Pereiti prie turinio
kicule

Kiekviena žmona nori žinot ...

Visa teisybė  

65 nariai prabalsavo

  1. 1. Visa teisybė

    • Taip. Aš noriu žinot jei mano vyras buvo pasukęs į šoną
      29
    • Jeigu ten yra kaip ir antras gyvenimas (antra šeima), vienkartinis toks vyro poelgis man nerupi.
      7
    • Mažiau žinai- geriau miegi!
      26
    • Kita…
      3


Rekomenduojami pranešimai

...kad ir vienkartinis atvejis,,,o kas duos garantiją, jog nebus pakartojimo?.... :flowers: Gerai jei nebus,,,o jeigu....?

Va butent, nes kaip taisykle, jei buna vienas kartas tai jis po kiek laiko pasikartoja.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Va butent, nes kaip taisykle, jei buna vienas kartas tai jis po kiek laiko pasikartoja.

deja as irgi su tuo turiu sutikti :mirksiukas:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
deja as irgi su tuo turiu sutikti :D

 

 

o aš tikrai nesutinku, žinau šeimą kur vyras buvo girtas ir merga pačti užlipo tikra ta žodžio prasme, žmona nežino, bet jis į šoną neina, sako man ir taip nereikėjo

 

kitas atvejis, žmonės jau amžiui. vyrui gavosi netyčia vienas kartas bet jis neina neiško nuotykių, nu išėjo išėjo ką dabar nesižudysi

 

aišku aš sutinku jei vyro tokia natūra ir jis pabandė suprato kad nesužinojo ir davai į trasą, tai čia jau kita kalba

 

bet mane labiausiai jie nervina kad mums kaip durnelėms pudrina smegenis, kad tikrai nieko nebuvo, tu gali manim pasitikėti ir t.t., o jei pagautm ir ant merginos užsiropštusį, jis vistiek neturėtų drąsos būti vyru ir prisipžinti, surastų priežastį kaip pasiteisinti

Redagavo zana

Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma visokiu situaciju pasitaiko, bet as jau ne karta minejau siame pasaulyje jau nepasitikiu nieko, tik savimi, taigi vyras neisimtis....nezinau gal as per ziauri esu bet yra kaip yra, gal veliau su amziumi kitaip i viska ziuresiu kitaip reaguosiu


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o aš tikrai nesutinku, žinau šeimą kur vyras buvo girtas ir merga pačti užlipo tikra ta žodžio prasme, žmona nežino, bet jis į šoną neina, sako man ir taip nereikėjo

 

kitas atvejis, žmonės jau amžiui. vyrui gavosi netyčia vienas kartas bet jis neina neiško nuotykių, nu išėjo išėjo ką dabar nesižudysi

Pirmu variantu mažiau gerti reikia...

Antru, neįsivaizduoju, kaip netyčia gali gautis? :flowers::flowers:

 

Aš norėčiau žinoti , jau vien dėl to, kad nemėgstu melo, nė nekalbant apie pagarbą ir bendrus šeimos interesus :wub1:


1h3l1i0j4cc848j23j9j5326233336333b6e656c697569.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš norėčiau žinoti , jau vien dėl to, kad nemėgstu melo, nė nekalbant apie pagarbą ir bendrus šeimos interesus :)

 

kas iš to kad tu sužinosi vyro vieną kartą nuėjimą į šoną, ką tau tai duos nepasitikėjimą, nusivylimą, begalią kančių...

 

kam to reikia jei tai buvo tik atsitiktinumas....


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zana o as manau atsitiktinumu nebuna :) na visvien kiekvienas zingsnis turi buti apgalvotas ir uz kiekviena savo poelgi zmogus turi atsakyti, galu gale esam suauge, protingi zmones, ir tokiu kuris nuejo viena karta pasitiketi tikrai neimanoma, galima zinoma bandyti dar karta, duoti jam sansa, bet apie koki pasitikejima gali buti kalba? as to nesuvokiu :flowers:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tikrai nenorėčiau žinoti to vieno karto, paskui savęs gražatis, nepasitikėjimas, baisios mintys ir t.t. užpuola, kam to reikia

 

žinai jei sužinočiau būtų šakės tiktra ta žodžio prasme, prasidėtų isterijos ir t.t.

 

taip jei tai būtų romanas - tai kitas reikalas, bet dėl vienkartinio atvejo nenorėčiau

čia tiesiog mano nuomonė


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as sutinku su tavo nuomone, kad tai butu didziule trauma visu pirma zmogui kuri isdave, ir kaip dazniausiai buna grauziasi del to ne tas kuris isdave o tas kuri isdave, ir gerai jei tai buna tik vienkartinis nuklydimas i sona....


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as noreciau zinoti ir ta vieninteli karta.... nes vistiek jeigu vyras isdave pirma ir vieninteli karta, tai jo elgesys seimoje pasikeicia....juis buna nervuotas, nerandantis sau vietos, o kam to reikia...kam reikia pastoviai list i akis ir klausti kas nutiko, kame problema....geriau zinot viso to priezasti, o tada jau galvoti kaip elgtis toliau.... as visiskai sutinku su Butaforijos nuomuone.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš iš tikrųjų sutinku ir su jūsų nuomonėmis, tik tikrai norėčiau apsaugoti save nuo besaikio jaudinimosi ir t.t.

 

butaforija tu visiškai teisi, jie tai nesikremta dėl to ką padarė, o jei ir kremtasi tai tik vienas kitas tai parodo ir gailisi, o graužiasi ir save ėda antra pusė, kuri yra visiškai nekalta


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kas iš to kad tu sužinosi vyro vieną kartą nuėjimą į šoną, ką tau tai duos nepasitikėjimą, nusivylimą, begalią kančių...

 

kam to reikia jei tai buvo tik atsitiktinumas....

Taip, mano atveju priedo dar būtų šeimos subyrėjimas, nes atleisti galima daug ką, bet pamiršti- ne, be to, toks elgesys parodytų visišką nepagarbą tiek man, kaip žmonai, tiek mūsų šeimai ir santykiams, t.y. jų nebeliktų. Vyro nuomonė tuo klausimu irgi be gal kategoriška, todėl jis ne tik neslėptų net ir vienkartinio atvejo, bet ir nebegrįžtų į šeimą, nes nebegalėtų pažiūrėti man į akis...

 

Kaip suprasti atsitiktinumas? Per klaidą sumaišė žmoną ir kažkokią kitą ar kaip? :hm: Galva ant pečių juk tam ir duota, kad MĄSTYTUME, o jei mąstom, tai galim įvertinti pasekmes- kas bus, jei nueisi į šoną, tada gali spręsti ar tau to reikia :blink:


1h3l1i0j4cc848j23j9j5326233336333b6e656c697569.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.