Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Santuoka jums...

Ką reiškiajums santuoka?  

29 nariai prabalsavo

  1. 1. Ką reiškiajums santuoka?

    • Abipusė meilė vienas kitam
      24
    • Gauti kokia tai naudą
      1
    • Greičiau palikti tėvų namus
      0
    • Santuoka tai santuoka
      4


Rekomenduojami pranešimai

As irgi balsavau uz pirma, nors santuoka nebutina jausmui isreiksti..Man tai daugiau simbolinis pranesimas pasauliui, kad nusprendeme gyvenima praleisti kartu ir vienas kitu rupintis iki jo pabaigos :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:mirksiukas: O as tai kazkaip nenoriu tu vestuviu...As sutinku gyventi visa gyvenima kartu ir rupintis tuo zmogumi,bet nemanau kad nuo to,kad santuoka bus oficialei registrota jausmai bus stypresni ir neisbles laikui begant...

Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SAntuoka tai tik oficialus paliudijmas ,bet jis negarantuoja tau laimingos santuokos kiti ir be liudijmu buna laimingesni


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Siaip pati santuoka man tai yra tik dokumentas, manau svarbiausia yra jausmai. :rolleyes:

juk santuoka ir deklaruoji savo jausmus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
SAntuoka tai tik oficialus paliudijmas ,bet jis negarantuoja tau laimingos santuokos kiti ir be liudijmu buna laimingesni

gyvenimas susimetus irgi negarantuoja laimės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel butent tik santuoka galima deklaruoti jausmus :rolleyes: Man atrodo ta santuoka daugiau del kitu zmoniu daroma, o ne del paciu saves..Aisku smagu pasidaryti sau tokia svente ir prisiminti ja visam gvenimui, bet jei zmones po kurio laiko praranda pagarba vienas kitam ir nebenori buti kartu, tai ir tas santuokos liudijimas praranda jausmu deklaravimo verte bei prie altoriaus istartu zodziu esme, kam vienas kitam zadeti kad iki grabo busit vienas kitam istikimi ir vienas kitu rupinsites, jei po keliu metu visa tai gali nebetekti prasmes :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prabalsavau uz pirma varianta :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi prabalsavau uz pirmaji varianta. :rolleyes:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prabalsavau uz pirmaji varianta.Gyvenimas susimetus panasus i santuokini,tik susituokus as pasijauciau zymiai saugesne.O ir mano vyras,pries tai sakes,kad jokio ciaskirtumo ar susituoke mes ar ne,po santuokos kitaip uzgiedojo :rolleyes: Pasake,kad as ne kokia nors merga,o dabar jo zmona ir statusas mano kitas. :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.