Pereiti prie turinio
Alacka

Estee Lauder

Rekomenduojami pranešimai

Ar kas nors bandėte? Internete skaičiau atsiliepimus,tai geri. O kaip jums ar patiko?

sese atveze va toki kremuka veidui,tai jau viena isnauduojau,kita atsiunte. man patiko.

estee-lauder-resilience-lift-extreme.jpg


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebandziou,net pirma karta matou :unsure: ir kaip efektas?butu neblogai placiou suzinoti :rolleyes:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik sios firmos sita kremuka turiu,na man jis patiko,skaniai kvepia,mazai jo reikia,nes toks kaip ir riebus jis,stangrina oda,as toki kremuka ir prasiau,nes kaip ir nera dar rauksliu (tfu tfu tfu),tai stipresniu nereikia man. Noriu paakiams dar,nes kiek skaiciau,tai atsiliepimai geri,o ir kas naudojo,tai irgi patiko.

cia va gali paskaityti atsiliepimai apie kosmetika


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada senai sesuo buvo užsikabinus ant šios firmos. Tai ir man visko prisiūsdavo. Bet tada man visi kremai buvo vienodi :rolleyes: :unsure:

Atsimenu tik kad vieni kvepalai be galo skaniai kvepėjo. O kokie nebeatsimenu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sm radau viena mamyte,kuri parduoda meginelius ir kainyte normali,tai reikes gal uzsakyti kokiu,o paskui jau ziureti jei patiks,tai ir pirkti.


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mania sudomina,ir atsiliepimai geri.idomu kokios kainos?ar vilniuja galima nupirkt?


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mania sudomina,ir atsiliepimai geri.idomu kokios kainos?ar vilniuja galima nupirkt?

 

 

Kainos Lietuvoje tai tikrai labai uzlenktos. :super: Bet yra kas uzsako is uzsienio,tai tikrai pigiau iseina. As tau parasiau i az,atsiunciau viena nuorada,paziurek gal ten ka rasi,ten parduoda kosmetika,meginelius. :unsure:


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ksiusa,ar ka radai? Man atrase,kad jau nebeturi to kremuko kokio norejau. :mirksiukas:


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau prieš porą metų šitos firmos veido kremą, bet man kažko netiko, mano oda aplamai problematiška yra :D . O sesuo dabar taip pat turi kažkokį veido kremą, bet jai taip pat nelabai patinka :mirksiukas: , sako šiaip labai geras kremas, bet kai pasitepi, paskui visą dieną jei patrini veidą, tai tokia kaip odelė susivolioja :cocktail:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Turėjau prieš porą metų šitos firmos veido kremą, bet man kažko netiko, mano oda aplamai problematiška yra :D . O sesuo dabar taip pat turi kažkokį veido kremą, bet jai taip pat nelabai patinka :cocktail: , sako šiaip labai geras kremas, bet kai pasitepi, paskui visą dieną jei patrini veidą, tai tokia kaip odelė susivolioja :D

 

gal tiesiog netiko jums kremukai sitie? O koki turejai? As tai tik viena kremuka isbandziau,tai tik apie ji galiu pasakyti. Aha,zinau,as is Avono kazkoki krema rankom turejau,atrodo isigeria gerai,o paskui kai patrini rankas tai tikrai rutuliuku tokiu daug. :mirksiukas:


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi dabar nelabai atsimenu, bet buvo toks žalsvas kremo indelis. Ai dar atsiminiau mama lygtais tokį turėjo nuo raukšlių, lygtais ružavas kremas ir labai skaniai kvepia :mirksiukas: . Tai jai labai patiko tas kremas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man iš Estee Lauder pats nerealiausias kremukas, kokį esu turėjusi, yra Idealist:

 

Estee%20Lauder%20Idealist%20Skin%20Refresher.jpg

 

tiksliau, čia ne kremukas, o toks lengvas serumas. Dar lūpdažiai kažkokie patiko :angry: Daugiau nieko šios firmos nesu bandžiusi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.