Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Privalomoji karo tarnyba

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Kaip jus žiūrite, ką manote apie tai ?

Ar privalo vaikinas eit tarnauti? :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butinai


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreeiau,kad mano vaikis ten neito.Nors gal nera ten taip baisu,kaip tarybiniais laikais.Viena pa?astama pasigimde ant senatves suno,u?augino,kai atejo laikas a kariuomen?-parei?ke,kad jos vaikas ne mamytes sunelis ir butinai tarnaus.Po meto gra?ino karste ja,lygtai pats nusi?ude,lygtai ka?kas jam padejo,niekas ten labai nesia?kino...Tai a? tokio dalyko bijau,o ne to,kad ten jis nei?simiegos,ar dideli fiziniai kruviai.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

O a? tik tai u?. :blink:

Gal del to kad pati augau kari?kiu ?eimoj (ir gymine visa kari?kiai ). Ir mane taip pat auklejo ?eimoj re?imas,tvarka, grudinimas , sportas, sportas, sportas.

Del to vyras kuris netarnavo yra ne vyras, (eia ai?ku)tik mano nuomone

Tuo labiau pati matau ir ?inau kaip ten elgesi su ?auktiniais . Ten jiems kaip

sanatorijas, kiti namie tokio maisto neragav? kaip ten. O vienintelis dalykas del ko

sunku, tai kad jie fizinio nepadaro, silpni vaikinukai visai auga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Kicules argumentais sutinku,bet vis tiek...kas gali garantuoti,kad nebus dedv?einos,kad negra? jis su?alotas.Suno a? pasigimd?iau sau,o ne ka?kokiai mistinei Lietuvai,ir jei galima i?vengti ka?kokios rizikos,kad jam ka?kas atsitiks,tai noreeiauir i?vengti.Kariuomenej jis bus u?daroj erdvej,ir gali buti,kad nesugebes apsiginti,u?sidarys savyje ir iki nelaimes vienas ?ingsnis.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo o prie mamytes ?ono tikras vyras i?augs


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyras, netarnav?s armijoje, ne vyras.


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei?augs.I? to am?iaus,kad mamyte viska daro,jau seniai i?augo.Bet yra toks dalykas.Ka?kada seniai ?iurejau viena filma,kai labai turtingo ?mogaus sunus nusi?ude vien del to,kad ka?kokia nususususia ma?inyt? sudau?e ir bijojo tevui pasisakyti.O po to pagrindinis filmo veikejas detektyvas namie sunui labai gra?iai atsargiai parinkdamas ?od?ius bande pasakyti,kad pasaulyje nera tokio dalyko,kurio sunus negaleto prisipa?inti tevui.Ir a? vaiko pasakojimus apie tai,kas klasej ruko ir kas ka myli ir ko nemyli,i?klausau su mintimi,kad gal geriau man to ne?inoti.Bet i? kitos puses,niekada nebaru,nepriekai?tauju,niekaip neigiamai nereaguoju,jei man ka?kas nepatinka.Nes ?inau,kad jei ka?kada vaikui tikrai reikes ka?kokios pagalbos,pirmiausiai jis atleks pas mane net nesvarstydamas,bars ja mamyte ar ne.O savaranki?kumas-tai kai vaikas pats susiranda namie valgyti ir pasi?ildo,kortel? paem?s keliauja a gydytojo kabineta ir bendrauja ten be man?s,arba kai einam a kirpykla,a? tik moku,o su kirpeja bendrauja jis.

 

Papildita:

Vyras, netarnav?s armijoje, ne vyras.

O kas tada?


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Su Kicules argumentais sutinku,bet vis tiek...kas gali garantuoti,kad nebus dedv?einos,kad negra? jis su?alotas.Suno a? pasigimd?iau sau,o ne ka?kokiai mistinei Lietuvai,ir jei galima i?vengti ka?kokios rizikos,kad jam ka?kas atsitiks,tai noreeiauir i?vengti.Kariuomenej jis bus u?daroj erdvej,ir gali buti,kad nesugebes apsiginti,u?sidarys savyje ir iki nelaimes vienas ?ingsnis.

Jo tikrai niekas nesuzalos, nes tuoj kaip sakant dedavcinos nera, mano nuomone dabar ir kariuomenej dar per mazai greztos tvarkos, mane seimoj grezciau auklejo.

O cia serzantas i kareivi dar ir JUS turi kreiptis :doh :blink: Ir pabandyk balsa pakelt, nezinai kaip kas pasibaigs tada, bet kaip nebutu, skaitau kad tarnyba vistiek yra reikalinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, ypae kai augini dukra...

 

reta, augink protinga suno, kad laiku eito mokytis, nereix a armija eiti...nebent pats nores pabandyt...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
jo, ypae kai augini dukra...

O prie kom cia dukra?

As taip pat dukra savo tevams :blink: Ir ka? Dar ir sunu turi, bet pabandytu nors namioka duot kad tainauti nenori :doh

Nors jis ir pats dega noru, greiciau, dreiciau tarnaut :)

KIaip nekaip kariuomene-vyru mokykla :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie tom, kad kai tik dukra augini, tai kokie klausimai apie kitu nuomone del tarnybos...juk tu savo dukros neleisi i armija...nu nebent kada nors dievas duos ir berniuka...tada matysi ar neskauda motinoms sirdies isleidziant vaika tarnaut...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.