMONĖS NAUDOJIMĄ

KAS YRA DRICLOR?

 

Driclor sudėtis: 20% aluminium chloride hexahydrate Ph. Eur. (185 mg/ml) pagrindinės veikliosios medžiagos. Sudėtyje taip pat yra etilo alkoholio ir distiliuoto vandens.

Driclor yra skaidrus skystis 60 ml talpos pakuotėje. Driclor naudojamas gausiam prakaitavimui gydyti.

Driclor gamintojas: Stiefel Laboratories (Ireland) Ltd, Sligo, Ireland.

KODĖL DRICLOR?

 

Kiekvienas žmogus šiek tiek prakaituoja, ypač kai karšta. Bet kai kuriems žmonėms ši problema pasireiškia netgi normaliomis sąlygomis. Gėda, stresas ir įtampa gali dar pabloginti situaciją. Driclor yra stiprus antiperspirantas padidėjusiam prakaitavimui išvengti.

PRIEŠ NAUDOJANT DRICLOR

 

Driclor gali būti netinkamas kai kuriems žmonėms. Jei esate alergiškas nors vienai sudedamajai Driclor daliai, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju.

 

Kai kuriems Driclor gali sukelti laikiną paraudimą ir niežulį. Jei tai ypač erzina, trumpam nutraukite Driclor naudojimą ir stebėkite, ar tai padės. Jei paraudimas neišnyksta, pasikonsultuokite su savo gydytoju. Įsitikinkite, kad teisingai naudojate preparatą:

- Gerai nusausinate odą prieš tepdami Driclor.

- Nenaudojate Driclor ant pažeistos, sudirgintos odos.

- Netepate Driclor iškart po skutimo ar depiliacijos. Rekomenduojama palaukti bent dieną po to.

- Vengiate kontakto su akimis.

KAIP NAUDOTI DRICLOR

 

Driclor reikėtų naudoti prakaituojančiose vietose kaip įprastą rutulinį antiperspirantą. Driclor turėtų būti naudojamas tik ant odos. Geriausia naudoti Driclor prieš miegą, kai prakaito liaukos mažiausiai aktyvios. Ryte gerai nuplaukite Driclor ir nebenaudokite jo dienos metu. Iš pradžių naudokite Driclor kiekvieną naktį, kol prakaitavimas liausis. Po to naudokite Driclor du kartus per savaitę arba rečiau.

ŠALUTINIS POVEIKIS

 

Driclor gali tepti drabužius, todėl prieš rengdamiesi naktinius marškinius įsitikinkite, kad jis gerai nudžiuvo. Driclor gali gadinti juvelyrinius papuošalus ar metalinius dirbinius. Driclor kai kuriems gali suerzinti odą, jei tai pasireiškia, kreipkitės į gydytoją. Esant bet kuriam kitam šiame informaciniame lapelyje neaprašytam šalutiniam poveikiui, nutraukite Driclor naudojimą ir kreipkitės į gydytoją.

KITA INFORMACIJA

 

Driclor sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų ir tai nėra dezodorantas. Jūs galite tęsti savo įprasto dezodoranto naudojimą.

LAIKYMO SĄLYGOS

 

Driclor turėtų būti laikomas vėsioje vietoje. Galiojimo data nurodyta ant buteliuko ir pakuotės. Nenaudokite produkto pasibaigus galiojimo terminui. Laikykite atokiau nuo atviros ugnies.

driclorx2.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciukas Kicule uz informacija, :mirksiukas::flowers::flowers: reiktu pabandyti toki daikciuka.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudoju jau pora metu :mirksiukas: ir geresnio dalyko gyvenime nesu atradus :flowers: budavo tikra kancia nuo gausaus prakaitavimo, nesvarbu ziema ar vasara, karsta ar salta, visada budavau slapia :this: o dabar pamirsau ka tai reiskia :P toks niezuliukas visada yra pasitepus, bet tepu tik nakty, ir buvau informuota kad tik nakty tepti, nes diena kai prakaituojame gali dar labiau niezteti :) as uz driclor :flowers: ir man jo uztenka jau 2 metus... kazi kada galiojimo laikas jo baigesi :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia jo kaina, niekur nesu jo maciusi kur isigyjat?


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O naudoji ne kieviena diena?

Esu skaičius kad kitos retkarčiais tik pasitepa "profilaktiškai" :mirksiukas:

Kokia jo kaina?

 

:flowers: Butaforijai :flowers:

 

http://www.prakaituoju.lt/driclor.html


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negirdejau niekad apie sita produkta.... siaip nauduoju DAVE su zaliaja arbata ir agurku-labai man patinka-kvapas geras ir tikrai gerai apsaugo nuo prakaitavimo :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir as Driclor naudoju, bet tik vasara, kai labiau prakaituoju

tepu is ryto ir tada kokias penkias minutes paguliu :flowers: atvertusi rankas kad isdziutu ir man tada Liuks

o naudoju ne kasdien, kas trecia diena

Is tikruju, naudojant Driclor, kvapo prakaito nera :mirksiukas:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip jei kaip vesla sake, naudoja jau 2 metus tai suma ne didele, nors man ir paprastos priemones tinka, nelabai prakaituoju, tai jos apsaugo gerai. Bet noreciau isbandyti ir Driclor :mirksiukas:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
negirdejau niekad apie sita produkta.... siaip nauduoju DAVE su zaliaja arbata ir agurku-labai man patinka-kvapas geras ir tikrai gerai apsaugo nuo prakaitavimo :this:

 

Aha šitas tikrai skaniai kvepe, aš irgi turiu :mirksiukas:

 

Turėjau ir tą driclor, bet kadangi man nėra didelio prakaitavimo, tai kaip ir eilinis buvo dalykas :flowers:

Beje pirkau amerikoj geroooookaip pigiau negu kad lietuvoj siūlo, dar kažkokią akcija lyg ir buvo perki vieną antras nemokamai tai gavosi gerai :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju si preaparata antri metai.Tai superinis dalykas.Lenkiu galva preis tuos kas ji pagamino. :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man jis netiko.Nes baisus niežulys būdavo juo pasitepus,o poveikis trumpas...na aš ir neprakaituoju,kad pažastys šlapios būtų,bet tikėjausi,kad tą kvapą nuims prakaito..bet ....man gerai veikia ir eilinės prekybcentrių siūlomos priemonės.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.