Pereiti prie turinio
Dimidrolis

Keli žodžiai...

Rekomenduojami pranešimai

sunku tokiose situacijose,kita karta tikrai nezinai kaip pasielgti. Ar iskarto tiesiai pasakyt,ar isvis nutylet... nes dazniausiai kaltas ir leki jei dar bandai ka pasakyt :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svarbiausia,tegu zino,kad elgesys liko pastebetas...O isvadas tegul patys darosi.Negi nepatogioje situacijoje turi nutyleti ir nezinia kas paskui bus,ko laukti...Oi,kiek daug nervu mes sugadinam per kitus zmones :coffee: Nenori bendrauti-nereikia...Kartais geriau jokiu draugu nei tokie... :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai teisingai pasakei, Zmonike :bredis: Maniskis irgi taip paciai mano, nors kazkaip vistiek likusi mazyte abejone, gal as per daug perdetai reagavau :rolleyes: bet velgi, jei maniskis tai mate, ir jam nepatiko toks elgesys, vadinasi kazkas tikrai ne taip buvo :coffee: Oi net nezinau :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel perdetai regavai?Tu pasakei,kas tau nepatinka...Tegul kita karta taip nesielgia.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, o kodėl tu nesiaiškinai to su juo pačiu? Kodėl iškart nepasakei, kad tau nemalonu ir, kad jis liautųsi? Suprantu, kad sunku tai pasakyt tiesiai jam, bet juk sąžiningiau nei tai sakyt jo draugei.. juk ji jam ne mama, o jis ne mažas vaikas, kad jį kažkas kitas turėtų auklėti...

Dabar gi liko kaip ir neaišku kokio lygio tas priekabiavimas...

 

Aš sakyčiau, kad pasielgei negražiai.. :super:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka zinau, ten tokia situacija buvo, visi isgere..As siaip jo per daug nepazistu, todel su ja norejau pakalbeti, paklausti, kokio tipo zmogus jis galetu buti, jei jis is tu, kurie pastoviai glaustosi prie zmoniu ir pan. tai tada buciau supratus..Kitas dalykas, jei as buciau tik pati viena tai macius, tada daugiau abejoniu butu buve, betgi maniskis salia jo priesais mane sedejo ir viska mate..Jau norejo jam i snuki duoti, bet susilaike..Ai zodziu, nesinori prisiminti..Gal ir negrazu, bet ji man ir pati anksciau buvo sakius, kad jis buvo i sona nuslydes..Ka zinau, kebli situacija :super::super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad blogos puses pats pasakyti negaliu nes jos savyje nematau :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai labai nepernesu kai ilgai kabinejes zmones o seip nenusileidzianti esu nors ir ne mano teisybe bet vistiek irodineju kad taip turi buti :rolleyes:


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net nežinau nuo ko pradet :victory:

- turiu daug blogybių visokių - bet jau pačiai kliūna, kad bet kur galiu įžvelgti neigiamą dalyką. Vos ne paranoja.... tiesiog esu labai priekabi, pergriežta, greit atsiribojanti nuo žmonių, sunkiai keičianti jau susidarytą nuomonę /ypač neigiamą/...

jei dar kas užklius parašysiu vėliau. :unsure:


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano blogoji savybe yra ta, kad pirma pasakau, o tada pagalvoju ka pasakiau, o turi buti atvirksciai, daug kartu pastaciau save i nepatogia padeti uz leptelejima ne vietoj ir ne laiku. Mane tai labai erzina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bambekle, nemoku atsiprasyti, pasakau nors taip negalvoju is pykcio..... :mirksiukas: Istikruju kitas geraiu pasakytu man apie save labai sunku.... :rolleyes::mirksiukas:


Jei norite, kad gyvenimas jums šypsotųsi, iš pradžių dovanokite jam savo gerą nuotaiką. (B. Spinoza)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.