Pereiti prie turinio
Nicole

Kavinukė ''Fainuolių Klubas''

Rekomenduojami pranešimai

Labutis, fainuoles :rolleyes: Penktadienis :flowers: Smagu, kad uzsukai, Snape :doh: Papasakok daugiau, ka veikineji paskutiniu laiku ;)

 

 

 

Laba :)

Nicole, o sportuoji tu dėl ko? Svorį meti, raumenis stiprini, tonusą keli... ar?

 

Eitvyde, sportuoju del svorio, nes uzsivariau kazkur 15kg per stresus. Kol kas sunkiai metasi, bet alkana tikrai nenoriu buti :D Numeciau vos 5kg, bet noretusi dar bent 5kg numesti tada buciau patenkinta. Aisku sportuoju dar ir del energijos, nes paskutiniu metu jauciau, kad visiskai jos neturiu, pastoviai pavargus, nieko nesinorejo daryti :doh: O pilvukas jau po truputi geriau atrodo, tad Zumba tikrai veikia :lol:

 

Kaip minejau anksciau, darbe dalyvavau svorio metimo konkurse, bet jo tikrai nelaimesiu :lol: Pirmadieni paskutinis pasisverimas ir laimetojos skelbimas, kuri numete virs 7kg :super: Siaip tikrai buvo smagu konkuruoti ir vienas kita motyvuoti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba

15kg.. nu joooo... :rolleyes:

Sėkmės metant..

Man irgi reiktų pasportuot... nuo visur daug maž svoris nukrito, o pilvas liko.. reiktų atsilenkimų kokių, bet turbūt ne tokiam lodariui kaip aš jie... :doh:

 

Indrut, ne dėl ko kito, o dėl tavęs ir palikau šitą forumą, tad keista, kad lyg ir džiaugies manim.. gi galima sakyt, kad išsivijai :flowers:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės...

 

Pradėjom sodo darbus pagaliau...Dabar reikia juos pabaigti... :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Tai buhalterijos mokinies? Aš nuo mažens sakiau užaugus būsiu buhalterė :lol:, bet dabar norėčiau savo norus atsiimti atgal :doh:

Jetus man patinka kuistytis popieriuose, skaičiukuose ir t.t. bet ta didelė atsakomybė :flowers:, pasirodo buhalterija ne man.

Nors ir dabar dirbu šioje srityje :rolleyes:

 

Aha, mokinuosi, jau paskutinis kursas, bet visą laiką labai jos purčiausi, nors gal ir be reikalo. Ta atsakomybė tai tikrai didelė o aš kadangi visada skubu tai man ir su skaičiavimais ko gero bus bėdų :super: Niu bet gal man vis labiau tai patiks :lol:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrut, ne dėl ko kito, o dėl tavęs ir palikau šitą forumą, tad keista, kad lyg ir džiaugies manim.. gi galima sakyt, kad išsivijai :flowers:

:doh::rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu, kad uzsukai, Snape :rolleyes: Papasakok daugiau, ka veikineji paskutiniu laiku :flowers:

 

Zinok beveik gyvenu vilniuj :doh: paskaitos, seminarai, egzaminai, perlaikymai ir t.t.

Tai pasotivia kaunas-vilnius marsiruoju.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba,

Kadangi jau prasidėjo ta savaitė, kai dažna turi suspėti padaryti daugybę priešventinių darbų - linkiu gero ūpo, sveikatėlės ir kad nenuilstumėt besisukdamos tarsi voverės užburtame rate.

Sugalvokit viską taip, kad ir jums būtų gerai ir visi kiti liktų sotūs.

easter_bunny.jpg


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ei kokia faina zuike :flower:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutes :flower:

 

rokoko,zuike :flower:

 

Ka skanaus gaminsit Velykoms?


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labukas mano mylimos Fainulkos :flower:

 

Vat ir Velykos artėja... atrodo nesenai apie Kaledas kalbėjome :flower:

 

Per Velykas važiuosiu į kaima :flower: Pati dar nežinau ka gamynsiu, bet kiaušinius tai tikrai dažysim, bus dukrytėm atrakcijos :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutes meilee.gif


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vot su tom velykom, smagiausiai būtų išsirengti kaip tai zuikei ir kiaušus ridinėti, kur nors kur šilta :flower: Žinau kiek bus svečių, žinau kur būsim, dar nežinau ką ruošti, kad būtų gana daug, skanu ir greitai.

Bandysiu Alackos vyniotinį su aguonom, keksą iškepsiu, obuolių pyragą - kad būtų su ledais.

Tada gal kokį didelį šventinį kugelį su kokiom skaniom daržovėm. Reiks ir gaidžio. Kepsiu nugarinę su slyvom. Tada gal jau visiems visko užteks.

Visa dienelė bus praleista virtuvėj, bet ką daryti? Pavydžiu tom moteriškėm, kurios išlekia į svečius ir ramybė.

 

Ir sau, ir visoms kitoms, kurių laukia mano likimas - lionkiu kuo sėkmingiausiai susitvarkyti ir tada jau smagiai paiškylauti.

 

 

20090412-eggart05.jpg


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.