Pereiti prie turinio
kicule

Vegetarizmas - pliusai ir minusai

Rekomenduojami pranešimai

atsidarydavau šaldytuvą pažiūrėdavau ir uždarydavau.... :victory:

 

Tai todėl ir nebesi vegetarė :victory:

Aš irgi sakau, negaliu įsivaizduoti vasaros iškylų be keptos mėsytės ant laužo, kad ir vištienos krūtinėlės, kartu su keptom daržovėm ant laužo, marinuotom teryaki padaže su česnakais niam niam, bet būtina ir mėsytės :victory:

Tai Kicule, ko jūs konkrečiai nevalgot?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyt ne ko nevaigau, o ka valgau :super:

Nes valgau tik žuvį :victory:

 

Net tada kai buvau atsiakiusi mėsos ir valgiau žuvį norėdavau mėsos....atsidarydavau šaldytuvą pažiūrėdavau ir uždarydavau....

Tai jau saves kankynimas :victory:

Aš mėsos visai nenoriu, dėl jokiu problėmu nėra :)

Per šventes mažą gabalėlį vištienos paragavau...Bet... kai ilgai nevalgiau jos, tai ir skonis visai kitas, negu isivaizdavau seniau :victory: Čia jau ne pirmas kartas. Manau kai mes norim vieno ar kito produkto, tai mūsų smegenis žino jau tą skonį, bet po ilgesnio laiko, tas skonis yra visai kitas, to labiau jai dar prie to visiškai netraukia :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai jau saves kankynimas :super:

Vat ir už tai padėjau mėsos nevalgymą į šoną....galiu nevalgyti , tik kodėl nevalgyti jei man skanu ie per 2 metus aš jos noriu

Beje humaniški tikslai, nevalgykim to kas gyva , manęs neveikia.....jei nebūtų išnykę dinozaurai, ar gyventume džiunglėse, mes ir būtume kažkieno maistas..... :victory:

Bože :victory: .....užmėtys šiškom mane tikri vegetrai..... :victory:7266620baf2fa7dcbc86ae200910097f.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinot, turiu draugą medžiotoją. Grupiokas. Pastoviai važiuojnat į paskaitas į vilnių pirmyn ir atgal jis man vis ką nors pasakoja :victory: Tai vis rėkiu kad nutilk, nieks man neįdomu. Kada pasakoja kaip nužudo tą gyvulėlį, man jo žiauriai gaila, bet mėsą perku aš jau tik mėsos gabalą, be jausmų ir t.t. neasocijuojasi man su žudymu, nors tu ką, bet va kaip pradeda pasakot kaip kokią stirnaitę nušovė ir jos jauniklis šale liūdėjo, tai vos ne bliaunu, kodėl mes tuos gyvulius ėdam... Bet vėl apsisuku ir perku mėsa....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kaip pradeda pasakot kaip kokią stirnaitę nušovė ir jos jauniklis šale liūdėjo, tai vos ne bliaunu, kodėl mes tuos gyvulius ėdam... Bet vėl apsisuku ir perku mėsa....

 

jeigu matytum savo akimis kaip taip zveris nusaunamas gal ir noras dingtu. Mano pazistamas atveze man bebra, oda nulupta ir like tik lepetenes, tai kai pamaciau as tas leteneles, tai patikek, praejo man noras ta bebriena valgyti :victory:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jeigu matytum savo akimis kaip taip zveris nusaunamas gal ir noras dingtu. Mano pazistamas atveze man bebra, oda nulupta ir like tik lepetenes, tai kai pamaciau as tas leteneles, tai patikek, praejo man noras ta bebriena valgyti :victory:

 

Tai tikriausiai daug kas taip nebevalgytų. Kad ir vištos galva nukertant nesu mačius, tik žuvį esu užmušus.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai tikriausiai daug kas taip nebevalgytų. Kad ir vištos galva nukertant nesu mačius, tik žuvį esu užmušus.

 

Man laukiniu zveriu labiau gaila nei naminiu, as galiu ziureti kaip kiaule skerdzia ir ramiai valgyti jos mesa, vista taip pat.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jeigu matytum savo akimis kaip taip zveris nusaunamas gal ir noras dingtu. Mano pazistamas atveze man bebra, oda nulupta ir like tik lepetenes, tai kai pamaciau as tas leteneles, tai patikek, praejo man noras ta bebriena valgyti :D

...neveikia, per daug traumu tvarščiau ko gero :victory: ...

Uošvis triušius lupdavo, mačiau kaip šeriamos piranijos , teko padirdėti konservų fabrike, mėsinėjausi mums skerstą kiaulę........

Beje karpį nukalt ir mano pareiga namuose būdavo, nuo paauglystės...mama to darbo labai kratydavosi...

Ir patinka žalia mėsa... :victory::super: ypač kepenys... :victory: :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
...neveikia, per daug traumu tvarščiau ko gero :victory: ...

Uošvis triušius lupdavo, mačiau kaip šeriamos piranijos , teko padirdėti konservų fabrike, mėsinėjausi mums skerstą kiaulę........

Beje karpį nukalt ir mano pareiga namuose būdavo, nuo paauglystės...mama to darbo labai kratydavosi...

Ir patinka žalia mėsa... :victory::super: ypač kepenys... :victory: :)

 

turbut prie visko galima priprasti :D


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
turbut prie visko galima priprasti :victory:

Ir as taip pamaniau :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
turbut prie visko galima priprasti :victory:

....ko gero ne visiems...vieni yra jautresni vieniems dalykams , kiti kitiems.....

Beje žinau viena moterį, kuri atsisakė mėso, bet ne žuvies , vien dėl to kai pamatė kertama vištos galvą....ir jau daug metų taip...

Ji savęs nelaiko vegetare, bet humaniškai nusiteikusia motera....tad klausimas vištos kiaušinis ir yra vištažudystė?.... :victory:

Vat man pasidarė įdomu, kada ir kur atsirado vegetarizmas :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Negalima teigti jog žmogus ne plešrūnas, mes turim iltinius dantis :victory:

Cia mes tik taip sakome :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.