Pereiti prie turinio
kicule

Kiekviena žmona nori žinot ...

Visa teisybė  

65 nariai prabalsavo

  1. 1. Visa teisybė

    • Taip. Aš noriu žinot jei mano vyras buvo pasukęs į šoną
      29
    • Jeigu ten yra kaip ir antras gyvenimas (antra šeima), vienkartinis toks vyro poelgis man nerupi.
      7
    • Mažiau žinai- geriau miegi!
      26
    • Kita…
      3


Rekomenduojami pranešimai

Taip ir as tokiu situaciju macius. Klaiku ziureti kaip sutuoktinis pabalsta :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai gyvenu su tokiom mintim: "Akys nemato, širdies neskauda". O be to pletkais niekada nepatikėčiau kol pati nepamatyčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš tai gyvenu su tokiom mintim: "Akys nemato, širdies neskauda". O be to pletkais niekada nepatikėčiau kol pati nepamatyčiau.

 

Sutinku su tuo, bet to manau, kad seimoj turetu buti kazkas netaip, jei vyras nusuka i sona..taip pat jei santuoka labai stipri ir atvira, tai greiciau uz paskalas pastebesi, kad kazkas ne taip su vyru :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš tai gyvenu su tokiom mintim: "Akys nemato, širdies neskauda". O be to pletkais niekada nepatikėčiau kol pati nepamatyčiau.

oi tavo zodziai tikra tiesa.sutinku su tavim!!!!

 

Papildyta:

Sutinku su tuo, bet to manau, kad seimoj turetu buti kazkas netaip, jei vyras nusuka i sona..taip pat jei santuoka labai stipri ir atvira, tai greiciau uz paskalas pastebesi, kad kazkas ne taip su vyru  :hm:

taip visada matosi kai vyras kitaip pradeda elgtis.tada galima itarti.

todel as nenoreciau zinoti,kad ramiau gyventi ir miegoti,o kad zmones prisigalvoja,tai labai puiku tureti lakia fantazija


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As uz tai: maziau zinai - ramiau miegi. Kartais noras zinoti visa tiesa gali atsisukti pries tave pati. Taip buvo ir man. Susitaikiau su buvusio vyro neistikimybe, bet atleisti negalejau. Manau, kad vyrai, jei jau taip daro, turetu daryti su "protu", kad neskaudintu savo zmonu. Aisku geriausia taip nesielgti, bet visada buna zodelis - bet.....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As uz tai: maziau zinai - ramiau miegi. Kartais noras zinoti visa tiesa gali atsisukti pries tave pati. Taip  buvo ir man. Susitaikiau su buvusio vyro neistikimybe, bet atleisti negalejau. Manau, kad vyrai, jei jau taip daro, turetu daryti su "protu", kad neskaudintu savo zmonu. Aisku geriausia taip nesielgti, bet visada buna zodelis - bet.....

 

visada buna bet..bet cia kaip kas .vieni atleistu,kiti ne.nors seip pagalvojus tikrai vyras turetu mastyti protu ,kai suka i sona.tai gal kaskas tikrai jau negerai :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:geda:Tikra tiesa.Tiesa ir tai,kad vistiek islenda yla is maiso-ir tada jautiesi slyksciai...Buvau tokioje situacijoje...

Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia bebutu skaudi tiesa, bet as tik uz -tiesa :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As rasiau ir pasikartosiu-noreciau zinoti tiesa.Tada bent jau "melagio,apgaviko,veidmainio" etiketes nebus...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko ten pas kita moteri blatnesnio nerasi, viska gamta taip pat sudeliojo tik gal kitokiom formom. O jeigu zmogus gerbia kita zmogu, tai tikrai nedarys taip, kad iskaudintu. O tie zmones kurie kaisioja lieziuvi ten kur nereikia (ta prasme i kitu seima) tai pas juos yra vienas noras tikrai nepadet, o tiktai pakenkt.

Kiekviena seima turi issiaiskinti ir kiekvienas zmogus, kaip jiem geriau elgtis vienokioi ar kitokioi situacijoj.

O neistikimybe keicia visus tiek moteris ir vyrus. Jei noro bus tai ir ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Santykiuose jauciasi kad kazkas netaip .Moteris tai iskart pajus ,man jau taip buvo nutike


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.