Pereiti prie turinio
kicule

Vaiku būreliai

Rekomenduojami pranešimai

Ar lanko Jūsų vaikučiai būrelius? Kokius?

Ar vaikas pats pasinko koki būrelį nori lankyti? :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na maniškis darželyje eina "tipo" į šokius, bet iš tikro kiek jis ten eina ir kiek jie ten šoka tai nežinau, bet vistiek džiaugiuosi kad kažkur eina, kai paaugs būtinai leisiu į būrelius, vaikas turi būti užsiėmęs, tik kad būreliai dabar labai brangūs


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai manau nereik vaiko versti lankyti tą ar aną. Aišku apie daugelį būrelių gali net nesuprasti kas tai, tai leisti pabandyt bent kelis kartus būtina kad ir priverstinai, nepatiks tegu paskui lai ir nelanko, bet pabandyt turi. Nes gi daug ko gali nesuprast :geda:

Aš tai mokykloj lankiau nuo bitininkų būrelio iki bokso :grin:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat lankiau labai daug įvairiu būreliu, labai jau visur norėjau.

 

Dukrytė labai nori lankyti dailės būrelį. Ji labai daug piešia.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lanko kompiuterininkų mokyklą. Mažius dar nieko.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano berniukas dabar sumaste kad nori ismokti groti pijoninu,tai nezinau reikia zvalgytis mokytojos kuri sio meno pamokytu...


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mergaites papasakokite ka jusu vaikiukai lanko?

Mano berniukas labai norejo lankyti grojimo pamokas ,na ka lanko tik ziuriu jo svajone,darosi nebe svajone kaip mano vaikas sako, gal pavadinti tingejimu pagroti. Ir pati pasimetus zinau viena pasakyciau vaikui nelankyk tai jauciu ir nebelankytu, o dabar kaip sakau nemesk jug pasiek savo tikslo ko taip troskai,neblogai jam sekasi,tik ziuriu pats nepasitiki savimi,nori groti kaip profesonalas o jug psastangu perdaug nenoriu ideti, tai ir pati pasimetus ar truputi paversti vaika kad vis del to toliau eitu ar tiesiog mesti.Viena bedele kad nori lankyti bet namie groti nelabai ir norisi ;) :flowers: va ir nezinau kaip suderinti cia viska...... :flowers:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neila jeigu jam geria sekasi tai sakyčiau kad reikia truputį paspausti

žinai kaip jiems, jie ir nori kažko pasiekti , ir labai nori su draugais lakstyti, todėl sunku apsispręsti

o kiek jam metų ir kike laiko jau groja?


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ištikruju manau kad vaikai patis nelabai žino kas bus jei lankys toliau arba mes ta reikalą. Reikia gal pakalbinti kad dar šiek tiek pasistengtu, nenusimintu ir kuri laika stebėti. Aišku mokyntis kai yra spaudymas ir nieko gero, per prievarta niekas į galva nelis :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciukas mergaites uz patarimus. :D :flowers::sird1:

Sophia mano berniukui 9 metai,, mazai dar laiko jis groja, pradejo tik po nauju metu tai kiek jam teko pagroti tik kokius keturis menesius ir dabar rugsejo men. vel pamokos prasidejo, nebedaug groja o tas noras buvo didelis sake kad jo svajone pildom jo svajone,groti nori ,tik namie paciam kaip reikia uzsiimti tai atsiranda pilna reikalu :rolleyes:

Kicule pritariu tau, kad per prievarta stumiant vaikas nieko nenores mokytis,bet tiesiog bandau paskatinti ir paaiskinti kad siektu savo svajones iki galo, neprasau jo tapti muzikantu ,galu gale noretusi kad pabaigtu siuos metus ,nesinori kad mestu,bijau kad leisiu dabar neiti po to kitus visus dalykus metis ir lakstys nuo vieno prie kito. Taip pat nerimauju kad pasakys kad tu mane vertei :this:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš juk nesakau kad reikia per prievartą versti, aš tik sakau kad vaiką reikia paspausti jeigu kam gerai sekasi, tokio amžiaus nelabai jie supranta, mato kad bendraamžiai laksto kieme ir jiems norisi, jei nusileisi jis supras kad noriu lankau noriu nelankau

paprasčiausiai atėjo krizinis momentas kai jam jau atsibodo, jis ir nori ir nenori, jei jis visiškai nenori tada ir nereikia paspausti, bet jei matai kad kas nors išto gali išeiti, tada ir reikės spausti, ir daug kartų reikės tai daryti, nes jiems užeina ir vėl praeina, ir vėl užeina ir taip bus ir bus


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sophia dekoju uz patarima, :flowers: :flowers: :flowers: nes tikrai buvau pasimetus,tiesiog dabar zinau kad siuo metu nenuleisiu ranku, dar pabandysiu paskatinti tolaiu lankyti o jei vis del to grojimas bus kancia ,tai tada ziuresim :mirksiukas:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.