Pereiti prie turinio
Dimidrolis

Keli žodžiai...

Rekomenduojami pranešimai

Turbūt viena mano blogiausių savybių yra ta, kad ir šiame forume mano humoro jausmo daug kas nesupranta...Einu pasikarti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu tikra, kad tai tavo problema :huh:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geistė,prieš vydydama savižudybės aktą išsiaiškink,ar tikrai turi tą humoro jausmą.Jei humoro jausmas pasislėpė po lova,siūlau savižudybės aktą pakeisti į lytinį,o paskui gerai patyrinėti,kas slepiasi po lova.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

..turiu dar vieną labai blogą savybę, jei žmogus man patinka tampu jam per daug reikli :unsure:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip negaliu atsikratyti skubotu sprendimu priemimo, nes jei ka sugalvojau, tuoj pat turi buti padaryta, po to suprantu, kad reikejo tik laiko ir viskas savaime issisprendzia.... Bet kartais sis mano minusas duoda ir naudos :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
..turiu dar vieną labai blogą savybę, jei žmogus man patinka tampu jam per daug reikli :grin:

va ta problema turiu ir as, o dar ypatingai reikalaujiu daug demesio.... :bigsmile:


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu labai patikli,pasitikinti kitais,galiu atsiverti visa.siaip jegu man zmogus nepatinka eisiu pries ji :mamba: ,siek tiek esu kerstinga.oi tuoj reikia pagalvoti kas pas mane dar netaip-nepadesiu tiems zmonems kurie man yra blogai padare ar siaip nepatinka man,bet turiu ir gera labai dalyka(nors ir ne i tema,bet pasakysiu)-visada atpazistu kuris zmogus geras,kuris ne,kuris turi blogu keslu,o kuris paprastai nori susipazinti ir bendrauti.vat


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat esu per daug patikli :victory: O jei kas man nepatinka arba jei kas nors su manim blogai pasielge, noriu is karto issiaiskinti..Nekenciu, kai zmones kalba uz akiu, o paskui vaidina geriausius draugus..Kartais noreciau buti labiau diplomatiska ir ne tokia karstakose tokiose situacijose..Visai neseniai buvau tokioje situacijoje ir dar iki siol jauciasi pasekmes :mirksiukas: na bet jau man geriau zmogui tiesa pasakyti, nei apsimetineti, kad viskas gerai, kai taip nera :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As taip pat esu per daug patikli :victory: O jei kas man nepatinka arba jei kas nors su manim blogai pasielge, noriu is karto issiaiskinti..Nekenciu, kai zmones kalba uz akiu, o paskui vaidina geriausius draugus..Kartais noreciau buti labiau diplomatiska ir ne tokia karstakose tokiose situacijose..Visai neseniai buvau tokioje situacijoje ir dar iki siol jauciasi pasekmes :mirksiukas: na bet jau man geriau zmogui tiesa pasakyti, nei apsimetineti, kad viskas gerai, kai taip nera :super:

Kokia toki situacija :victory: smalsu :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi labai ilga istorija :victory: Buvo cia pas mus vakarelis toks, ir i pabaiga kitiems issiskirscius, likome tik mes ir dar viena pora..Zodziu, nezinau, kaip is tiesu viskas yra, bet vaizdas susidare, kad vyriskis prie manes lindo..pasijauciau nepatogiai, maniskis irgi viska mate..Zodziu, kita diena as jo partnerei pasakiau, kaip viskas buvo + noredama issiaiskinti kai kurias paskalas apie juos, pasakiau dalyku, kuriu neturejau zinoti ir nereikejo sakyti..Ji zinoma supyko ir pasake, kad daugiau bendrauti nenori..Taip ir liko viskas, iki siol nezinau, ar jis tokio tipo, kad megsta kitus zmones liesti, kai daugiau isgeria, ar jis specialiai tai dare, noredamas isgauti kazkokia reakcija..Viena zinau, po visko, kai as nuveziau Avon'a i jos namus ir jis atidare duris, negalejo man net i akis paziureti..Taigi, arba jis del kazko jaute kalte arba nezinau :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nieko sau :mirksiukas:

As turbut ta pati vakara viska pasakyciau tiesiai sviesiai :victory: kas cia per priekabiavimai...


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ten jau taip gavosi, nebuvo taip, kad jis visiskai akivaizdziai listu..tiesiog jis sedejo priesais mane ant kedes su ratukais ir vis pirmyn atgal vazinejo atsimusdamas man i koja..As pasijauciau nepatogiai ir siek tiek pasitraukiau, o jis vistiek bande arciau privaziuoti..Zodziu, vietos buvo pilna pas mus virtuveje, tad nesuprantu, kam jam reikejo tiek artintis, kad man kojas liestu :victory: Na nezinau, kazkaip man keistai viskas pasirode..Juo labiau, kad jo mergina salia manes sedejo, bet jis i ja tai neatsimusinejo..ka zinau, situacija tikrai ne is lengvuju :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.