Pereiti prie turinio
ievosius

SĖKMĖ = svajonė + tikslas + veiksmas

Rekomenduojami pranešimai

as dabar nuo pirmos dalies Guoga vel klausausi, noprisi prisiminti vel viska, kai ka jau anrta karta klausydama uzsirasau.

Beje siuo metu dar anglu kalba klausau 21 Ways To Build Your Own Business - Brian Tracy Labai liuks audio knyga


Įkvepiu - klik, Iškvepiu - klik, einu gult - klik, atsikeliu - klik.

KLIK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

brian tracy labai ikvepianti s.Daug knygu esu perkaiciusi. Vienas is milimiausiu autoriu..O dabarsiunciuosi ka pirmoj zinutem bavai nurodziusi Ten Lietuviu autoriusar klystu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip man ir prie širdies Treysy, jis labai ne tik įkvėpti moka, bet ir labai tiksliai sudėsto mintis, mažiau tuščiažodžiavimo nei kitur.

Taip pirmoj žinutįėj lietuvių autorius.

Beje susipažinkit dar su vienu lietuviu, neblogų straipsnių parašęs yra.

Svetaine

 

Straipsniai


Įkvepiu - klik, Iškvepiu - klik, einu gult - klik, atsikeliu - klik.

KLIK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip man ir prie širdies Treysy, jis labai ne tik įkvėpti moka, bet ir labai tiksliai sudėsto mintis, mažiau tuščiažodžiavimo nei kitur.

Taip pirmoj žinutįėj lietuvių autorius.

Beje susipažinkit dar su vienu lietuviu, neblogų straipsnių parašęs yra.

Svetaine

 

Straipsniai

aciu, tikrai vertingi straipsniai


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir atsiusiu kai grisiu i anglija.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pempe1, aLgirdas Karalius ir vienas iš tų nedaugelio lietuvių bandančių praplėsti žmonių mąstymą. Ta knygutė pas mane laukiamųjų sąraše. Beje db kaip tik siunčiuoji vien jo seminarų, jiei bus geros kokybės pasistengsiu įmesti į intiką parsiuntimui.


Įkvepiu - klik, Iškvepiu - klik, einu gult - klik, atsikeliu - klik.

KLIK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pempe1, aLgirdas Karalius ir vienas iš tų nedaugelio lietuvių bandančių praplėsti žmonių mąstymą. Ta knygutė pas mane laukiamųjų sąraše. Beje db kaip tik siunčiuoji vien jo seminarų, jiei bus geros kokybės pasistengsiu įmesti į intiką parsiuntimui.

Vat Karalius, man nepatiko iš tos pusės, jog labai netaktiškai kalba apie savo kolegas, ir panašu jog jis lipa per galvas....nors jo dėstomi dalykai labai tam prieštarauja, ir reikia pripažinti užveda....visgi pamačius jo negatyvę pusę, nepasitikiu....visgi paskaityti ar paklausyti jo paskitos pravartu......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vat Karalius, man nepatiko iš tos pusės, jog labai netaktiškai kalba apie savo kolegas, ir panašu jog jis lipa per galvas....nors jo dėstomi dalykai labai tam prieštarauja, ir reikia pripažinti užveda....visgi pamačius jo negatyvę pusę, nepasitikiu....visgi paskaityti ar paklausyti jo paskitos pravartu......

Mano nuomonė apie Karalių dar yra neutrali, nes aš apie jį žinau tik iš spaudos. Niekada neteko su juo susidurti gyvenime. Bet neigiamų atsiliepimų skaičiau nemažai. Todėl ir įdomu bus pasiklausyti vieną iš jo seminarų, kad mano nuomonė apie jį taptu tvirtesnė į gerą arba neigiamą pusę.


Įkvepiu - klik, Iškvepiu - klik, einu gult - klik, atsikeliu - klik.

KLIK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano nuomonė apie Karalių dar yra neutrali, nes aš apie jį žinau tik iš spaudos. Niekada neteko su juo susidurti gyvenime. Bet neigiamų atsiliepimų skaičiau nemažai. Todėl ir įdomu bus pasiklausyti vieną iš jo seminarų, kad mano nuomonė apie jį taptu tvirtesnė į gerą arba neigiamą pusę.

...jo pasisakymai, tikrai labai motyvuoti ir verčiantys susimąstyti, visgi teko išgirsti tokį dalyka, jog tik JIs yra teisus, o visi kiti, niekas....vat ir suabejojau. Labai dvipusis jausmas....

Bet visi esam žmonės, su savo teigiamybėmis ir neigiamybėmis.... :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va perklausiau pirma dali, galit ir jumi ja perklausyti ir patys nuomone susidaryti....

1 dalis


Įkvepiu - klik, Iškvepiu - klik, einu gult - klik, atsikeliu - klik.

KLIK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.