Pereiti prie turinio
kicule

Tėvų nuomonė apie savo vaikus

Rekomenduojami pranešimai

Ai?ku kad mums muso vaikai yra patas brangiausi ir nuostabiausi.

Bet kartais yra labai nemalonu kai tevai pradeda tiek girt savo kad net .... nemalonu darosi. Tipo tavo tai ..... o mano tai auksas.

Pvz., Sutinku viena mama (vaikai vienodo am?iaus)

Kiek dantuku turite? Sakau 8, oi... tai ko taip silpnai?  mes jau 10.

Arba nespeji pasisveikinti, o ?inai mano ta, ana jau daro toks protingas, viska moka.

Na galvoju, mani?ke jau  seniausiai taip daro, bet neeisiu gi a? ir  visiems vien tik apie tai pasakosiu.

A? nesuprantu, kam tokios bereikalingos kalbos?

:pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:

 

Papildyta:

Kol vaiku su manim, tol viskas gerai, o kai atsiranda mam, tai ne duok tu dieve, tada ir prasideda didieji vargai.............

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O as savo maziuku labai didziuojuosi, kiekviena diena as juo stebiuosi, kaip jis greitai auga, kaip keiciasi jo mastymas ir visa kita. As labai didziuojusi turedama toki suneli, todel ir visiems giriuosi, koks jis protingas ir saunuolis.  :geda  Jam du su biski metukai , bet kalba jau viska, skaiciuoja iki penkiu jau deklamuoja eilerastuka "Mano batai buvo du....."  labai megsta dainuoti pasiemes mikrofona ,o ypac dainele "spajaudau gaudau...." :pack2_thumbup[1]: Labai noriai piesia, jau turiu kruva piesinuku jo prisaugojus, labai judrus ir protingas berniukas :wub  Nu ir prisigyriau as cia jums dabar  :geda

 

Kaip matau, muso vaikiukai yra bendraam?iai. Mano dukra taip pat moka ta pata eilera?ta ir dar keleta, skaieiuoja iki 10 (kartais 8 praleid?ia), ?oka, pie?ia, dainuoja, yra labai protinga.

Bet kadangi ji man jau treeia i? eiles, tai tuose mokejimuose ir sugebejimuose nematau nieko unikalaus :mirksiukas::mirksiukas:

Kai augini pirma vaika, jis atrodo kaip stebuklas. O paskui prie to "stebuklo" pripranti ir niekas nebestebina...

Mano broliene augina dvi dukras, tai a? visuomet su ?ypsena kantriai i?klausau jos visas pagyras. Net ir tokias, kad jos dukra auk?tesne u? manaja ir "nebetelpa a jokias ugio lenteles".

Na, krep?ininkams irgi ?mono reikia... :grin:

Did?iuojuosi savo vaikais, bet vie?ai niekuomet to nesakau.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Mano broliene augina dvi dukras, tai a? visuomet su ?ypsena kantriai i?klausau jos visas pagyras. Net ir tokias, kad jos dukra auk?tesne u? manaja ir "nebetelpa a jokias ugio lenteles".

Na, krep?ininkams irgi ?mono reikia... 

Did?iuojuosi savo vaikais, bet vie?ai niekuomet to nesakau.

Tat butent apie tokias pagyras as ir kalbejau, o ne visi mane suprato... :mirksiukas:

Aciu GEISTE ,Reta :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokia mamas visuomet kantriai i?klausau, mandagiai ?ypsodamasi galva palinksiu... Visuomet motera suprantu, jei ji giriasi pirmagimiu... Prisimenu, kokia a? didvyre pasijutau, kai i?girdau savi?ka penkio savaieio guguojanta... :mirksiukas: Smulkiai ra?iau jo dienora?ta, skaieiavau i?tartus ?odelius...Prifotografau tris albumus... Apie antra kur kas ma?iau tam dienora?tyje para?yta, o apie dukra- i?vis tik keli sakiniai... :mirksiukas: Ir nuotrauko stipriai suma?ejo... Tiesa, vaikus karta metuose pafilmuoju. Tai kur kas adomiau nei nuotraukos.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geiste, gal tu ir teisi, kai turi daug vaiku ir reiketu juos visus girti :doh ..... Bet kai as daugiau nesiruosiu tureti vaikuciu , tai teks ta vieninteli ir toliau girti :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tat butent apie tokias pagyras as ir kalbejau, o ne visi mane suprato... :mirksiukas:

Aciu GEISTE ,Reta  :wink:

Sorry....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Geiste, gal tu ir teisi, kai turi daug vaiku ir reiketu juos visus girti  :doh ..... Bet kai as daugiau nesiruosiu tureti vaikuciu , tai teks ta vieninteli ir toliau girti  :grin:

Bet tai yra labai negrazu :mirksiukas: Tu turbut pati nesusiduriai kaip tai is sono atrodo, as taip pat papasakoju savo artimom draugem, tevams ir pan., bet visus zmones apkrauti tiesiog negalima vien tik savo vaiku, galu gale tai yra nekulturinga :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet tai yra labai negrazu :mirksiukas:  Tu turbut pati nesusiduriai kaip tai is sono atrodo, as taip pat papasakoju savo artimom draugem, tevams ir pan., bet visus zmones apkrauti tiesiog negalima vien tik savo vaiku, galu gale tai yra nekulturinga :mirksiukas:

apie kokia tu kultura kalbi :hm:

kada susitinku su savo draugem , mes visada dalinemaes ispudiais, musu vaikuciu pasiekimais ir t.t , tiek ji ,tiek as pasipasakojam apie savo vaikucius, juos pagiriam . Tai yra normalu, zinoma jei tik giri ir nieko daugiau neveiki tai suprantu tada....viskam yra savo ribos .... :hm:

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Tai vat ir gerai :pack2_thumbup[1]: As apie ta pati kalbu :mirksiukas:

Temos pradzioj as rasiau kas butent yra negerai ir negrazu, kai susitinki su vos pazistama moteriske ir prasideda, -tavo tai gal dar nemoka to, o mano tai jau moka zinok, ir t.t. :mirksiukas:

-O maniske tokia va faina, o tavo tokia smulki :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai vat ir gerai  :pack2_thumbup[1]:  As apie ta pati kalbu :mirksiukas:

Temos pradzioj as rasiau kas butent yra negerai ir negrazu, kai susitinki su vos pazistama moteriske ir prasideda, -tavo tai gal dar nemoka to, o mano tai jau moka zinok, ir t.t:mirksiukas:

-O maniske tokia va faina, o tavo tokia smulki  :hm:

:laugh: :laugh: :pack2_thumbup[1]: gerai tu cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo tokio dalyko paprastai i?gydo antras vaikas.Pirmas tai atrodo ka?kas unikalaus neaprasto,o antro vaiko pasiekimus gilintis laiko kartais neu?tekdavo.

Kai ka tik buvau i?tekejus,mano grupiokes geriausia drauge buvo neseniai pagimd?ius,ir grupioke man da?nai skusdavos,kad jos drauge pasidare visai neadomi,kalba tik apie ma?us vaikus.Ir tada nusistaeiau tokias ribas-jei pa?nekovas ma?o vaiko neturi,apie vaikus kalba turi buti kuo trumpesne,nes pa?nekovui tai papraseiausiai neadomu.O dabar ,kai mano vaikai jau paaug?,ir kai bendrauju su kokia jauna mama,kartais buna tikrai adomu paplepet, senus laikus prisimint,o kartais tikrai tenka i?klausyti ilga gyrimosi litanija.bet ka?kaip pripratau atlaid?iai a tokius dalykus ?iureti.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais ir antras vaikas nei?gydo...Mano ir brolio dukros bendraam?es. Kai tik susitinkam, tuoj pradeda broliene girtis savo dukros pasiekimais...I?klausau ir patyliu, nors ai?kiai matau, kad norima pasipuikuoti.

Tik a?engia ir prasideda: o mano Agota taip sako, o jinai taip kalba, o ji ta ir ana moka... :grin: Na, ?inokit, tik juokas ima...

Kiculei pritariu- truputa nervina tai...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.