Pereiti prie turinio
kicule

Vegetarizmas - pliusai ir minusai

Rekomenduojami pranešimai

Aš be žuvies taip pat :brunette: beja dauguma vegetaru žuvies ir neatisako :rolleyes:

 

2 metus nevartojau mėsos,....

Kodėl? :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš be žuvies taip pat :brunette: beja dauguma vegetaru žuvies ir neatisako :rolleyes:

 

 

Kodėl? :rolleyes:

Sovietmečiu ne itin buvo informacijos svorio metimo klausimu, o reikėjo išlaikyti formas. Beje,žuvį valgiau ir labai mėgau plaktą greitinėlę... :victory:

Redagavo etaruj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš galvojau vegetarai nevalgo jokios mėsos t.y. nei kiaulienos, nei jautienos, neu žuvies, nei jūros gėrybių, nei miško gyvnūnų, na jokios mėsos galvojau nevalgo.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai veganai to nevalgo, ką išvardinai Indre.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O aš galvojau vegetarai nevalgo jokios mėsos t.y. nei kiaulienos, nei jautienos, neu žuvies, nei jūros gėrybių, nei miško gyvnūnų, na jokios mėsos galvojau nevalgo.

Daliniai vegetarai valgo žuvį, kiaušinius ir pieno produktus..... :brunette:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ko tada vegetarai nevalgo? Kokios mėsos?

Visą laiką maniau kad vegetarizmo esmė yra gyvulių žudymas dėl maisto patenkinimo poreikio. Dėl skausmo suteikto. Iš to išėjo ir nevalgymas kai kurių žolių, vėžiagyvių, žuvų ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JuuuRaaa,veganai ir vegetarai,tai skirtingi dalykai :rolleyes:

Vegetarai nevalgo mėsos, bet valgo jūros gėrybes. Veganai,valgo galima sakyti, tik augalini masitą :brunette: Nenešiuoja odiniu drabužiu, batu, kailiniu.

 

Vegetarizmo rūšys

Vegetarizmas tai mityba vien augaliniu maistu.

Dabar labiau paplitęs laktovegetarizmas,- kai maitinamasi augaliniu maistu ir išdalies gyvulinės kilmės maistu: pienu, sviestu, kiaušiniais.

Vegenai tai griežti(visiški) vegetarai-nevartoja jokių gyvulinės kilmės maisto produktų. Amerikoje jų yra apie 2% visų vegetarų.

Ovolaktovegetarai-nevalgo žuvies, mėsos, bet valgo kiaušinius, pieną.

Semivegetarai ar iš dalies (pusiau) vegetarai – nevalgo raudonos mėsos, valgo baltą mėsą ir žuvį, taip pat kiaušinius, pieną ir jo produktus.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip žinau. Turiu draugę, kuri tapo vegane ir numetė nemažai svorio, dabar labai laiminga.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia atisakė visiškai visko kur yra gyvulinės kilmės produktu :brunette:

 

Pagal aprašyma save priskirčiau prie semivegetaru :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas dalykas kuris nerealiai pakeite mano gyvenimą, tai kad atisakiau rauduonos mėsos, valgau tik žuvytę :brunette:

O ta jausmą ir skirtumą reikia pajausti.

 

:rolleyes: Nevalgau mėsos tikrai ne dėl svorio ar kokios tai dietos, tiesiog jaučiuosi daug geriau :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vienas dalykas kuris nerealiai pakeite mano gyvenimą, tai kad atisakiau rauduonos mėsos, valgau tik žuvytę :brunette:

O ta jausmą ir skirtumą reikia pajausti.

 

:victory: Nevalgau mėsos tikrai ne dėl svorio ar kokios tai dietos, tiesiog jaučiuosi daug geriau :D

Tai labai individualus dalykas.... :rolleyes:

Net tada kai buvau atsiakiusi mėsos ir valgiau žuvį norėdavau mėsos....atsidarydavau šaldytuvą pažiūrėdavau ir uždarydavau.... :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.