Pereiti prie turinio
Dory

Dory fotoalbumas :)

Rekomenduojami pranešimai

Ooooooo!!!! Kas pasirode!!! :super: Saunole!!! O sakei esi negrazi :lol:

As tai irgi tave isivaizdavau sviesia,net nzn kodel.

Nuotraukos superines,labai grazios!!! Cia pas kakzka Klaipedoj fotosesijoj buvai,ane?


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ooooooo!!!! Kas pasirode!!! :lol: Saunole!!! O sakei esi negrazi :lol:

As tai irgi tave isivaizdavau sviesia,net nzn kodel.

Nuotraukos superines,labai grazios!!! Cia pas kakzka Klaipedoj fotosesijoj buvai,ane?

 

:lol: :lol: :lol: čia žinok tavo dėka pasirodžiau, o tai sugėdinai baisiai, kad slepiuosi, tai galvoju pasirodysiu :lol:

Aha čia Klaipėdoj pas Juratę buvom (gal žinai tokią) :super:

 

 

O čia žadėtos nuotraukos pasivaikščiojimo :D

ba91fe5139f2.jpg56309f844660.jpg

b84ca03cb7e8.jpg

a6314d4abed3.jpg6f410b720225.jpg

1e3aa6eec8ca.jpg

17047dee7f76.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi kaip gražu ir malonu pagaliau Tave pamatyti...ištiesų labai gražučiai visi....sūnučio akys išraiškingos....o Tave įsivaizdavau kaip tik tamsiais trumpais plaukais...todėl labai maloniai nustebinai kad esi kitokia....GRAŽUOLYTĖ.... :super:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:lol: :lol: :lol: čia žinok tavo dėka pasirodžiau, o tai sugėdinai baisiai, kad slepiuosi, tai galvoju pasirodysiu :lol:

Aha čia Klaipėdoj pas Juratę buvom (gal žinai tokią) :super:

:D As taip ir pagalvojau,tik pasikuklinau taip tiesiai sviesiai parasyti!!! :( bet labai matyta esi :lol:

 

nea,Jurates tokios nzn,siaip idomu buvo ir paklausiau.

 

Paskutines fotkes irgi pasakiskos! :lol: Cia irgi jos darbas?


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blemba tu turi suni? Cia tavo tas Skotukas? Cia mano svajone!!! :super: Ziauriai jie man patinka!!! Noriejau pirkti karta,bet tada tiek pinigu neturiejau,tai isigyjau taksa,o paskui ji atidaviau. Paskui galvojau,kad gal norieciau karlikini ta pinceriuka,bet sitie skotai,jie man nerealaus grozio,eik tu sau... kaip jie man patinka!!! :lol:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gražios nuotraukos lauke :super: Super :lol:

Dory, tavo šuniukas? Turėjau kažkada škotu terjerą :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū labai visom už pagyrimus :lol:

:lol: As taip ir pagalvojau,tik pasikuklinau taip tiesiai sviesiai parasyti!!! :lol: bet labai matyta esi :lol:

 

nea,Jurates tokios nzn,siaip idomu buvo ir paklausiau.

 

Paskutines fotkes irgi pasakiskos! :D Cia irgi jos darbas?

Sakai matyta :blink: , o geras dabar tikrai suseksi :lol: . Gal gyvenam šalia kitos tik nežinom :lol: . aš jei ką naujuosiuose rajonuose prie "Kalifornijos"

O dėl nuotraukų tai ne mes tik vieną kartą fotosesinomės :super: , o paskutinės foto tai mūsų kasdieninės nuotraukos :lol:

 

Blemba tu turi suni? Cia tavo tas Skotukas? Cia mano svajone!!! :wub1: Ziauriai jie man patinka!!! Noriejau pirkti karta,bet tada tiek pinigu neturiejau,tai isigyjau taksa,o paskui ji atidaviau. Paskui galvojau,kad gal norieciau karlikini ta pinceriuka,bet sitie skotai,jie man nerealaus grozio,eik tu sau... kaip jie man patinka!!! :wub1:

 

 

Labai gražios nuotraukos lauke :lol: Super :(

Dory, tavo šuniukas? Turėjau kažkada škotu terjerą :wub1:

 

O šuniukas tai ne mano, uošvių :lol:, man jie labai irgi gražūs, bet pati nelabai norėčiau turėt :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats fainiausias man rajonas,ten buta buvom nisipirke,banduzese,bet taip gavosi,kad jo nebegavom (cia atskira istorija) o dabar gyvenu baltijos pr. prie zymaus klaipedos ziedo "gaudykle" Naujas namas pastatytas 10 aukstu.

 

Tai footika gera turite,labai fainos fotkes,gal irgi esi miegeja to dalyko? Jo skoreguotos su PS ar cia pats objektyvas,taip gerai sulieja fona? :lol: Koki turi?

 

O kodel nebenoretum tokio suns,gal del kazkokiu priezasciu? Papasakok.As tai gyvenime nebenorieciau takso!!! :super: uzteko...tiek nervu isgadino... nu i nafig... :lol:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dory nuotraukos :super: fonas labai grazus :lol: :lol: :lol:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pats fainiausias man rajonas,ten buta buvom nisipirke,banduzese,bet taip gavosi,kad jo nebegavom (cia atskira istorija) o dabar gyvenu baltijos pr. prie zymaus klaipedos ziedo "gaudykle" Naujas namas pastatytas 10 aukstu.

 

Tai footika gera turite,labai fainos fotkes,gal irgi esi miegeja to dalyko? Jo skoreguotos su PS ar cia pats objektyvas,taip gerai sulieja fona? :super: Koki turi?

 

O kodel nebenoretum tokio suns,gal del kazkokiu priezasciu? Papasakok.As tai gyvenime nebenorieciau takso!!! :) uzteko...tiek nervu isgadino... nu i nafig... :lol:

 

 

O tai pasirodo ne taip toli viena nuo kitos ir gyvenam :victory:

O fotikas ne mano, čia vyro sesuo mėgsta fotografuoti :foto:, jos fotikas canon tik nežinau koks tiksliai. Tik dabar jau ji nori pirkti fotiką profesionalams :victory: , o aš galvoju gal man iš jos šitą nusipirkti :( . Nuotraukos nekoreguotos iskyrus 4 nuo viršaus :victory:

O dėl šuns, tai nenorėčiau, nes jie kerštingi yra :hihihi:, dažnai atkeršija pridarydamas namie balas :hihihi:, gal ne visi taip daro, bet man jau fantazija atšoko turėt tokį šunį.

O taksą mano vyras vis prašo kad nusipirktume, aš nesutinku, nenoriu :( , mano svajonė arba jorkšyro terjeras arba tojukas :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O fotikas ne mano, čia vyro sesuo mėgsta fotografuoti

Šaunuole, gražios foto :)

 

:( O man didelis rupestis su barzda buvo... Visa laika plauti reikėjo su šampunais kad kvapo nuo maisto nebutu :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Šaunuole, gražios foto :)

 

:victory: O man didelis rupestis su barzda buvo... Visa laika plauti reikėjo su šampunais kad kvapo nuo maisto nebutu :(

 

Ooooo taip vargas su barzda :( , ir aplamai su plaukais, eina kaip "šluota" ir viską po savęs šluoja :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.