Pereiti prie turinio
Butaforija

Vestuvių horoskopas

Rekomenduojami pranešimai

Besiruošiantys oficialiai įteisinti savo santykius turėtų pagalvoti ir apie atitinkamą vedybų dieną. Juk kiekvienas laiko tarpsnis priklauso kuriam nors zodiako ženklui. Tai, be jokios abejonės, turi įtakos ir tolimesniems partnerių tarpusavio santykiams bei sudarytos sąjungos energetikai. Šis horoskopas turėtų padėti jums pasirinkti harmoningą vedybų datą, sako JAV astrologė Kim Falcone.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 19)

 

Tai – ganėtinai problemiškas laikas norintiems įteisinti savo santykius. Po šiuo zodiako ženklu sukurta santuoka – stipri, net energetiškai galinga, bet trūksta pastovumo. Bendro gyvenimo pradžioje dažni neigiami emocijos protrūkiai, taip pat abipusės neištikimybės. Todėl šioje santuokoje dažni konfliktai, ginčai ir skirtingi požiūriai. Stiprioji santuokos pusė – ambicijų slopinimas bei galimybė kartu įveikti gyvenimo kliūtis.

 

JAUTIS (balandžio 20 – gegužės 20)

 

Tai vienas geriausių periodų oficialiai įregistruoti jungtuves, nes tai – meilės ir santuokos globėjos Veneros laikas. Gegužės mėnesį sukurtos šeimos dažniausiai būna stabilios, gana harmoningos. Nors kaip sakoma, lašas po lašo ir akmenį pratašo. Todėl reikėtų nepamiršti bent kartkartėmis dovanoti moteriai gėlių, o vienas kitam – įvairių kitų dovanėlių. Svarbiausias santuokos akcentas – vienas kito palaikymas sunkiomis gyvenimo akimirkomis, nors vieną pagrindinių vaidmenų santuokoje vis dėlto vaidina pinigai, apskritai – materialinė gerovė. Tiesa, ne paskutinėje vietoje ir intymūs santykiai.

 

DVYNIAI (gegužės 21 – birželio 20)

 

Po šiuo zodiako ženklu susituokusi pora lengvai integruojasi į visuomenę. Iš šalies atrodo komunikabilūs, draugiški ir linkę padėti kitiems sutuoktiniai. Moteris – gerbiama aplinkinių, nes gana lengvai realizuoja visuomenines idėjas. Tai gali būti susiję su labdara ar fondo steigimu. Tuo tarpu ginčai ar konfliktai su sutuoktiniu – dažniausiai paviršutiniški, todėl greitai susitaiko. Pora dažniausiai kartu vyksta į keliones, eina į svečius ar dalyvauja reprezentaciniuose renginiuose. Be to, šiai santuokai didelės įtakos turi ir abiejų artimi giminės.

 

VĖŽYS (birželio 21 – liepos 22)

 

Tai – emociškai artimų sielų sąjunga, kurioje netrūksta švelnumo, glamonių, šeimos paslapčių. Partneriai labai jaučia vienas kitą, taip pat abu pasižymi didele intuicija. Juos jungia nuolat pakaitomis kūrenamas šeimos namų židinys bei noras turėti daugiau vaikų. Tokiai porai reikėtų įsigyti žemės sklypą, kad galėtų pastatyti jame namą pagal savo susikurtą dizainą ir skonį. Silpnoji šios poros pusė – nemotyvuotas pavydas.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 22)

 

Tai tikrų liūtų laikas, nes šiuo periodu sudaryta santuoka – sėkminga ir ilgalaikė, nes ji – Saulės įtakoje. Sąjungoje gali būti ir daug triukšmo, vėjų, net uraganų, bet tikrai neteks nuobodžiauti. Tuo tarpu aplinkinių akyse pora atrodo ryški, graži, kūrybiška, išsiskirianti iš kitų, nes sutuoktinius jungia panašūs pomėgiai, interesai ir bendras tikslo siekimas. Kitaip tariant, dirbdami išvien, abu partneriai gali daug ką pasiekti. O gimę vaikai tik dar labiau sutvirtina šią porą.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 23 – rugsėjo 23)

 

Santuoka, įregistruota po Mergelės ženklu, dažniausiai būna labai gerai apgalvota. Be to, partneriams patinka kartu dirbti, tvarkytis namuose ir padėti vienas kitam. Sutuoktinius jungia intelektualumas, bendras problemų sprendimas, sveikas gyvenimo būdas, dėmesys vienas kitam. Didelį vaidmenį sutuoktinių gyvenime vaidina sutarimas auklėjant vaikus ir bendros išvykos. Tokiai porai reikėtų turėti sodą, augintinių.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

 

Tai – vienas palankiausių periodų sudarant tvirtą, harmoningą ir sėkmingą santuoką. Juk svarstyklės astrologijoje simbolizuoja santuoką ir partnerystę. Tačiau ši pora gali turėti ir „silpnų vietų“. Pavyzdžiui, siekiant karjeros aukštumų, noras kuo daugiau uždirbti pinigų. Ir, deja, nepaisyti aplinkinių nuomonės.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

 

Dažniausiai ši santuoka sukuriama emocijų, aistros verpetuose, net ekstremaliomis sąlygomis. Kadangi skorpionai yra Saulės įtakoje, dviejų žmonių sąjunga būna ne tik „karšta“, bet ir kupina rizikos. Astrologai žino, kad tokioje santuokoje taip pat dažnos skyrybos ir našlystė. Bet kuriuo atveju sutuoktinių gyvenime dažnai vyksta kova dėl lyderio pozicijos. Be to, neišvengiama ir nepagrįstų įtarinėjimų ar pavydo. Užtat tokioje sąjungoje poros seksualinis gyvenimas – pavydėtinas.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

 

Tai – ganėtinai harmoninga sąjunga. Bent jau aplinkiniams šie partneriai atrodo pavyzdinga pora, pasiekę karjeros ir gerai uždirbantys. Taip pat pavyzdingai ir gražiai auklėjami jų vaikai. Sutuoktinių namai – atviri ir svetingi. Laikui bėgant, vyro ir žmonos pasaulėžiūra tarsi susilieja į vieną visumą. Taip pat panašus požiūris į gyvenimą, darbą ir ateities perspektyvas.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

 

Kaip bebūtų gaila, šiuo periodu įregistruota santuoka dažniausiai būna iš išskaičiavimo ar kitais sumetimais, bet ne iš meilės. Nors pora gyvena stabiliai, partneriai supranta vienas kitą ir kartu siekia užsibrėžto tikslo. Ilgainiui jie net gali užimti gana aukštas pareigas ir statusą visuomenėje. Suprantama, ir daugiau uždirbti. Šiai porai būdingas planavimas mažiausiai dešimčiai metų į priekį. Taip pat labai aiškus tikslo suvokimas. Ši santuoka dažniausiai būna vienintelė visam gyvenimui.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

 

Šeima, sukurta šiuo periodu, savo „kailiu“ išmėgina visus gyvenimo pliusus ir minusus. Sutuoktiniai aplinkinių akyse atrodo kiek neįprastai, gal net keistai. Be to, šiai sąjungai būdingas bendras intelektualinis bendradarbiavimas, liberalizmas ir abipusis supratimas auklėjant vaikus, taip pat originalumas ir naujovės įsirengiant namų interjerą. Bene didžiausias minusas – dažnai trūksta jaukumo namuose.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

 

Šios dienos iš esmės – palankios ne tik santuokai, bet ir bendram vedybiniam gyvenimui. Tačiau nustatyti prioritetus ir šeimos strategijos planus bus nelengva, nes gana platus šeimos modelio diapazonas: pradedant nuo apatijos ir abejingumo iki stipraus dvasinio artumo ir susiliejimo partnerystėje. Vyras ir žmona tiesiog jaučia vienas kito būseną, kartais net skaito vienas kito mintis. Tačiau tokioje santuokoje būdingas ir perdėtas džiaugsmas, ir perdėti sunkumai.

 

Kokiu periodu buvo sudaryta jūsų santuoka? Ar pasitvirtina horoskopo prognozės?


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na stai mes abu su vyru esame avinai :) perskaicius net kraupu pasidare del neistikimybes.... tikiuosi,kad musu santuokoje to nebus.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oksana cia ne tai kas jus pagal horoskopa o kokiu laikotarpiu susituokete mes tuokemes po liuto zenklu :)


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks fainas dalykas <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.