Pereiti prie turinio
Tita

Pastojau nuo juodaodzio.Ka daryt?

Rekomenduojami pranešimai

Sveikos, merginos.

Turiu beda, o gal dziaugsma, net nezinau. Netaip senai susipazinau su juoduku.. norejau egzotikos gyvenime :kadaryt: Smagiai bendravom pradzioje. Poto pastebejau dalyku, kurie man labai nepatiko. Beto, emiau itarineti, kad yra jaunesnis, nei pasisake man. Kai issiaikinau, kad uz mane zymiai jausnesnis, susideliojau taskus ir nusprandziau issiskirti. Prase dar vieno sanso, apeliavo i mano sazine, tipo sudauziau jam sirdi... O kai suzinojau, kad laukiuosi, liepe eiti pas daktarus ir tvarkyti reikala, nes jis vaiku dar nenori, ir jei as vaika pasilieku, jis daugiau su manim nebendraus... Man jo ir nebereikia, su vaiku ar be jo, su tokiu reikalu daugiau tureti nebenoriu.

Merginos, ka patarkit, labai svyruoju...Gimdyt ar ne? Juk vaikas bus tamsus. Lietuvoje sunku bus gyventi, o cia, Anglijoje kolkas visa gyvenima likti nenoriu. O ir vienai sunku bus auginti leliuka... Man 29m. Jauciuosi labai kvailai tokioj situacijoj, lyg buciau kokia 18mete, kuriai apsuko galva :coffee:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba :kadaryt:

Bet kokiu atvėju teks padaryti pačiai sprendymą.

Kaip pati jautiesi? Dėl vaikelio gimimo abėjoji tik dėl jo odos spalvos? :coffee:

Dabar tai nera kažkokia retenybė, yra visuokiu poru, gimsta maišytu vaikučiu.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba :kadaryt:

Bet kokiu atvėju teks padaryti pačiai sprendymą.

Kaip pati jautiesi? Dėl vaikelio gimimo abėjoji tik dėl jo odos spalvos? :coffee:

Dabar tai nera kažkokia retenybė, yra visuokiu poru, gimsta maišytu vaikučiu.

 

Vaikelio jau senai norejau, bet norejau ir tecio salia... Esu labai pasimetus, svetimoj saly, palikta nescia.. Taip, kazkiek gasdina ir odos spalva, nors tikiu, kad vaikelis butu labai grazus. Zmones vis dar nera labai tolerantiski, bijau, kad sunku gyvenime butu ir man, ir mano vaikeliui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas Tita,

Man atrodo dabar svarbiausia apsispresti ar tu nori vaikelio, ir toki faktoriai kaip odos spalva neturetu tai nulemti, svarbiausia kad vaikutis butu sveikas, zinoma butu sunku vienai su vaikuciu, bet tikiu kad veliau viskas atsipirktu. O del tolerancijos tai Lietuvoj tamsiaodziai jau po turputi gyvena, ir ju daugeja, mano sunelio net darzelio grupej buvo tamsi mergaite, net ne tamsesnio gymio, o gryna juoduke, visi vaikuciai graziai ja prieme, niekada is sunelio negirdejau jokiu pasaipu ir pan. kaip tik buvo labai miela, linksma mergaite :coffee:.


Dovanėlėcompliment.gif

cec9e6c82f5c.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As speju jus visos su vyrais gyvenat? Vyrai palaike jus budamas nescias? kartu pas daktarus, kartu vystiklus keitet, niekas pirstais nebade.. Nezinau, 80% noriu gimdyti, bet likusius % abejoju..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai,panaši situacija buvo mano pažįstamai...Jis musulmonas...Vaiko nenorėjo...Kai tik sužinojo, iškart dingo. Pagimdžius likti Airijoje vienai,be paramos, be pagalbos...Grįžti į Lietuvą - jokio darbo, paremti bedarbė mama irgi negalėjo...Ji pasidarė išvalymą...Liko Airijoje, toliau dirba, gyvena...Čia ne raginimas kažką daryti...Noriu pasakyti, kad taip jau būna...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryt man pas daktarus.. vis dar svyruoju, viena diena gimdau, kita jau nebe.... Kad ir kaip norejau leliuko, jauciu darysiuos valyma.. neissilaikysiu viena svecioj saly.. Aciu merginos uz pagalba :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Umėtykit mane akmenimis, bet aš tokioje situacijoje pasidaryčiau abortą


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as visdelto siandien apsisprendziau gimdyti. Bus kaip bus :( Negalima visa laika begti nuo sunkumu, reikia su jais susigrumti. Tikiuosi mano pasirinkimas manes neprazudys ir supuosiu savo isvajota vaikeli, ir nesvarbu kokios jis bus spavos. Jis bus mano !!!! :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu, kad taip apsisprendei.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai džiaugiuosi kad taip apsisprendei :( Aš turėjus persileidima, ir todel manau kad kiekviena gyvybe turi teise gyventi ir pamatyti si nuostabu pasauli :( Linkiu gero nešiojimo, ir stiprybes kai išliks sunkumai. :(


Dovanėlėcompliment.gif

cec9e6c82f5c.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu šitaip apsisprendus,šaunuolė :(


1.gif

94d2ba8b8caf.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.