Pereiti prie turinio
vyger

oriflame kosmetika

Rekomenduojami pranešimai

nenaudoju sios kosmetikos visai. net neisivaizduoju kokia kokybe :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

didžiausios nuolaidos visai kosmetikai! Įsigykite natūralios švedų Oriflame kosmetikos gaminių.Kosmetiką galite peržiūrėti kataloge: puslapyje http://my.oriflame.lt/vika ,spauskite nuorodą pavartyti galiojantį katalogą.Žiūrėkite ir mėgaukitės.Jei išsirinkote ir norite užsisakyti galite skambinti,rašyti arba tiesiog:Spauskite užsisakyti iš manęs, užpildykite užsakymo lapą, įrašykite užsakomų gaminių kodus ir kiekį, nurodykite savo el.paštą ar telefoną ir aš su jumis susisieksiu.

 

Jei norite tiesiogiai pirkti gaminius iš kompanijos arba Jei norite tapti klientu (e),konsultantu (-e) ir papildomai užsidirbti spauskite Prisijungti prie mano grupės ir užpildykite konsultanto registracijos formą (taip pat nurodykite savo telefoną ar el.paštą ir aš su jumis susisieksiu).Turėsite 23% nuolaidą ir daug kitų privilegijų.

 

Klauskite,rašykite.(Klaipeda) :sird:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...kokybė kaip ir daugelio, kai kas tinka kai kas ne....Netinka šampūnai,bet patinka swedish spa linija.... :rolleyes: Dar dukra visada užsisako krema nuo striju :flowers: , o man topas yra atidi priežiūr lūpoms alkūnėms ir kulnams.... :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka oriflame muilai :lupos:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi dirbu su Oriflame katalogais. esu platinusi ir avon bet kazkaip visi mieliau ziuri i roflame, sake pigesnes prekes ir kokybe geresne. esu isbandziusi beveik visas prekes, o nusivylusi vos keliomis.


Pasaulis yra apvalus, todėl vieta atrodanti visko pabaiga, gali būti tik visko pradžia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai seniai, kai dar gyvenau su tevais, mama pirkdavo mums su sese is Oriflame toki specialu veido sveitikli su grudeliais ir astria kempinele (problemiskai paaugliu odai), tai ten tikrai buvo super daiktas. Daugiau nieko nesu bandziusi, bet vis kirba mintis kazka pabandyt. Is Avono irgi praktiskai nieko nesu turejusi, tik mama kazkada kvepindavosi labai superiniais mano uoslei kvepalais - Avon Tasha :) Dabar jau ju deja nebegamina.

O Oriflame yra naturali kosmetika? :) Siaip manau, kad mums tinkamesne yra butent Siaures salyse sukurta kosmetika, tai gal Oriflame ir visai nieko butu, atsitaikius sau geriausias priemones :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va, sesė tiek prigyrė man Oriflame, kad jaučiu teks, kai išbaigsiu atsargas ir man kažką griebt iš ten pabandymui. Jai sakė, ką bandė, viskas tiko ir patiko :) jau esu nusižiūrėjusi keletą dalykėlių :xsaule: tik nervina, kad reik pirma likučius prasišluot :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu va, sesė tiek prigyrė man Oriflame, kad jaučiu teks, kai išbaigsiu atsargas ir man kažką griebt iš ten pabandymui. Jai sakė, ką bandė, viskas tiko ir patiko :bara: jau esu nusižiūrėjusi keletą dalykėlių :xsaule: tik nervina, kad reik pirma likučius prasišluot :)

 

Gal geriau net nebandyk to šlamšto :flowers:

Gal tik iš poros merginų esu girdėjus kad kok nors šūdniekėlis tiko ar patiko, daugiau viskas siaubekas. Gailėsies paskui išmetus pinigus į balą :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal geriau net nebandyk to šlamšto :coffee:

Gal tik iš poros merginų esu girdėjus kad kok nors šūdniekėlis tiko ar patiko, daugiau viskas siaubekas. Gailėsies paskui išmetus pinigus į balą :flowers:

matai :D nu sesė man nemeluotų, bet ji ne LT gyvena ir savo šaly užsakinėjo visas priemones. Tai gal vėl eilinį kartą bus taip, kad pas mus iškiša visokį šlamštą :doh: gi ne kartą skaičiau atsiliepimus, kad netgi pigesnių firmų kosmetika kokioj Anglijoj ar Airijoj žymiai kokybiškesnė nei ta, kur perkam mes LT parduotuvėse :rolleyes: nu pabandysiu pradžioj iš sesės rekomenduotų kokią vieną priemonę užsisakyt pabandymui ir žiūrėsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau tušą AVON Ispanijoje ir LT du skirtingi dalykai :D

Panašiai gali buti ir su oriflame :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.