Pereiti prie turinio
vyger

oriflame kosmetika

Rekomenduojami pranešimai

Platinu oriflame kosmetika ir labai noriu suzinoti apie ja atsiliepimus. Busiu dekinga jei pasidalinsite jais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

As beveik nieko neperku is oriflame, kodel? Net ir pati nezianau.

Drauge platina Avon, tai gal del to.

Nepereniause pirkau is oriflame muila Soap Bar , tai labai jau malonus, kvapas :pack2_thumbup[1]:

1787l.jpg_1787l.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Platinu oriflame kosmetika ir labai noriu suzinoti apie ja atsiliepimus. Busiu dekinga jei pasidalinsite jais.

 

 

Tu tik nesupyk. Bet avon jau ?... geras kai kurios prekes, o oriflame a? i?vis nekalbu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip tik oriflame yra daug mielesne nei kad avon :mirksiukas: esu dalyvavusi keliuose susirinkimuose, ir pirkusi ir tikrai nenusivyliau :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man oriflame tai tikrai geresne nei avon.keik naudojau sios kosmetikos tai tikrai nenusivyliau :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tu tik nesupyk. Bet avon jau ?... geras kai kurios prekes, o oriflame a? i?vis nekalbu.

Pritariu ir nuo sav?s galiu pridurti - neskaitau tai kosmetika :geda


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Avono esu pirkus,daugiau ai?ku taip nedarysiu.

O oriflame esu tik katalogus vareiusi.Man labai adomu,ar buna veido kremo meginuko ten,nes kai reklama paskaitau,tai viskas labai gra?u,o realiai tik pora karta paband?iusi galiu pasakyti,tinka man kremas ar ne.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

adfangi mano puske platino orifleima pirkdavau kai ka: vaiki?kus kvepalus ?alikela, vaiki?ka lupda?a. merginai mano patiko :)

pirkau kojo ?veitikla tas kur nubalina kojas ir pa?alina negyvas lasteles. labai patiko :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:

nors kremai ne vienas man nepatiko ir netiko, o kvepalai kai kurie nieko bet labai trumpai laiko. nors mano vyras vienus lyg ir soul vadinasi nuolat perka jam labai patinka ir tikrai ilgai laikosi


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? ankseiau daug ka pirkdavau i? AVON kometikos, nes ja platinau tuo metu ir man jo kainos visai padoriai atrodydavo. Oriflame esu naudojusi tik viena gaikta: senais laikais budavo toks makia?o pagrindas ?alios spalvos, kuris paslepia sutrukinejusias kraujagysles. Tada ant vir?aus reikia veida padengti kremine pudra. Na man tas daiktas patiko nerealiai, daugiau niekur tokio nemaeiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pati taip pat platinu šią kosmetiką, ir galiu pasakyti, kad reikia atsitaikyti gaminius, vienai gali tas tikti, kitai ne. Aš pati naudoju kremus, pienelius, tonikus ir labai patinka ir tinka, žinoma taip pat teko išbandyti ne vieną gaminį kol atsirinkau. O iš dekoratyvinės kosmetikos naudoju tik krempudrą. Man tikrai patinka, o beto galima atrasti tikrai kainos ir kokybės santykį :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oriflame kosmetkos beveik nenaudoju, vieninteli dalyka, ka naudoju tai krema nuo striju ir pilvo stangrinamaja zele (efektas yra). O visai kitai kosmetikai teikiu pirmenybe Mary Kay.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as isvis nesidazau..........bet is orifleimo uzsisakineju muiliukus kvepalus ir tttttt........man patinka si firma labiau nei avon.


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.