Pereiti prie turinio
Nicole

Kavinukė ''Fainuolių Klubas''

Rekomenduojami pranešimai

Labutis, fainuoles :victory: Jetau, Dory, tikrai nekokios naujienos, na bet laikykites kaip nors :flowers: Man irgi jau reikia apsikirpti, plaukai jau per daug ilgi..Galvojau irgi plauku spalva keisti, bet niekaip neapsisprendziu :4u: Zmonike, idek savo nauja plaukuosena i temuke arba bent jau savo fotogalerijoje pasirodyk, labai jau seniai matem :4u:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės :victory:

 

Nicole ačiū :flowers:

Kaip tau sekasi? ar dar sportuoji? kaip sekasi svorį mesti? :4u:

 

Neseniai gryžom iš poliklinikos, oras labai fainas, šilta taip :4u:. Vaikas nuvargęs po procedūrų atsigulė miegučio, o as sėdžiu kavike geriu :4u: Kas prisijungs?

Galva kažko įsiskaudėjo...

 

69c9a4cf71fc.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, Dory, prisijungsiu su arbata :victory: Vis dar sportuoju, 3 kartus per savaite: pirmadieniais ir penktadieniais sportuojam su svarmenimis pagal Zumba Sculpt & Tone programa, o treciadieniais darom kardio pratimus pagal Zumba Cardio Party. Dar galvoju parsisiusti 20 minuciu express pratimus ir juos daryti likusiomis dienomis :flowers:

 

Taip pat jungiuosi i 4 savaiciu sporto konkursa, kur Abbott darbuotojai is visu fabriku visame pasaulyje konkuruos del geriausios ir daugiausiai minuciu sportavusios komandos. Kiekviena komanda sudaryta is 20 nariu, kur kiekvienas narys turi uzregistruoti kiek minuciu sportavo per diena, bet leidziama ne daugiau kaip 2 val. per diena. Turetu buti smagu :4u:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho kiek sportuoji :4u: Šaunuolė :victory: Tikrai smagu tau :4u: Aš net pavydžiu, aišku nepiktai :D. Paprasčiausiai dabar orai vis pradeda labiau šilti, tuoj lysim iš drabužių, pradės mano barankos lysti iš kelnių ;) vat tada aš pradėsiu save griaužti, kad nesportavau :( :4u:

Vis žadėjau eiti sportuoti, bet neatrandu laiko, be to norėčiau kad man kas palaikytų kompaniją, vis smagiau būtų :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va ir as viena jauciu buciau neprisivertus, bet kai kaimyne nusprende kartu sportuoti, tai vistiek kitaip, bent jau viena kita motyvuojam, jei kuri siek tiek tingi :victory: O gal ir tu turi kokia kaimyne ar is seimos kas noretu kartu pasportuoti :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba :victory:

Nicole, o sportuoji tu dėl ko? Svorį meti, raumenis stiprini, tonusą keli... ar?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va ir as viena jauciu buciau neprisivertus, bet kai kaimyne nusprende kartu sportuoti, tai vistiek kitaip, bent jau viena kita motyvuojam, jei kuri siek tiek tingi :4u: O gal ir tu turi kokia kaimyne ar is seimos kas noretu kartu pasportuoti :(

 

Tai, kad nieks neina su manim kiek kviečiau, viena nenori, kita negali ;) :flowers:, jau puseserę buvau prikalbinus, bet ji pastojo. Tai va ir vėl nėr su kuom :4u:. Nu ką teks prisiversti vienai kaip nors :4u:

 

 

Mergaitės ką veikinėjat? :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutes,

 

Dory,nekokios naujienos,laikykis,stiprybes jums,o mazajam sveikatytes. :victory:

 

Ar žinote, kad vien pažvelgus į parduotuvės lentynoje ar turguje parduodamą kiaušinį, jūs iškart galite pasakyti kokiomis sąlygomis buvo laikoma dedeklė višta, kuri tą kiaušinį padėjo?

Europos Sąjungoje visi parduodami kiaušiniai privalo būti paženklinti tam tikru kodu, kurį sudaro vienas skaičius, dvi raidės ir dar penki skaičiai. Antroje eilutėje gali būti ir papildomos informacijos (paukštyno pavadinimas, vartojimo terminas ir t.t.).

Pirmasis skaičius nurodo kokiomis sąlygomis buvo laikoma tą kiaušinį padėjusi dedeklė višta. Tas skaičius gali būti tiktai 0, 1, 2 arba 3. Po skaičiaus esančios dvi raidės nurodo kilmės šalį, o likę penki skaičiai – paukštyno registracijos numerį, kurį jam suteikė Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

Kiaušinis su pirmuoju skaičiumi „3“, reiškia, kad višta buvo laikoma fabrikiniame narvelyje. Ne erdviame narvelyje, bet tokiame, kuriame pagal paukštininkystės industrijos standartus, vienai vištai suteikta tik šiek tiek daugiau ploto nei užima A4 formato popieriaus lapas. Reiškia, kad pagal dabartinius ES reikalavimus, visą savo trumpą gyvenimą (tik apie vienerius metus) dedeklė višta praleidžia narve, kuriame jai skiriama 750 cm² ploto. Kad tarp jų nevyktų kapojimasis ar kanibalizmas, joms dažnai trumpinami snapai, kas joms yra labai skausminga.

Kiaušinis paženklintas skaičiumi „2“ reiškia, kad višta buvo laikoma ne narvelyje, o kur kas geriau, ant pakreikto grindinio paukštynuose, fermose. Jos gali laisvai vaikščioti po patalpą ir teigiama, kad tokių vištų dėslumo laikotarpis dažnai būna dvigubai ilgesnis nei tų kurios laikomos narvelyje.

Kiaušinis paženklintas skaičiumi „1“ reiškia, kad dedeklė višta laikoma laisvėje, lyg gamtoje, sodyboje. Deja, registruotų tokių paukštynų Lietuvoje nėra.

Kiaušinis paženklintas skaičiumi „0“ reiškia, kad kiaušinis yra ekologiškas. Vištos gali vaikštinėti atvirame lauke ir lesa pašarą, kuris užaugintas naudojant tik natūralius priedus. Jos paprastai gyvena mažomis grupėmis ir deda kaiušinius gūžtose. Ūkininkai užtikrina kuo geriausias ir sveikiausias šių vištų laikymo sąlygas. Tokių vištų gyvenimo trukmė gali būti 10 – 15 metų.

Lietuvoje yra užregistruota 20 ūkio subjektų, užsiimančių dedeklių paukščių laikymu. Tiktai du iš jų – ekologiški (0), trys – laiko juos ant kraiko (2), ir penkiolika - vištas laiko fabrikiniuose narveliuose (3). http://www.vmvt.lt/objektai2/view.php Taigi gyvūnų gerovės ir ekologiškumo atžvilgiu, mūsų rinkoje kol kas yra gana sudėtinga rasti aukštos kokybės kiaušinių.

Reklamos ant kiaušinių pakuočių gali klaidinti vartotojus. Kaimiški ar linksmi reklaminiai vaizdai ant kiaušinių pakuočių ne visada atspindi tikruosius paukščių laikymo metodus. Visada verta pažiūrėti į pačio kiaušinio žymėjimą ir įsitikinti kokiomis sąlygomis kiaušinis buvo „pagamintas“.

Kokius margučius norite matyti ant Jūsų šventinio ar kasdieninio stalo? Tokius, kuriuos sudėjo laisvai, humaniškai ir ekologiškai švariai laikomos vištos? Ar tokius, kurių dedeklės vištos niekada nematė ir nepajuto saulės šviesos spindulių, visą savo gyvenimą praleidusios ankštame narve, paukščių fabrike?

Aišku, kad už kokybiškesnį kiaušinį teks kažkiek daugiau sumokėti, bet tai darant jūs neskatinsite fabrikinio vištų laikymo, o atvirkščiai - prisidėsite prie geresnių jų auginimo ir laikymo sąlygų.


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos mergaitės :victory:

 

Dory, stiprybės, tikrai nemaloni situacija...

 

O aš buvau porą dienų Druskininkuose pas tetą, praktiką pradėjau darytis, visai įdomu pasirodė ta buhalterija :flowers: Tik neaišku kaip toliau bus :4u:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labuliukas rytulius :flowers: ,jau isnyko menuliukus. Dziaugsmo kupina diena atkeliavo ir pas jus. Juokas vienas,juokas du,jums geros dienos linkiu. :victory:

 

CrocusFinishedWeb.jpg


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas :flowers:

Ačiū mergytės už paguoda :4u: , sunku... bet stengiamės nepalūžti.

Alacka, iš pačio ryto nors truputį nuotaiką pakėlei su linksmu pasisveikinimu :D, ačiuks :4u:

 

Sveikos mergaitės :4u:

 

Dory, stiprybės, tikrai nemaloni situacija...

 

O aš buvau porą dienų Druskininkuose pas tetą, praktiką pradėjau darytis, visai įdomu pasirodė ta buhalterija :D Tik neaišku kaip toliau bus :)

 

Tai buhalterijos mokinies? Aš nuo mažens sakiau užaugus būsiu buhalterė :D, bet dabar norėčiau savo norus atsiimti atgal ;)

Jetus man patinka kuistytis popieriuose, skaičiukuose ir t.t. bet ta didelė atsakomybė :(, pasirodo buhalterija ne man.

Nors ir dabar dirbu šioje srityje :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos fainuolytes :rolleyes:

 

Milijonas metu, taciau kazkaip gyvenimas kitaip pasisuko tekekt, pries srove varo, bet jusu pasiilgau :doh:

 

 

O dar daugiau milijonu metu Eitvydei :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.