Pereiti prie turinio
Pajure

Nekokybiškos prekės

Rekomenduojami pranešimai

Vakar toks bajeris buvo,kad net šiandien dar pikta.Vaikštinėjam mes po Maximą Mindaugo gatvėj,apsipirkinėjam,ir man pasiūlo paragauti kaimiškos silkės.Nu tokia skani ji buvo,kad pasiėmiau vieną dėžutę.Man pasakė ačiū,kad perkate,nemokamai davė grąžų reklaminį maišiuką.Namie atsidarau tą dėžutę-iš pradžių nesupratau,galvoju,gal čia su mano skonio receptoriais kažkas daros.Bet vis dėlto teko išspjauti,nes silkė su daržovėm tiek sušvinkę,kad aplamai nevalgoma.Galiojimo datos ant dėžutės neradau.Čia ką-nauja akcija,kad parduoti produktą,kurio jau neįmano valgyti išeina Aš jau tiek daug metų visokias silkes perku,niekada nežiūriu galiojimo datos,ir niekada nepataikiau nevalgomą nupirkti,na būna kartais,kad per sūru,ar per rūgštu.Ir jei ne ta ragavimo akcija,aš visai nesiruošiau jos pirkti...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Jau visai nesenai pasakojau apie tai kai nupirkau koldunus su mesa, bet vietoj mesos,kazkodel buvo varske.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš visada pirdama pažiūriu galiojimo laiką, jei jo nerandu visai neperku, o jei tos prekės baisiai reikia klausiu pardavėjų kodėl nepažymėta, panervuoju jas biškį :geda: Anksčiau kai dar nebuvo pas mus savitarnos, tai užknisdavau pardavėjas klausimu "kada galiojimas baigiasi". Visada pažiūriu ar tinkamose sąlygose laikoma (juk ir nepasibaigus galiojimui gali būti produktas jau pagedęs). Kai atsidarė savitarnos parduotuvė galiojimo laiką pasižiūriu ir ant ne maisto prekių (skalbimo miltukai, minkštikliai ir t.t.). Juk jei jau perku noriu, kad būtų šviežia :this:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Aš žiūriu , bet kartais kai labai skubi, tik sumeti viską į maišą ir tiek.

O kai parduotuvėj akija vyksta, tai kažkaip turbūt ir nepagalvočiau kad ten

galiojimo laikas baigęsi :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš pripratus tik žiūrėti,kad pieno produktų kuo ilgesnis galiojimo laikas būtų,nes niekada nežinau,ar šiandien viskas bus suvalgyta,ar tik po trijų dienų.O duoną ir bulkas čiupinėju per maišelį,kad minkšti būtų.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O visa kita? Imi ir tiek?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Raigi daugiausia nuolaidos ir yra del besibaigiancio galiojimo. Man irgi svarbiausia galiojimo laikas.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dazniausiai pasitaiko nekokybisku prekui priekybos centruose :geda::bredis:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsivaizduokit, mes šeštadieni abu su vyreliu nusipirkom gerą šmotą(apie 1,5kg) prasmirdusios šoninės :bredis: Na ji dar ne visai dvokia bet jau vistiek kvapas yra :lol:

Už tai pardavėja nei paragaut davė(aišku mes ir neprašėm) ir būtent iš to gabalo atpjaut norėjo :geda:

 

Na šuo dabar kasdieną gauną po gabalą gerą, tai vakare ištisai jau satovi prie balkono, vedas šoninę valgyt :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Įsivaizduokit, mes šeštadieni abu su vyreliu nusipirkom gerą šmotą(apie 1,5kg) prasmirdusios šoninės :geda: Na ji dar ne visai dvokia bet jau vistiek kvapas yra :lol:

Už tai pardavėja nei paragaut davė(aišku mes ir neprašėm) ir būtent iš to gabalo atpjaut norėjo :this:

 

Na šuo dabar kasdieną gauną po gabalą gerą, tai vakare ištisai jau satovi prie balkono, vedas šoninę valgyt :lol:

Suniukui pasiseke.

O mane paskutiniu metu nervoja ... toks jausmas kad priekybos centruose vien atbrosus parduoda :mda: Tokios prastos prekes :mamba:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nekokybiskos prekes manau yra KINIECIU PREKES :mirksiukas: nes ka nusiperki viskas luzta


66288.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Suniukui pasiseke.

O mane paskutiniu metu nervoja ... toks jausmas kad priekybos centruose vien atbrosus parduoda :mda: Tokios prastos prekes :mirksiukas:

SUTINKU NES AS IR PARDUOTUVEJE DAZNAI NUSIPERKU NEKOKI GABALIUKA MESYTES su kvapeliu :hm:


66288.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.