Pereiti prie turinio
Snapė

Pilvo pūtimas

Rekomenduojami pranešimai

Ar jum nepūsdavo pilvo nėštumo metu?

Man tai klaikiai pučia pilva vakarais, valgyt bijau bet ką jau, nes pučia nuo bet ko. Tai didelis diskomfortas, o be to jau ir džinsai vakarais nebeužsisega :flowers: Jokiu būdu tai negalėtų būti pilvuko padidėjimas dėl leliaus nes dar žiauriai mažai laiko. Bet pilvo pūtimas mane varo į neviltį.

 

Gal kas pagelbėtume ir papasakotumėte kas nuo šito dalyko padėjo.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa pasakius jau ir nelabai atsimenu :flowers: :flowers: Zinau kad iki 12 sav., labai stipriai pilvelis "issipute" negalejau savo kelniu kazdieniniu nesioti net...o veliau jau praejo.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandau prisiminti bet nepamenu, gal man nepute :flowers: pabandyk espumisan, juos galima gerti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai nepūtė pilvo, negaliu patarti.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bandau prisiminti bet nepamenu, gal man nepute :hm: pabandyk espumisan, juos galima gerti.

 

Kad kiek skaitau nei vienai tas espumisanas nepadeda :schmoll: Ir visi kiti šiuo metu galimi vaistai nelabai. Tik suradau kad visom padėjo activia tai nusipirkau ir aš, nors nemėgstu aš šito jogurto visai.

Bet jeigu ir jis nepadės bandysiu visus espumisanus ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kad kiek skaitau nei vienai tas espumisanas nepadeda :hm: Ir visi kiti šiuo metu galimi vaistai nelabai. Tik suradau kad visom padėjo activia tai nusipirkau ir aš, nors nemėgstu aš šito jogurto visai.

Bet jeigu ir jis nepadės bandysiu visus espumisanus ir t.t.

 

cia tik mano nuomone, bet visi tie reklamuojami activia, actimel ir kitokie jogurtai nera labai gerai ypac besilaukiancioms. Labai nepergyvenk, peadzioje organizmas turi priaitaikyti prie naujos gyvybes todel ir atsiranda tokie pojuciai :schmoll:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, man taip pat pilvukas buvo ispustas pirmas savaites, man net keista buvo...na o dabar lyg maziau, nes jau prasidejo 12 sav :hm::schmoll: as valgau tuos naturalius jogurtus su dribsniais.


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aha, man taip pat pilvukas buvo ispustas pirmas savaites, man net keista buvo...na o dabar lyg maziau, nes jau prasidejo 12 sav :) :flowers: as valgau tuos naturalius jogurtus su dribsniais.

 

Kokios geros naujienos :victory::flowers: :wub1: :wub1: :D :wub1:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
cia tik mano nuomone, bet visi tie reklamuojami activia, actimel ir kitokie jogurtai nera labai gerai ypac besilaukiancioms. Labai nepergyvenk, peadzioje organizmas turi priaitaikyti prie naujos gyvybes todel ir atsiranda tokie pojuciai :flowers:

 

Ai jeigu taip rimtai tai negalima nieko, niekas nesveika, net ir gyventi nesveika.

Apie activia, tai skaičiau aš straipsnį senai kad į juos įeina vidurius laisvinantys vaistai, bet jeigu jis man padėtų nuo to klaikaus pilvo pūtimo, valgysiu užsimerkus.....

 

Kaip beje ir leituviškam piene yra antibijotikų, bet geriam visi išsijuose, taip ir visame kame. Geriausia būtų gyvent kaime ir pačiam viską užsiauginti, bet deja.

 

Aha, man taip pat pilvukas buvo ispustas pirmas savaites, man net keista buvo...na o dabar lyg maziau, nes jau prasidejo 12 sav :flowers::victory: as valgau tuos naturalius jogurtus su dribsniais.

 

Na ir naujienos :wub1: slapukė :wub1:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lenciuke ir nieko nesakai :flowers: ,skaitau zinute ir nelabai suprantu,kaip smagu nestukiu daugeja :victory::flowers: :wub1:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lenciuke,paslaptingoji tu... :flowers:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lenciuke, sveikinu :flowers::victory::flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.