Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Chippendales

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Per TV tikriausiai ne karta matei, kaip del jo i? proto kraustosi viso pasaulio moterys. ?tai jie ? prie? tave visu gra?umu. Gali i?sikirpti nuotraukas ir papra?yti autografo ? lapkrita ?Chippendales? versis per galvas, kad su?aveto lietuves.

 

 

KEVIN CORNELL

 

1129052644.jpg

 

Manai, kad lietuves drovios? Tikiuosi, ne. Manau, ne viena moteris nera drovi. Reikia tik moketi pa?adinti aistra ir nora ?elti. Viskas priklauso nuo vyro agud?io, pastango ir noro.

 

Tavo nuomone, kur Lietuvoje geriausia myletis? Prie juros. Girdejau, juso papludimiai nuostabus.

 

 

BILLY JEFFREY

 

1129052652.jpg

 

Koka nuotyka manai patirsias Lietuvoje? Planuoju susipa?inti su lietuvemis, apie kurio gro?a esu girdej?s ne viena legenda.

 

Kurios ?alies moterys kar?eiausios? Dar nespejau asitikinti, bet esu tikras, kad Lietuvos.

 

 

ANGELO

 

1129052662.jpg

 

Koka nuotyka manai patirsias Lietuvoje? Keliauju po pasaula ie?kodamas tos vieninteles. Galbut ja sutiksiu Lietuvoje?

 

Kurios ?alies moterys kar?eiausios? Slaves. Bet a? dar visi?kai nieko ne?inau apie balto ?alis!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Zinokit tiesa pasakius tikejausi simpatiskesniu vyruku :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, man tai jie visi super duper sexy...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Kicule, man tai jie visi super duper sexy...

Indre, o realiai kada matei jos? :mirksiukas:

 

Na apie kuno sudejima tai as nieko nesakau, tikrai :pack2_thumbup[1]: bet jiems ir priklauso, kas tada i jos ziuretu jei butu apsileide.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kicule, man tai jie visi super duper sexy...

Man irgi neblogai atrodo , bet svarbu kaip jie ?oka :pack2_thumbup[1]: be to figuros idealios , kaip ir priklauso ?okejams . Gal kuri ?adat varyt :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaune "Metelica" 2005 11 08 Antradienis 21:00 val. Bilieto kainos 60,80,100 lt

Manau su drauge varysim ir klubas gerai pa?astamas :)


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? ir tikiuosi varyt, jeigu atsiras kokia drauge norinti paspoksot a gra?ius kunus. Bet visos ka?kodel nelabai nori :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.