Pereiti prie turinio
Dory

Dory fotoalbumas :)

Rekomenduojami pranešimai

Aha ir aš norėjau paplaukioti tuose kamuoliukuose :)

Idomiai,kaip atrodytumem??? :)


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką atsinaujiname truputį ir mes :D

f1a8d32f3aad.jpg527069181968.jpg19e56b97e7fc.jpg

7923ea806b31.jpg2242b17f76b3.jpg

f3e6fdc1da65.jpgae7f8049b84b.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks didelis tavo sunelis :D Žvejis :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai grazu.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks gražuolis :D


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo berniukas istikruju labai grazus :D :victory: ;) Dory o kiek dabar met tavo berniukuj?


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks fainuolis tavo sunelis Dory :D


Dovanėlėcompliment.gif

cec9e6c82f5c.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū fainuolės už pagyrimus :unsure: :flowers::flowers::flowers:

 

jo berniukas istikruju labai grazus :flowers::flowers::linkiu: Dory o kiek dabar met tavo berniukuj?

 

Dabar jam beveik 3,5 metukų :rolleyes: , net nesitiki,kad toks jau didelis. Taip laikas greitai bėga.... O vat žiurėdama dabartines nuotraukas jis man išvis toooks didelis atrodo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dabar jam beveik 3,5 metukų :rolleyes: , net nesitiki,kad toks jau didelis. Taip laikas greitai bėga.... O vat žiurėdama dabartines nuotraukas jis man išvis toooks didelis atrodo :D

 

 

Musu berniukai vienodo amziaus :flowers: tikrai taip, laikas bega atrodo ne metais ne dienom o tiesiog valandom, labai greitai kai gime sunelis vis ji fotografuodavau, visi traukdavo per danti:" Asta kipro nuotrauku jau gal turi kokius 2 milojonus, ir dar mazai" o dabar labai dziaugiuosi tuo, nes dabar tik nuotraukose ir pastebiu kaip jis greit uzaugo, kaip keitesi kas menesi, kaip tobulejo... :flowers:


Dovanėlėcompliment.gif

cec9e6c82f5c.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ačiū fainuolės už pagyrimus :flowers::flowers::flowers::flowers:

 

 

 

Dabar jam beveik 3,5 metukų :rolleyes: , net nesitiki,kad toks jau didelis. Taip laikas greitai bėga.... O vat žiurėdama dabartines nuotraukas jis man išvis toooks didelis atrodo :D

 

mano tomuj 3,10 bet labai mazo ugio, visi duoda 2 met.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Musu berniukai vienodo amziaus :rolleyes: tikrai taip, laikas bega atrodo ne metais ne dienom o tiesiog valandom, labai greitai kai gime sunelis vis ji fotografuodavau, visi traukdavo per danti:" Asta kipro nuotrauku jau gal turi kokius 2 milojonus, ir dar mazai" o dabar labai dziaugiuosi tuo, nes dabar tik nuotraukose ir pastebiu kaip jis greit uzaugo, kaip keitesi kas menesi, kaip tobulejo... :flowers:

 

:D Aš taip pat labai daug fotografuodavau ir filmuodavau, ir labai tuo džiaugiuosi, bet dabar man atrodo,kad galėjau ir dar daugiau fotografuoti :flowers:. Labai įdomu paskui pažiūrėti ankstesnes nuotraukas ir įrašus. Tikrai tik nuotraukose galima įžvelgti kaip keičiasi, auga vaikas. Pasižiūriu, kai jis mažiukas buvo, tai toks juokingas burbuliukas buvo :flowers:, o dabar taip greitai ištyso.

mano tomuj 3,10 bet labai mazo ugio, visi duoda 2 met.

 

Nieko, dar gal ištys. Mano ankčiau irgi toks atrodo žemo ūgio buvo, vyras vis sakydavo, kad trumpakojis :flowers:, o vat dabar per vasarą taip ištyso, kad gydytoja sako, pagal parametrus jis jau eina į aukštesnę pusę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.