Pereiti prie turinio
Eitvydė

Pakelkim, pakelkim!

Rekomenduojami pranešimai

Laba diena, siūlau pakelti.. kas šampano kas pieno kokteilį, kas tiesiog kavos puodelį už forumo sugrįžimą :)

O šiaip neradau jokios naujos temos plepesiams, tai šitą ir sukūriau. Forumas tarsi atsigavo, bet nematau atsigavimo požymių.. 

Tai ar yra čia visgi gyvų ar pabėgę visi į feibukus? :)

  • Patinka 2

Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kelkim kelkim ir pakelkim 🙂 vnž sveiki visi 🙂🙂

  • Patinka 1

🙂

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cheers Drinking GIF by BBC

@Eitvydė, siūlymą priimu 🙂

Visas forumas - jūsų paslaugoms, elkitės jame taip kaip ir seniau, nebijokite šeimininkauti, kurti temų, diskutuoti, jauskitės visiškai laisvai.

Taip, facebook'as ir ilga forumo prastova, kai jis buvo nepasiekiamas, nieko gero nedavė.

Iš techninės pusės viskas gerai sutvarkyta, bet matomai dar turi Google'as suindeksuoti daugiau puslapių, kad forumą aptiktų ir nauji žmonės.

Rudenį / žiemą manau bus jau sukurtas ir forumo apps'as, kuris leis labiau įsitraukti į diskusijas, sekti turinį, gauti pranešimus, visai kaip ir Facebook programėlė daro. 🙂

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

snoop dogg dancing GIF by Romy

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kur tie mūsų senbūviai? Ar dar užsuka? Ir kas per Adminas? Naujas (okupavęs) forumą ar kažkas senas slapstosi? Užaugau, bet cekavumas liko..

  • Patinka 2

Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra senbuvių 🙂

Keliu kavos puodelį

  • Patinka 2

audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-08-24 17:25, Eitvydė parašė:

Tai kur tie mūsų senbūviai? Ar dar užsuka? Ir kas per Adminas? Naujas (okupavęs) forumą ar kažkas senas slapstosi? Užaugau, bet cekavumas liko..

Vienas kitas matau užsuka 🙂

Laukiau šio klausimo, todėl pasisakysiu trumpai apie save. Ir senas ir naujas esu sakyčiau. Kažkada seniai seniai, gal 2009 m. tai buvo į mane kreipėsi Kiculė su prašymu atnaujinti forumą, kai dar xforumas.lt vadinosi. Atnaujinimą sėkmingai padarius bendradarbiavom ir toliau, ji nutarė forumą laikyti mano serveryje, o aš padėti iš techninės pusės esant poreikiui.

Taip viskas truko iki kol Kiculė apleido forumą ir nebemokėjo už www adresą ir talpinimą. Po to ilgą laiką forumas tiesiog neveikė.

Prieš metus laiko man pačiam kilo interesas vėl dirbti su forumais, atgaivinau įgūdžius kituose sėkmingai įgyvendintuose projektuose. Tada prisiminiau, kad kažkur archyvuose yra šio forumo sena versija. Galvoju, o kodėl neatgaivinus jo? Buvo parašytas laiškas Kiculei, bet apytiksliai metus ar pusę atsakymo negavau jokio, padaryta išvada, kad jai niekas nebeįdomu ir judėjau toliau. Įdėjus darbo forumas buvo moderniai atnaujintas ir štai jis čia. 🙂

Tiesa, po forumo paleidimo Kiculė atsibudo ir parašė laišką man. Aš pasiūliau jai perleisti forumą, tačiau į tai ji vėl nieko nebeatrašė. Išvadas pasidarykite patys: okupantas aš ar ne? 😈

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.