Pereiti prie turinio
Snapė

Be kokių patogumų negalėtumėt gyvent?

Rekomenduojami pranešimai

nu aš tai negalėčiau gyventi be vyro :D :P ištikrųjų man teko gyventi ilgą laiką be visokiausių patogumų, elektrinių prietaisų, išskyrus radiją tai buvo vienitelis elektrinis prietaisas tai be jos man būtų buvę sunku gyventi.ji man buvo patogi tuo kad sužinodavau naujienas,laiką

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negaleciau gyventi be toleto ir vonios, tai asmeniskai, o seip tai be saldytuvo, kompo dujines virykles, vandentiekio.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
?inoma a? nekalbu apie tualeta ir vonios kambara. Vieni sako pofik viskas bile kompas ir netas yra. Kitiem Tv. Adomu ka jus vertinate :wub1:

 

Tai, kad jie vieninteliai būtiniausi (tualetas ir vonia). Daugiau manau galima išsiversti ir be teliko ar be mobilaus. Šaldytuvas gal reikalingesnis, kad maistas negestų, ypatingai šunų :geda:


Non rex est lex, sed lex est rex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negalėčiau gyventi be vonios, tualeto ir lovos :mirksiukas:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

karsto vandens

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be visų patogumų.21 amžius,ne akmens juk,kad gyvent be kažkokio tai patogumo.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.