Pereiti prie turinio
Snapė

Šampūnai, balzamai, kondicionieriai

Rekomenduojami pranešimai

Kokius naudojat? Kokie jum buvo geriausi? Kuriais nusivylėt ir tikrai niekada daugiau nebepirksit?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau labai daug metu naudoju viena paprasta sampuna kuris man labai patinka :lol: tai Fructis dazuytiems plaukams :victory:

Patinka sampunai is KEUNE, bet tik serijos Care Line.

Balzama, kondicioneri KEUNE.

Laaaabai patinka L'oreal balzamas :victory: ( tik aisku ne parduotuvinis).

 

Nepatiko ir netiko: Nivea, Loreal (is parduotuves).

Balzamu daug neblogu ir nebrangiu yra (kai plaukas gerai issisukuoja) bet ar jie apsaugo, maityna plauka ar ne cia jau kitas klausimas :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai nesenai atradau ir lietuvoje TRESemme firmos šampūna ir balzamą. Pakolkas tai nuostabus atradimas :mirksiukas: Ši firma skaitosi taip pat profesionali, tik nežinau kodėl makismose parduodama :victory:

 

 

Girdėjus esu tokią nuomonę, jog profesionalių priemonių skirtų kirpyklom, negalimą naudoti kasdieną. Kodėl dabar tiksliai neatsimenu. BET jos yra naudojamos kirpyklose kad suteiktų šoko efektą žmonėm ir jie išeitų laimingi iš kirpyklos. O namie jas naudoti galimą tik kartą maždaug į savaitę, kitus kartus plauti su paprastu šampūnu ir balzamu. Kiek tai tiesos nežinau.

 

Ir dar esu girdėjus, kad paprastuose šampūnuose ir balzamuose pridėta būna daug silikono, nuo kurio plaukai tampa švelnūs ir paklusnūs, BET jie visiškai nekvepuoja dėl to neauga, lūžinėja, nušiūra plaukų galiukai. BET profesionaliuose šampūnuose ir balzamuose nebūną silikono kuris neapsunkina plauko. Ir kad ir pirmais kartais neišgaunamas norimas efektas(plaukai nėra tokie paklusnūs, truputį šiurkštoki) nereik nusimint, po keliatos plovimų, plaukas bus pamaitintas ir pradės pats švelnėt.

 

Vėl gi kiek yra tiesios šiose dvejose nuomonėse ne man spręst, turbūt tik biolabaratorijos galėtų teisingai atsakyti :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su ta nuomone kad netinka daznam naudojimui, bet tikria ne viskas :mirksiukas:

Pvz., jei tu naudosi sampuna po dazymo patikek :lol: tikria taves jis nesuzaves, nors is kirpyklos isejus atrode viskas :victory: O jei naudosi dazytiems plaukams, kitas reikalas :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dar yra tokie atskiri po dažymo ir dažytiem? :geda: Nežinojau net :geda:

 

Aš tai pastoviai naudoju drėkinančius šampūnus ir balzamus, arba smarkiai pažeistiem plaukam, man nors kažkiek sušvelnina plauką ir suriebiną galiukus. Nors tiek kiek aš norėčiau kad riebintų neradau dar tokios priemonės, nei šampūnų su balzamais, nei plaukų kremų, nei aliejukų ar serumų :(


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man iš visų bandytų patys pačiusi yra Joico šampūnai ir kondicionieriai (ypač iš drėkinančios ir K-pak serijų) :mirksiukas: Dar patinka Inecto priemonės su kokosų aliejum.

 

Indrute, dėl to, ką parašei apie profesionalias priemones visiškai sutinku. Kol naudodavau visus tuos maximinius Loreal ir Garnier, plaukai tikrai buvo labai paslankūs ir švelnūs, bet anaiptol ne sveiki. Panaudojus geresnes priemones jie gal nebūna tokie jau glotnūs, bet visumoj tai labai atsigavo, nustojo slinkti, greičiau auga :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai dabar iki beprotybės džiaugiuos Kaune firmos šampūnu ir kondicionierium pažeistiem plaukam. Mano plaukam labai tinka, tampa minkštučiai, gerai šukuojasi, blizga. O ir kvapas man labai labai :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.